Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Według mnie większość"samorządowców" pracowała na miarę swoich możliwości.Jednak by zbudować dobrobyt potrzebna jest praca całego społeczeństwa,a z tym niestety jest fatalnie!Ustrój "dżungli" po '89 roku ma właśnie takie konsekwemcje.Ale trudno-tak widocznie musi być!!!Tradycyjnie wygrał egoizm-inteligencję skutecznie wykasował XX wiek.Czy kiedykolwiek się odrodzi-trzeba mieć nadzieję,ale długgoooooo to potrwa.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przez pracę do dobrobytu Polski"kiedys już to było-jedni zapieprzają a drudzy zbierają kokosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MIASTO JESZCZE NIGDY NIE MIAŁO TAK NIEUDOLNYCH WŁADZ I PREZYDENTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie rolą polityków powinno być- by " Ci co zapieprzają zarabiali a obiboków zmusić do roboty".Ale jest jak jest, w większości ciągniecie do siebie a dług rośnie i rośnie,i rośnie!!!Ale kto zajmowałby się głupotami,przecież to ktoś inny będzie musiał spłacać.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuczek zbiera kokosy już w drugim pokoleniu. Rodzice zbierali za czerwonych. A on się przemalował i dalej zbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy się wykazać Panu Żukowi - http://www.krzysztofzuk.net/ głosujemy wszyscy na p. Krzysztofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA NIEUDOLNYCH ACZ DLA SIEBIE CWANYCH W SWYM MNIEMANIU OSOBNIKÓW RZĄDZIŁA I RZĄDZI NASZYM MIASTEM ,CO ROBIA KAŻDY WIDZI ,JAK NASZE MIASTO WYPADA NA TLE INNYCH KAŻDY WIE ,NA NICH NAWET OCEN SZKODA .MAM NADZIEJĘ A TEJ NIGDY NIE NALEŻY TRACIĆ ŻE TYM MIASTEM ZAWŁADNĄ OBYWATELE Z CHARYZMĄ I WIZJĄ LEPSZEJ PRZYSZŁOŚĆ A ODEJDĄ W ZAPOMNIENIE ,A TO JAK NAJSZYBCIEJ TE STADA NAJCZĘŚCIEJ ZWYKŁYCH APARATCZYKÓW PARTYJNYCH DLA KTÓRYCH POSADA TO SZCZYT MARZEŃ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego ten ranking... to ma być sonda, czy też sposób na podreperowanie kulejących finansów DW? 2 zeta plus VAT? A nie można było urządzić głosowania przez Internet lub przynajmniej pod numerem zaczynającym się od "70" (50gr + VAT)... przecież to w prostej drodze sabotaż budżetu miasta, który będzie musiał ponieść koszta sms-ów wysyłanych przez popleczników poszczególnych osób ze służbowych telefonów! Dlaczego mamy płacić za każdy głos urzędnika, zawdzięczającego komuś stanowisko aż 2,44, skoro moglibyśmy to zrobić za 61gr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja ocena pRACY RADNYCH: 1+, OCENA PRACY WASILEWSKIEGO I JEGO CHŁOPCÓW:1+!!FAKTY MÓWIĄ ZA SIEBIE, LUBLIN TO DNO, NA KOŃCU RANKINGÓW!!LUBELSZCYZNA ZRESZTĄ TEŻ NIE MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ!!ŻUKOWI JEDNAK NIC NIE PRZESZKADZA BY WLACZYĆ O KORYTO NA KOLEJNE CZTERY LATA!!!NIESTETY CI LUDZIE NIC INNEGO NIE POTRAFIĄ,POZA PIERDZENIEM W DOBRZE PŁATNY PAŃSTWOWY STŁOEK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZALOSNY, NIEUDANY PREZYDENT, i Zarzad Miasta Lublin - Europejska Stolica Wstydu i Zmarnowanej Szansy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto żre paluszki, widać na focie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"najpierw na mnie zagłosujcie potem z tyłu pocałujcie" to moja ocena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent i jego świta-element klity.nic nie zrobili dla szarego lublinianina.dbaja tylko o siebie-szary człowiek nic dla nich nie znaczy.palcem nie ruszą żeby zrobic cokolwiek dobrego.sprawiedliwość dobro i praworządność są im obce.ale wieczorami zostają sami ze swoimi sumieniami-i napewno nie mogą spokojnie zasnąc bo swoją bezprawno zawiedli wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wroclaw ma siedzibe IBM i kolejne miejsca pracy dla swoich absowentow ,a Lublin moze sie pochwalic kolejna fabryka teczek dla urzednikow i kadry zarzadzajacej.takie to subtelne roznice w ocenie dokonan dwoch miast i ich prezydentow.poza tym prokuratura nie grzebalaby w dokumentach MPWiK Lublin itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekarz napisał:
kto żre paluszki, widać na focie [/quote] Powiadasz, że to ten wiecznie zmęczony? AW bynajmniej przyznał się, że jest zmęczony. [quote name='dd' date='17 wrzesień 2010 - 20:48 ' timestamp='1284749281' post='349035'] "najpierw na mnie zagłosujcie potem z tyłu pocałujcie" to moja ocena
Masz rację, po ostatnim zestawie pre i vice + radni (wszyscy), to mi nawet nie chce się tyłka ruszyć, aby pójść zagłosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierwmy napisał:
Dajmy się wykazać Panu Żukowi - http://www.krzysztofzuk.net/ głosujemy wszyscy na p. Krzysztofa
Już dałam wykazać się Panu Wasilewskiemu... Pan Żuk - ten sam repertuar. Tym razem dam komu innemu szansę - Panu Wojciechowskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Pan Zbigniew Wojciechowski wystartuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle tylko pijaczka "cos tam, cos tak" Kruk E. nie startowała, bo nawiedzeni wyborcy mogliby skrzywdzić Lublin. byłoby to miasto gorzałką i tanim winem płynace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to w tym b...u ktoś pracuje?aaa... zapomniałem ,najciężej pracującą jest jak jej tam>kołodziej-wnuk czy cos tam,ciężko pracowała w malezji,roznosząc ulotki o Lublinie.. wiecie czy się różni właściciel burdelu od polityka? właściciel potrafi ogarnąć burdel....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TEN WOJCIECHOWSKI GRAŁ W JEDNEJ ORKIESTRZE Z PRUSZKOWSKIM I NIE DYSTANSOWAŁ SIĘ OD JEGO NIEUDOLNYCH RZĄDÓW TYLKO CHĘTNIE POBORY BRAŁ A WIĘC TAKI SAM NIEUDACZNIK JAK JEGO SZEF,NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI OD TEGO STADA CO TO PRÓBUJE SIĘ DOPCHAĆ DO KORYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...