Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ochroniarze pobili Ukraińca w klubie? Jeden z nich pracuje w areszcie śledczym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2017 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Popieram, ja z partnerem również udaliśmy się do tego miejsca, żeby w piątek wieczorem wypić drinka. Praktycznie nikogo jeszcze nie było (ok. godz. 18-19). Mimo że siedzieliśmy i rozmawialiśmy podeszło do nas 3 panów z ochrony i zaczęło się do nas odnosić w stylu "co Ty k***wa jestes u siebie?!". Ostatecznie Panowie zmanifestowali swoją "władzę" i poszli, a my nie dowiedzieliśmy się o co właściwie chodziło. Zwracali się do nas wulgarnie i nieuprzejmie. Jako klient w miejscu usługowym spodziewałabym się, że ze strony ochrony czeka mnie kulturalne zachowanie i poczucie bezpieczeństwa, a nie takie sytuacje. Ten Pan zarabia również dzięki temu że ja i tysiąc innych osób płacimy za wejście czy napoje. Do Riviery nigdy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesto ochroniarzami są debile niedorozwoje...pragną tylko się na kimś wyżyć, bo mają taką potrzebę i ukryte kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy bez przyczyny ochrona się nie czepia, pewnie to on ich znieważył wcześniej albo w czasie kiedy był wypraszany z miejsca nie dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok 18-19 nie ma nigdy ochrony w klubie! Pewnie jakieś chamy z ulicy się Was czepiły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być chorym na umyśle żeby chodzić do Riviery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być chorym na umyśle żeby chodzić do Riviery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobity chłopak to brat przyrodni pięknego Mariana z lubelskiego NSDAP! Powiem tak, ochroniarze mają przeee-sraa-nee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1. Jak mogłaś być z partnerem w clubie o 18/19 skoro on jest czynny od 21? :/ :D Po 2. Od kiedy w clubach masz ochronę o tej porze? Szukasz sensacji i tyle. A jak ci miejsce nie odpowiada to tam nie uczeszczaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważ że wejśc tam można wcześniej nie na impreze tylko zwykłe piwo/posiadówkę. W weekendy kiedy jest ładna pogoda z pewnością da się tam wejść wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejść można wcześniej, ale ochrona jest dopiero od 21/22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to osiłki...i mają tylko koks w ŁAPACH...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUZG mówki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam świadkiem, nie padły żadne groźby ze strony ochrony oraz nie miało miejsca pobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...