Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Panowie z Grup tak trzymać to jeszcze nie koniec będziemy wam monitorowali dalsze postępowania waszego szefa i tylko jak zbierzcie odpowiednią ilość dowodów zczniemy działać bardziej intesywnie jak. panie kierowniku za późno na przepraszanie teraz my podyktujemy panu warunki i skończymy się bawić w zastraszanie pracowników niebawem jak firma nie bedzie uciszała spawę znów tupiemy nogą. panowie z firmy to jest nasz czas by ogłosić światu dalej co tu się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam bardzo dużo dowodów. Rejestrowanie czasu pracy, dzienniki służby z pieczatkami kierowników i wiele wiele innych. A najlepsze jest,to że większość z nas nie ma umów a solid sobie oryginały pobral. Musimy się wspierać i wyjść/pójść do odpowiednich instytucji i walczyć o swoje swoje. Jeżeli rejestrujecie czas pracy, macie grafiki, kierowników i wyznaczają wam miejsce pracy to to jest umowa o pracę! I za te wszystkie lata poprzednie firma musi wypłacić urlopy i różnice najniższych krajowych. Walczymy a będzie dobrze. Kontrahenci dają podwyżki by oni dali nam a solid wszystko dla siebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mo drodzy. Dowody tworzą się każdego dniaw całej Polsce na każdym obiekcie ochranianym przez tą firmę. Brakuje tylko kontroli i wysokich kar dla zleceniodawcy który w świetle prawa jest pracodawca. Brakuje kar nakładanych na firmę na poczet pracowników. Jakby były a solid ma pracowników mnóstwo to firma by upadła jakby każdy miał dostać odszkodowanie za znęcanie się psychiczne mobbing i zaległe wypłaty za urlop. Może ktoś z władzy to czyta może coś ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUDYCI TO SZPIEDZY I DARMOZJADY !!!!  PRECZ Z NIMI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z niewolnictwem !!! Kontrole solidu jak najszybciej bo ludzie ledwo zyja przez nich . Inspekcja prscy przede wszystkim , CBA rowniez. Tam sa takie przekrety ze glowa mala oplacaja kaucje za swoich pozniejszych kontrachentow. Kto zamordowal dziennikarza wiecie ? A kto zaplacil kaucje za zeby zabojca wspoludzialowca wyszedl ? Solid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracował w Solidzie w Bielsku-Białej początkiem lat 2000 i szczerze nikomu tej firmy nie polecam. Wygrałem z nimi w sądzie odszkodowanie i innym również polecam tą drogę.
witam pracowalem prawie 7 lat i sadze sie obecnie prosze o katakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Warto sprawdzić:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowalem w odziale solid w Pulawach jak nas przenosili do drugiego ochranianego przez nich zakladu kazał nam  uwczesny dyrektor biura w Lublinie W.KRYSA podpisać czeki inblanco na  sume 500 zl ,to dostaniemy drugą prace a jak nie to Won na ulice. Pracy innej za bardzo nie było.więc się z kolegą zgodziliśmy  i podpisaliś my to na starych nieczytelnych po wielokrotnym kserowaniu drukach,  z adnotacją ze dotyczy 500 zl.Po półtoraroku Przyszedł mi list z sądu Warszawa -Mokotów że zalegam firmie windykacyjnej ok 3000 zl .Przedstawili kopje tych czekow na nowych niezniszczonych dokumwntach i bez mojej adnotacji.FIrma windykacyjna miała na począdku  ten sam adres co solid tj ul Postempu .Teraz sie zmienił na chyba Chełmską .Oczywiście się odwołałem do sądu i przedstawiłem zarzuty w drugim pismie odwoławczym Narazie czekam na wyrok... Zamierzam iść do sądu z pomoca związkow zawodowych i powyciągac ich wszyzdkie brudy. NIE ODPUSZCZE..MUSIMY SIE ZGADAĆ TO RAZEM IM DOKOPIEMY. W JEDNOŚCI SIŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie postawiłem i pracuje  tyle godzin i powinieniem z ii grupa st um. i nie boje sie bo pracy w ochronie nie brakuje, nie pije , nie pale i mam to w *** nie maja sie do czego przyczepic , a ja tak. dlatego zwolni c mnie moga , ale musza miec za co, a jak nie maja to sad pracy i odszkodowanie i moze to byc dla nich oprucz tego niemiłe doswiadczenie, czasy sie zmieniaja i realia nowej władzy konczy sie kolesiostwo. to prawda ze ci co pracuja na umowe sa zrobieni miekkim h..em i sie nie stawiaja a wrecz kapuja  podpuszczam takich i *** mocza , a pózniej nie moga mi w oczy spojrzec. pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Almux jest nieuczciwa. Nie wyplacają wynagrodzenia. Kombinują przy umowach. Nie szanuja zadnych rpacownikow, nawet rzetelnych. Prosze o nie usuwanie moich komentarzy gdyz moim obowiazkiem obywatelskim jest ostrzeganie przyszlych pracownikow oraz eliminowanie patologii na rynku pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
Firma Almux jest nieuczciwa. Nie wyplacają wynagrodzenia. Kombinują przy umowach. Brak szacunku do czlowieka i jego pracy. Prosze o nie usuwanie moich komentarzy gdyz moim obowiazkiem obywatelskim jest ostrzeganie przyszlych pracownikow oraz eliminowanie patologii na rynku pracy.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie zamierzam założyć ogólnopolskie forum dla byłych i teraźniejszych pracowników solidu proszę o opinie czy to dobry pomysł. Musimy dbać o siebie i swoje zarobki oraz o to aby ta firma w końcu myślała o pracowniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena Kołodziejczyk - kierowniczka firmy Amlux na obiekcie Centrum logistyczne Rossmann Pyskowice ul. Lokalna 9, bardzo wredny człowiek, nie szanuje swoich pracowników "jak coś nie pasuje to niech się pan/pani zwolni" to jej sztandarowe powiedzenie, nic nie robi tylko siedzi okrągłe 8 godzin w kantorku i wisi na telefonie albo siedzi w sekcji ochrony i obgaduje wszystkich bo za to ma pieniądze..podły człowiek i lepiej omijać ten zakład.Otacza się swoimi ludźmi i mogą nic nie robić i tak mają u niej poparcie i nawet premię a inni zapieprzają pół roku czy nawet ponad roki i nie widzieli nigdy premii.Ponoć zamierza się zwolnić bo rozwozi CV po całych Gliwicach bo Adam Połap ją dojeżdża bo mają wieczny syf jak ten facet co był na prasie się zwolnił Kamil, fajny facet z niego, robotny i tylko go zabrakło i nagle się zakład wali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam bardzo złe wspomnienia co do firmy,albo jeszcze bardziej do pana,który mnie najpierw zatrudnił,a później na zlecenie,zwierzchnika sklepuIKEA ,bo mu się coś w mojej osobie nie spodobało kazał mnie zwolnić z dnia na dzień ,za powód pan podał ,że ja nie wykonywałam swoich obowiązków,moim marzeniem jest aby takim dupkom ,ktos kiedyś wymierzył sprawiedliwośc i sprowadził ich do parteru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C*** z solidem. Adryjanek do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaba ochrona !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...