Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolczesna dziewczyna `100% kurwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolczesna dziewczyna `100% ku***
Broń tych brudasów, broń. Może wpuszczą cię na krzywy ryj do tej creamowej speluny.   "Według Gazety Wyborczej, która powołuje się na policjantów z komendy miejskiej, rzekomy gwałt z lutego nie był pierwszym, na koncie ochroniarzy z Cream."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elitarny kur* klub z elitarna obsluga i elitarnymi odwiedzajacymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz GWAŁT mówisz CREAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie słowo ochroniarz w artykule jest nadużyciem. To zwykłe goryle szukające komu obić pysk nie mające nic wspólnego z ochroną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego prawo karne nie przewiduje, by za gwałt sprawcom ucinać wuje? Gwałty ustałyby - coś tak czuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież każdy wie że większość ochroniarzy to zwykłe bandziory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostać kary z wyższej półki bo to gwałt zbiorowy, a jak nie to zarobić kosę na rogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zamknąć ten klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie tam się nia bawią tylko patologia i margines
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kastrować takie cioty od razu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją karierę z ochroną skończyłem w 1998 r. Obstawiałem wiejskie zabawy w remizach, dyskoteki na obrzeżach miasta, Klubów nocnych  tym czasie jeszcze nie było. Nie mam pojęcia, co zaszło w cream, bo dziś zajmuje się całkiem inną branżą. Ale pamiętam jedno. Dziewczyny na dyskotekach, szczególnie pod wpływem alkoholu, często proponowały seks ochronie. My byliśmy trochę z innej bajki. Obciążano na stratami, czyli za wybicie szyb w sąsiadującej szkole, czy innych dewastacjach związanych z mieniem, wyrządzonych przez  gości dyskoteki. Dlatego ścigaliśmy ich do skutku. Często pokonując rowy melioracyjne i inne zasadzi terenowe, nieznane nam a miejscowym dobrze. Ochroniarzy, którzy wchodzili w bliskie relacje z uczestnikami zabawy, szef zwalniał nawet w trakcie imprezy, przez co my mieliśmy dodatkową robotę. Zdarzało nam sie umawiać z poznanymi dziewczętami, ale po pracy. Z kwiatami i w lokalu. Widzę, że dziś wszystko zeszło na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboki jebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń tych brudasów, broń. Może wpuszczą cię na krzywy ryj do tej creamowej speluny.   "Według Gazety Wyborczej, która powołuje się na policjantów z komendy miejskiej, rzekomy gwałt z lutego nie był pierwszym, na koncie ochroniarzy z Cream."
i własnie ten fakt obrazuje pełną patologię tego co się działo i dzieje w Creamie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o domniemany gwałt tylko o powolne "wygaszanie" dzialalności gospodarczej w dawnym PDcie w zw. z planami Zuka czyli nową galerią handlowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sok z brzozy: w tamtych czasach to byly fosy, a nie rowy meriolacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie damy porządne, ale z ku...wy damy nie zrobisz. Ja nie raz widizłam jak się łasiły i na chu... a to zywcem lazły bo były pijane, a potem się wytrzeźwiało i się myslalo co się robilo a ze było jej wstyd to zglosila gwałt, mnie tez byłoby wstyd spac z trzema na raz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ze jak jedna zaproponuje seks, to oznacza ze każda inna tez. W końcu każda to ku**a? nie? Swoją drogą zastanawiam się dlaczego nikt jej nie pomógł z reszty bawiących się "gości". Jakieś dowody mają skoro po trzech-czterech miesiącach go dopiero zamknęli. Ale nie rozumiem czemu tak późno? Czy tak samo długo by czekali na zamkniecie seryjnego mordercy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...