Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oczyścili przetarg na utrzymanie przystanków i toalet

Utworzony przez czyścicel, 12 lipca 2013 o 20:07 Powrót do artykułu
Super, czy redakcja zechce dopilnować również, żeby urzędnik, który dopuścił się (ewentualnie nie właściwie nadzorował) korupcyjnej praktyki został zwolniony z urzędu, coby przy innym przetargu nie próbował kolejnych korupcyjnych działań, skoro raz już pokazał, że może?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo ustawić to trzeba umieć, a nie patałaszyć  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W końcu poprawili swój błąd. Ciekawe dlaczego tyle z tym zwlekali, zamiast od razu zrobić co trzeba po ukazaniu się pierwszego artykułu. Podziwiam tempo działania, jest "imponujące". Musiało pokazać się kilka artykułów i kontrola od Żuka? Kto tam zajmuje się zamówieniami publicznymi? "Absolwenci" jednodniowych kursów z tej dziedziny? A może tylko ich szefowie są tacy "szybcy"? w podejmowaniu decyzji?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
analizowałem ten przetarg, postępowanie dopiero co ogłoszone (czas na zadawanie pytań wykonawców do siwz) i na pewno wykonawcy wyłapaliby to uchybienie jeśliby mieli jakieś ale, a zamawiający do czasu otwarcia ofert może swobodnie zmieniać siwz (właśnie po to są pytania i uwagi). Waga problemu żadna bo środki na dezynfekcje w całym przetargu na utrzymanie to grosze. Pierdoła rozdmuchana w wielkie halo - chociaż spececyfikacja powinna unikać wskazywania konkretnych firm i materiałów (choć i to jest dopuszczalne w szczególnych przypadkach) i tu błąd urzędników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Smagas napisz pan lepiej co się dzieje w miejskiej spółce jaką jest MPK i dla czego oni wraz z MKK wygrywają większość przetargów ZTM i miejskich. Dla czego MPK ma mniej swoich autobusów, a kierowców zatrudnia na umowach śmieciowych, dla czego po sprzedaży gruntu pod przyszłą zajezdnię trolejbusową nagle kapitał spółki ZMALAŁ !!!! Napiszcie co wyprawia z kierowcami obecny zarząd, jak skrócił czas na codzienne OC, tankowanie itd. To jest dopiero bagno, z zatrudnionym do niego niepotrzebnym na czele radnym miejskim jako specjalistą ds. promocji...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: