Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od 1 marca najniższe emerytury i renty wzrosną do 1000 zł. Co jeszcze się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2017 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Inflacja w styczniu br. wynosi 1,8%, a rząd podniosą emerytury o 0,44%. To ja mam propozycję do rządzących aby ich dochody również podnieść o 0,44%. Jak lepsza zmiana to zmiana. premier podniosła sobie pensję o 6000 zł, a posłowie dostali po 2000 zł to to jest sprawiedliwa podwyżka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pozostałe po 30-40 latach pracy 10 zł, no i po wuj pracować 40 lat i dostawać 1400 zł jak za 20 lat wychodzi 1000 zł, ja ***ę, także według rzadu  tylko idioci pracuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojna zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie wsadzą w ..... taką podwyżkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryci nie dajmy sie dłużej gnoić, walczmy o swoje, za darmo dają z naszych pieniędzy 500+ a nam za pracę ochłapy, do walki, bo i tak nas zagłodza, to nieważne w końcu jak zginiemy, jeżeli w walce to przynajmniej w godnej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk wroci na bialym koniu i przywiezie kase z Amber Gold, HGW odbierze kase za nielegalnie sprywatyzowane dzialki i przekaza na podwyzki emerytur. Ci ,ktorzy prowadzili dzialalnosc gospodarcza w Polsce zaplaca podatki na miejscu mafie zwroca miliardy z lewych VATow i wowczas minimalna emerytura bedzie wynosila 2 tys. zlotych. Ooo, chyba cos mi sie snilo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej coś dają. Za PO emerytury wzrastały o ....kilka złotych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że za brutto to chleba nikt nie kupi? to ile to wynosi NETTO??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Netto jest różne, w zależności od tego, jakie kto płaci podatki i czy nie ma zajęcia komorniczego. Jakby podali netto, zaraz ktoś by się odezwał, że on netto ma inne niż podane w dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie spadła cena : masła z 3,40 na 4,40 PLN, cukru z 2,60 na 3,00 PLN. Gdzie ta lipa rosła. Pierwotnie miała być rewaloryzacja ze wskażnikiem 0,73% a teraz 0,44. PiS niczym nie różni się od POkrak. I jedni i drudzy mają Tych co uczciwie pracowali przez 45-50 lat w Polsce w du...... Podnoszą tym co się obijali. Mają rację młodzi, że na Taką POkraczno-Pisuarową Polskę wypieli d..... i wyjechali w świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prośba o przekazanie 1% ***s://pit2016.wordpress.com/2017/02/16/darmowy-program-pity/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...