Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od czwartku drożeją bilety komunikacji miejskiej

Utworzony przez VIP, 31 marca 2010 r. o 09:13 Powrót do artykułu
A ja nie kasuje. Nie mieszkam na Zana, nie jeżdżę przez Racławickie. Jak złapią mnie raz w roku to nawet im kiedyś płaciłem. To i tak się opłaca. Nie będę płacił codziennie na utrzymanie stada darmozjadów z ZTM, wszystkich pociołków z MPK, UM, BTZ i tym podobnych. Dziwne że prywatnym opłaca się jeździć za 1,50 a nie za aż 2,40, a zatrudniają jeszcze i konduktorów. A jakość usług na takim samym żenująco niskim poziomie. Miały być nowe autobusy, wspólny bilet i nic... wyszła tylko podwyżka. Czas wprowadzić ponownie akcje podaj bilet. tubtin - miasto frustracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżka cen biletów-to taki prezent od Wielkanocnego Zająca dla podróżujących MPK Lublin :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zapewne wina prywaciarzy narzekacie że prywatne autobusy wam przeszkadzają to macie w nagrodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puszczą mnie z torbami.... rok temu byłem studentem miałem za 1zł, teraz była 2zł jako absolwent a teraz 2,4 paranoja.... dobrze ze mam rower..;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny na poziomie tych krakowskich. Szkoda, że ani jakość autobusów, ani jakość obsługi nawet nie dorasta tej krakowskiej do pięt. Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście na stronie internetowej MPK Lublin nie ma nawet nowego cennika, brawo, oto Lublin właśnie. (stan na dzień 31 marca 2010r. godz. 16:20)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzisiaj rano nie można było doładować miesięcznej sieciówki, bo podobno jakaś blokada na łączach. Musiałem jechać na jednorazowym za 2,40 zł. Zresztą ten elektroniczny system szwankuje nie po raz pierwszy - albo przeciążony, albo nieaktywny. A miało być tak pięknie, po europejsku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto Europejskich inspiracji cenowej ! Taniej bedzie w dwie osoby samochodem lub rowerem. Ludzie przy najbliższych wyborach bedą pamiętać. Tylko co dalej ze znajomymi w ZMT MPK i CHGW ? Pozdrowienia dla prezesa i znajomych oraz rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od czwartku drożeją bilety komunikacji miejskiej" Od czwartku chodzę piechotą, nie dam im zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...