Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od geja krwi nie wezmą

Utworzony przez Gość, 11 maja 2008 r. o 09:13 Powrót do artykułu
A każdy hetero to zdrowy jest, nie zaraża się HIV, żółtaczką i innymi chorobami? Tu nie chodzi o choroby, bo na takie same zapadają osoby heteroseksualne ale pewnie o to, że ktoś "mądry" stwierdził, że jak przetoczą taką krew pobraną od geja to nie daj boże jeszcze "normalna" osoba orientację zmieni po transfuzji. Takie cuda to tylko w Polsce. A świat się śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś wcześniej nie było czegoś takiego... to chyba kolejny krok głupoty typu pani Sowińskiej.... Tylko pogratulować kondolencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem heterykiem i nie toleruję sytuacji, gdy para gejów ostentacyjnie całuje sie na ulicy. Mam jednak na tyle zdrowego rozsądku, że pomysł pani minister jest wrecz kioretyński. Po pierwsze trudno się spodziewać, że kazdy gej, bisek albo heteryk łażacy do burdelu czasami, przyzna się w ankiecie do tego. Po drugie jesli gej ma stałego partnera, to ryzyko zakażenia HIV jest trzydzieści razy mniejsze, niż jeśli heteryk sypia z kilkoma kobietami a te z kilkoma męzczyznami. Po trzecie wreszcie - kazda krew zanim trafi do lodówki w centrum krwiodawstwa, jest dokłądnie badana przez komputer. Komputer odrzuci krew zakażoną (czy to geja czy to heteryka), więc ryzyka zakażenia w ten sposób nie istnbieje wg mnie. O ile komputer zadziała prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM ! COS TAKIEGO MOZE TYLKO WYDAZYC SIE W POLSCE ! TO ABSURD ! WYPELNIAJAC ANKIETE NIKT SIE NIE PRZYZNA CZY JEST GEJ POZATYM NIEMUSI TEGO ROBIC !KAZDA KREW ODDANA PRZECHODZI SZCZEGOLOWE BADANIA !!! OD 10 LAT MIESZKAM W HISZPANI I TU JEST NIE DO POMYSLENIA ZE PANI DOKTOR ZAJMUJACA TAKIE STANOWISKO OGLOSILA TAKIE ZARZADZENIE !!!WLASNIE PRZEZ TAKIE OSOBY POLSKA WYSTAWIANA JEST NA POSMIEWISKO!!!! POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://homiki.pl/modules.php?name=News&...le&sid=2314 Może jakieś sprostowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też bym nie dał sobie przetoczyć krwi od pedała, wole zgon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wek napisał:
ja też bym nie dał sobie przetoczyć krwi od pedała, wole zgon
Bo jesteś albo jehowcem,albo głupkiem.Zapisz się do klanu Rydzyka.On ciebie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze geje mają bardzo urozmaicony repertuar zachowań sexualnych ; szczanie w ryja sranie na klate lizanie rowa wszyscy pedzie obciagaja pałkę .Dalej chcecie brac krew od homosexualnych są przecież tacy jak wy czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...