Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na nadbystrzyckiej przydałoby się lepsze oświetlenie teraz jak się jedzie w deszcz, albo szary jesienno/zimowy wieczór można bez problemu trafić studenta na przejściu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo powinno być z linią 57 - powinna zostać na trasie objazdowej, która, omijąc centrum, skracała czas dojazdu o POŁOWĘ. Tak, tak - Dworzec Gł. PKS - KUL : linia 10: 20 minut, linia 57 na objeździe: 10 minut. Trzeba coś zrobić, aby tak pozostało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 2: dlaczego studnia telefoniczna jest w jezdni ?????!!!!!! I to "na trasie" kół pojazdów ???????????? Przeciez właz studni niebawem pęknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Tak samo powinno być z linią 57 - powinna zostać na trasie objazdowej, która, omijąc centrum, skracała czas dojazdu o POŁOWĘ. Tak, tak - Dworzec Gł. PKS - KUL : linia 10: 20 minut, linia 57 na objeździe: 10 minut. Trzeba coś zrobić, aby tak pozostało!
załatwione! wystarczy, że zwalisz mi konia mordą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks masz całkowitą racje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co przystanek na dolnej 3go maja ? I tak zdeycydowana wiekszosc wysiada a litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 57 też powinna pozostać na stałe na obecnej trasie omijającej centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Nie rozumiem po co przystanek na dolnej 3go maja ? I tak zdeycydowana wiekszosc wysiada a litewskim.
A może ktoś na ul.Prusa mieszka -co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 57 jeszcze i tak ma w miarę sensowną swoją starą trasę, a 26?! Jedyna linia łącząca Węglin z Czechowem znowu będzie się wlec przez 50 minut przez całe miasto. Przecież to jest krajoznawczy autobus, który spokojnie mógłby omijać centrum! Wszystkich zainteresowanych zbiera z okolic Węglina, Widoku i LSMu i większość tych ludzi jedzie tylko na Czechów! Do centrum mają 31 i 10! Teraz omijając centrum 26. ma bardzo dobry czas i nawet postój w korkach na Filaretów nie jest uciążliwy. I ciekawe iluż to pasażerów chciało aby linia 32 została na obecnej trasie? Bo myślę, że podobna ilość zbierze się za tym, aby linia 57 i 26 zostały na starych trasach ZTM niech poda liczbę i sposób w jaki można im to "zasugerować". Bo na listy drogą elektroniczną nie reagują ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***E!!!!!!!!!!!! Trzy pary świateł na odległości ok. 400m!?!T o możliwe tylko u nas .Kto zatwierdza projekty przebudowy ulic w mieście i jeszcze przystanek pod górę na dolnej 3-go Maja??????????????.Najpierw zwężyli Kunickiego a ilość wypadków nie zmalała,później remont Krochmalnej?!? Skręcając w lewo z Krochmalnej w Diamentową (jadąc ciężarówką lub autobusem trzeba odwrócić się prawie do tyłu żeby z diamentowej ktoś ci nie przyj***ł to jeszcze zwężyli wjazd na rondo jakby po lublinie jeździły tylko osobówki.To samo przy wyjeździe w prawo z Prusa.Tak się zastanawiam czy projektanci to jeżdżą samochodami po mieście???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co z wami!...ciągle niezadowoleni,smutni i wkurzający jak stare marudne dziady.Zauważyliście tylko przystanek?...a piękne latarnie to ktoś zauważył?Prosty ładny chodnik?Sygnalizację?...no oczywiście może i przeszkadza komuś kto nie jeździ tamtędy i nie wie jak trudno było wyjechać z Radziwiłłowskiej.Wam zawsze źle ,zawsze narzekacie i szukacie czego by się tu czepić.Nie umiecie się cieszyć.Coraz częściej myślę że polacy to smutny naród pełen narzekaczy,podjudzaczy i krzykaczy a jak przychodzi co do czego to gęby zamykacie i nic nie widzicie,nie słyszycie i nie mówicie...tylko jak otwiera się furtka no narzekania to jesteście pierwsi.Wstyd,po prostu wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL !! Wczoraj wieczorem byłem w centrum i z ciekawości przyjrzałem się przebudowie ulicy. Ciekawy jestem kto z UM odebrał tą inwestycje. To jest sprawa dla PROKURATURY !! Błędy w projekcie i wykonanie: 1 niedopuszczalne jest lokalizowanie w pasie jezdni studzienek telekomunikacyjnych - a samo wykonanie to żal, wystaje ponad poziom jezdni. 2: hydrant, fajny, ładnie wygląda ale jest poobijany, miejscami nie ma powłoki ochronnej i co roku będzie trzeba malować. 3: zapadający się chodznik przy studzience telekomunikacyjnej 4: to już jest chamstwo wykonawcy ! Jak w XXI wieku można nadal robić krawężniki na przejściach dla pieszych. 5: Zatoki dla autobusów, źle wyprofilowane i połączone z jezdnią Prokurator tymi sprawami powinien się zając "z urzędu". A kierownikowi budowy zabrać uprawnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tata napisał:
załatwione! wystarczy, że zwalisz mi konia mordą
~tata~ ty jesteś p*o*j*e*b*a*n*y*m* cwelem a Ciecierzyna.Niedouczonym i bezmózgim frajerem.Czytając komentarze takich niedouczonych bezmózgich poj*ebów aż bierze mnie rzyganie,że takie indywiduum (cwel)chodzi po lubelskiej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malkontenci przestańcie. jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
deb***E!!!!!!!!!!!! Trzy pary świateł na odległości ok. 400m!?!T o możliwe tylko u nas .Kto zatwierdza projekty przebudowy ulic w mieście i jeszcze przystanek pod górę na dolnej 3-go Maja??????????????.Najpierw zwężyli Kunickiego a ilość wypadków nie zmalała,później remont Krochmalnej?!? Skręcając w lewo z Krochmalnej w Diamentową (jadąc ciężarówką lub autobusem trzeba odwrócić się prawie do tyłu żeby z diamentowej ktoś ci nie przyj***ł to jeszcze zwężyli wjazd na rondo jakby po lublinie jeździły tylko osobówki.To samo przy wyjeździe w prawo z Prusa.Tak się zastanawiam czy projektanci to jeżdżą samochodami po mieście???????????????
Rozebrać Lublin do gołej ziemi bo kiedyś nabudowali za gęsto domów i zrobili za dużo ulic.Jeny po co aż tyle i tak gęsto,przecież Lublin mógł sięgać od Włodawy po Białą P.Jnów L.no i Hrebenne i Derehusk.Jestem za rozebrać i zburzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...