Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy tego odłowionego z mediów publicznych (na szczęście dla Polski), wygrana firma też wywiezie daleko stąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego LISa z TVP już odłowili. Dobrze, bo niezły szkodnik z niego był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wam lisy przeszkadzają?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi lisy przeszkadzają szczególnie wtedy gdy idąc z 2 letnim synkiem te bestie podchodzą do nas bez obawy. Nie czuję się wtedy komfortowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z kunami. Lisy w niczym mi nie przeszkadzają, a przez kuny musiałem w samochód zainwestować w zeszłym roku 1200 złotych!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też lisy nie przeszkadzają i wcale nie podchodzą blisko ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj biegał po Relaksowej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie problemem coraz większym w Lublinie są kuny które niszcza auta. Apeluje do miasta o pomoc i wyzbycie się tego dziadostwa. A co do lisów popieram to dziadostwo gonić poza miasto. Kiedyś to by się dziada zastrzelilo, a teraz obrońcy szczekają bo im szkoda. Bo zwierzę ważniejsze od człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Lublina! Uważajcie na te klatki, nie dajcie się zwabić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie przeszkadzają gołębie i brak jakiejś kontroli nad ich populacją, ja bym lisy zostawił w spokoju może zjedzą trochę tych gołębi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie również nie przeszkadzają w przeciwieństwie do polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie odławiać tylko strzelać, a co poza miastem to mogą chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi przeszkadzaja wrony i gawrony bo urządzaja mi pobudkę ok 5 nad ranem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadzają mi i boję się pawi. Rzucają się na dzieci. Prosze o ich odłowienie i usunięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z szerzącą się latem plagą żuków. Kto rozwiąże ten problem i zajmie się ich odławianiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj wieczorem mijałam się dosłownie w odległości 50 cm z lisem na Czechowie w okolicy szkoły nr 45 powiem ,że skóra mi ścierpła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej polecam. Mam doświadczenie z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Profesjonalnie i rzetelnie. Deb0308 - Zerknij tu:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...