Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cześć i chwała bohaterom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nauczyciele, czyli Ci chwalący nowe czasy i zawsze idący po linii , a nie ci, którzy powinni przekazywać mądrość nowemu pokoleniu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ich życie to tylko trawnik nie warty splunięcia nań !!!
0
Chwała Bohaterom !!!!
0
Młodzi Polacy ratujmy Polskę przed aneksją żydo-bolszewików,folksdojczy i pomiotów stalinowskich takich jak Komorowski ,Tusk,Kopaczowa,Szejnfeld,Gronkiewicz-Waltz itp. nie zmarnujmy wysiłku i pamiętajmy zawsze że ci bohaterowie walczyli o Polskę której istnienie jest strasznie zagrożone przez obecnych kolaborantów będących przy władzy!!!!!!!!!!
0
Młodzi Polacy ratujmy Polskę przed aneksją żydo-bolszewików,folksdojczy i pomiotów stalinowskich takich jak Komorowski ,Tusk,Kopaczowa,Szejnfeld,Gronkiewicz-Waltz itp. nie zmarnujmy wysiłku i pamiętajmy zawsze że ci bohaterowie walczyli o Polskę której istnienie jest strasznie zagrożone przez obecnych kolaborantów będących przy władzy!!!!!!!!!!
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę !!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja występowałem i nie życze sobie takich komentarzu komunisuo Ty
0
Ja występowałem i nie życze sobie takich komentarzu komunisuo Ty
To nie jest bucu żaden koncert życzeń !!!  możesz sobie życzyć. bu,ha,ha,ha.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: