Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddała krew na swoje 18-ste urodziny

Utworzony przez Jan, 2 września 2010 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym oddal krew gdybym mogl. Niestety - gdy mialem 10 lat w trakcie operacji wszczepiono mi WZW typu B. I po mimo checi nie moge byc dawca krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!Gratulacje! Życzę sobie i innym Polakom, żeby takie i podobne inicjatywy stały się "nową świecką tracycją". Też próbowałem oddać-ale dowiedziałem się, że alergie i astma są przeszkodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jejku! To nieprawdopodobne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku rzeczywiście powód by pisać artykuł o tym. Inni nie raz po 25 lat oddają krew i jakoś nikt tym się nie chwali by zaistnieć w gazecie.
Ostatnio edytowany 2 września 2010 r. o 12:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
BRAWO!Gratulacje! Życzę sobie i innym Polakom, żeby takie i podobne inicjatywy stały się "nową świecką tracycją". Też próbowałem oddać-ale dowiedziałem się, że alergie i astma są przeszkodą.
a przeszkodą niby w czym? Krew to krew, jeśli masz wątpliwości to pójdź do punktu krwiodawstwa i zapytaj. A jak już oddaje sie krew honorowo co jakiś czas nie można tak po prostu przestać, bo organizm produkuje już "za dużo" krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
BRAWO!Gratulacje! Życzę sobie i innym Polakom, żeby takie i podobne inicjatywy stały się "nową świecką tracycją". Też próbowałem oddać-ale dowiedziałem się, że alergie i astma są przeszkodą.
BRAWO BRAWO ! I niech Ci już tak zostanie, ja poszłam raz się "uzależniłam "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy, że miesiączki dostała??? Dumny jestem z niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pati napisał:
BRAWO BRAWO ! I niech Ci już tak zostanie, ja poszłam raz się "uzależniłam "
Bravo Gratulacje, ja też oddałem po 18'stce, teraz mam juz 20l na koncie, nie znam prostszego sposobu na ratowanie komuś zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pati napisał:
BRAWO BRAWO ! I niech Ci już tak zostanie, ja poszłam raz się "uzależniłam "
Naprawde zazdroszcze tym, ktorzy moga byc dawcami krwi. Moj znajomy zostal nawet dawca komorek macierzystych, ktore zostaly przeszczepione nastolatkowi choremu na bialaczke. On chodzi teraz taki szczesliwy i taki dumny jak paw... . No i zasluzenie! Dla nas wszystkich jest on bohaterem Teraz on, a my wraz z nim czekamy na wiadomosc co do rokowania u tego nastolatka, ktory jest jego "genetycznym blizniakiem". No i wszyscy trzymamy kciuki za powodzenie i szybki powrot do zdrowia "genetycznego blizniaka" Lukasza Ja mu zazdroszcze, a sam nie moge oddac nawet kropli krwi z powodu przebytego w dziecinstwie WZW B Przykre! Gdyby nie czyjs blad lekarski sprzed cwierc wieku, to lubelska stacja krwiodawstwa mialaby jeszcze jednego stalego dawce krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow!! Niesamowite, wrecz niewiarygodne!!!! Nie moge w to uwierzyc!!!! 18 - latka oddala krew, powinni o tym mowic we wszytkich przekazach informacyjnych!! Wow, no kurcze, naprawde niesamowite!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
Wow!! Niesamowite, wrecz niewiarygodne!!!! Nie moge w to uwierzyc!!!! 18 - latka oddala krew, powinni o tym mowic we wszytkich przekazach informacyjnych!! Wow, no kurcze, naprawde niesamowite!!!
Tak właśnie -POWINNI ! to piękny gest tej młodej dziewczyny i jak widać nie każdego stać na niego z różnych powodów ale też takich gestów LUDZI jest sporo których nazywamy HONOROWYMI DAWCAMI KRWI dzięki nim można ratować ludzkie życie i dla tego zawsze będą mieć mój SZACUNEK ! I warto o nich mówić a nawet stawiać na piedestał wdzięczności bo nikt nie zna dnia ani godziny kiedy będzie musiał ...oby nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddaję krew już kilka lat i jakoś nie bardzo miałbym ochotę z tego powodu robić teatrzyk do gazety. pomagam bezinteresownie i zachowuję to dla siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
oddaję krew już kilka lat i jakoś nie bardzo miałbym ochotę z tego powodu robić teatrzyk do gazety. pomagam bezinteresownie i zachowuję to dla siebie...
To niedobrze robisz, bo może ktoś wziąłby przykład z Ciebie. Idea warta jest propagowania w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cnotę też powinna oddać tego samego dnia, a najlepiej wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J@ napisał:
Cnotę też powinna oddać tego samego dnia, a najlepiej wieczorem.
Ty zaś oddaj swój mózg bo od tego mementu maj prawdopodobniej staje się jako organ Tobie zbędny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J@ napisał:
Cnotę też powinna oddać tego samego dnia, a najlepiej wieczorem.
dzieki za radę, pomysłowy człowieku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
dzieki za radę, pomysłowy człowieku:)
Ten jad to z zazdrości???? Gdyby faktycznie było tylu chętnych do oddawania krwi, to nie byłoby chyba tylu apeli o nią, zwłaszcza w wakacje, Prawda? Należy cieszyć się, że jest kolejna osoba do niesienia bezinteresownej pomocy. A że chciała rozgłosu? Czy to tak można nazwać? Gdyby chciała ,,sławy", to podałaby prawdziwe miejsce zamieszkania, a nie ogólnie - Lublinianka. Brawo za odwagę, bo wiem, że część potencjalnych dawców boi się późniejszych (ponoć) krwotoków i zwyczajnie tchórzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J@ napisał:
Cnotę też powinna oddać tego samego dnia, a najlepiej wieczorem.
Ty nawet tego nie możesz pewnie oddać...Żal mi Ciebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
oddaję krew już kilka lat i jakoś nie bardzo miałbym ochotę z tego powodu robić teatrzyk do gazety. pomagam bezinteresownie i zachowuję to dla siebie...
Myślę, że nie chodzi tu o żaden teatrzy, a o zwykłe zachęcenie młodych (i nie tylko) ludzi, by świętowanie dorosłości nie zaczynali od imprezy, po której 3 dni boli głowa, ale o to, że można z tego uroczystego dnia zostawić dla kogoś coś od siebie, co nic nie kosztuje, ale za to ma bezcenną wartość - życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...