Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bezsensowna inwestycja dla kiboli, a na tunel pod Poniatowskiego nie będzie środków, totalnie zakorkowane centrum miasta. Słuszną politykę prowadzi nasza władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz niech pracownicy wraz z rodzinami i znajomymi robią pikniki za pieniądze podatników ...jest jeszcze 0,5 roku ! możecie kolejne stworzyć stanowiska pracy dla ojców wielodzietnych rodzin ...i innych specjalistów ! mam nadzieję że te chore zapędy i ambicje odbiją wam się czkawką ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna drużyna Lechia i stadionu już nie będzie jak przyjadą kibole. Więc nie ma się o co martwoć o zwrot pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto może być zmuszone do oddania części unijnej dotacji na budowę stadionu, jeśli do końca roku nie uzbiera 361 tys. widzów."   ..... zrobić kilka dużych imprez disco-polo z biletami po np. 2 - max. 5 zł (i darmowymi kiełbaskami z grilla) i frekwencja zapewniona.  :lol:  Do końca roku uzbiera się widownia. ..................... Skoro na tegoroczną Feliniadę disco-polo przyszło około 30 - 40 tys. ludzi to i stadion można zapełnić cały bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu na co i po co ten badziew w ogóle powstał??A ci bezmógowi urzędasy umieją tylko kasę w błocie topić a ta pieprzona arena to jest utopiona kasa w gó..ie za to ile dróg by było.Bezmózgie palanty co kasę topią. Brak słów i strzępienia języka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to od nowego sezonu WSZYSCY na Motor :) !!! Namawiać znajomych a nie marudzić że się nie da! Zobaczcie jak to jest w Poznaniu, i pokażmy że nie jesteśmy gorsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsensowna inwestycja dla kiboli, a na tunel pod Poniatowskiego nie będzie środków, totalnie zakorkowane centrum miasta. Słuszną politykę prowadzi nasza władza.
Głupiś.. Ja kibolem nie jestem, baa nawet wielkim fanem piłki nożnej też nie, a z przyjemnością poszliśmy z dziećmi na mecz otwarcia (frajda dla dzieci), potem na pokazy pirotechniczne (frajda dla dzieci i dla mnie), ostatnio też na całkiem fajny koncert (frajda dla mnie)....a i na K.Melua też się wybieramy (frajda dla żony). Do tego moje dziecko miało ogromną frajdę zagrać na murawie (jak prawdziwi piłkarze :P) na finałach Deichman Minimistrzostwa. Tak więc bierz kiełbachę i piwsko w dłoń, idź na grilla i nie jęcz. A wizyty na całkiem fajnych wydarzeniach zostaw tym, którzy chcieliby fajnych imprez a naszym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wieczorami striptiz na murawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredni unijni pisowcy, wredni przedsiębiorcy , którym nie chce się wykupić loży VIP i wredni idioci , którzy nie chcą kupić nazwy stadionu pisowski spisek przeciw ukochanej władzy ludowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i tak zbankrutuje pod "światłym przywództwem Wiekiego Wodza deweloperów, oślepiającego Słoneczka Bystrzycy - Żuka". Więc czy odda teraz kase za nikomu niepotrzebny stadion czy za drogi budowane z naruszeniem procedur UE to i tak malo ważne. Przyjdzie się złożyc na oplacenie jego idiotycznych pomysłów które mialy mu POzwolić przecinać wstęgi w kampanii wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym problem? Wystarczy nadrukować biletów na darmowe zwiedzanie stadionu i rozdawać choćby w hipermarketach, do tego kilka cystern jabola pod nazwą cydr i sukces zapewniony. Przecież i tak nie musi być zysku. I tak za tego bubla płacimy ciężkie pieniądze w podatkach to dlaczego nie zaszaleć. I żeby nie było, że nie chcę rozwoju Lublina to stadion wielofunkcyjny również dla lekkoatletyki chyba byłby lepszym pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sięgnąć po opracowania uzasadniające budowę i są tam osoby z imienia i nazwiska opracowujące jak również zatwierdzające w UM wziąć ich za du... i niech zwracają z majątku prywatnego te kwoty łącznie z Żukiem. Obywatele mają dość dopłacania do stadionu lotniska i jeszcze innych wygłupów urzedników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to od nowego sezonu WSZYSCY na Motor :) !!! Namawiać znajomych a nie marudzić że się nie da! Zobaczcie jak to jest w Poznaniu, i pokażmy że nie jesteśmy gorsi
A co to jest Motor??? W tym mieście jedyny słuszny klub To KS Lublinianka. Wszyscy na Lubliniankę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupiś.. Ja kibolem nie jestem, baa nawet wielkim fanem piłki nożnej też nie, a z przyjemnością poszliśmy z dziećmi na mecz otwarcia (frajda dla dzieci), potem na pokazy pirotechniczne (frajda dla dzieci i dla mnie), ostatnio też na całkiem fajny koncert (frajda dla mnie)....a i na K.Melua też się wybieramy (frajda dla żony). Do tego moje dziecko miało ogromną frajdę zagrać na murawie (jak prawdziwi piłkarze :P) na finałach Deichman Minimistrzostwa. Tak więc bierz kiełbachę i piwsko w dłoń, idź na grilla i nie jęcz. A wizyty na całkiem fajnych wydarzeniach zostaw tym, którzy chcieliby fajnych imprez a naszym mieście
    Żadna z  imprez , którymi się tak ekscytujesz nie wymaga tej totalnie przeszacowanej inwestycji , jak się obiektywnie okazało.   Bo nawet ostatni koncert , na który wpychano bilety na siłę okazał się frekwencyjną klapą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sięgnąć po opracowania uzasadniające budowę i są tam osoby z imienia i nazwiska opracowujące jak również zatwierdzające w UM wziąć ich za du... i niech zwracają z majątku prywatnego te kwoty łącznie z Żukiem. Obywatele mają dość dopłacania do stadionu lotniska i jeszcze innych wygłupów urzedników
a kysz pisowski tłumoku, a kysz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4-5 lipca na stadionie w Lublinie odbędzie się turniej piłkarski z udziałem dobrych zagranicznych drużyn i jednej polskiej z ekstraklasy. Czy ktokolwiek spoza Lublina słyszał o tym wydarzeniu? Myślę, że nie bo ten turniej promuje się tylko w lokalnej prasie. Pytam jakim cudem chcecie zapełnić stadion i jak chcecie zarabiać na imprezach, o których mało kto słyszał? Jak Lechia miała zagrać mecz z Barceloną to info o tym meczu dotarło nawet na Madagaskar a tu przyjeżdżają 3 zagraniczne, dobre zespoły i wie o tym jedynie garstka ludzi. Podobnie wygląda kwestia koncertów. Proszę sprawdzić ile osób przyszło na koncert organizowany w zeszłą niedzielę. Śmiech, normalnie śmiech!!! Za co ci ludzie w ogóle biorą pieniądze? Wybudować stadion a później niech zarasta chwastami. Żal patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatele mają dość dopłacania do stadionu lotniska i jeszcze innych wygłupów urzedników
To dla ciebie są wygłupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno stadion jak i lotnisko miastu są potrzebne. Lotnisko w pierwszym roku działania też kiepsko przędło a proszę zobaczyć co się dzieje teraz. Za chwilę nawet doczekamy się bazy Wizz Air.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy radę zobaczycie! Jeszcze dużo imprez przed nami, ale przede wszystkim PROMOCJA tych wydarzeń !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić kilka razy na Arenie Lublin z wejściówką za pare złotych koncert disco polo,i uda sie nabić potrzebną liczbe ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...