Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
frekwencja na Motorze będzie rosła - w nadchodzącym sezonie raczej spokojny awans do II ligi, stąd już tylko kroczek do I a potem Ekstraklasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że MOSiR nie potrafi samemu zorganizować imprezy tylko wynajmuje dziadowskie firmy do promocji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pierdzieć w stołki i weźcie się do roboty w tym MOSiRze !!! Szkoda LUBLINA na wasze nieudacznictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać ten stadion i skończyć z milionowym wydatkami!To biedne wyludniajace się miasto.Włodarze opanujcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne wyludniajace się miasto
  sztabowcy PiS(Populizm i Slogany) codziennie karmią nas tym samym przekazem. Dziwne, bo Andrzej Pruszkowski twierdził, że miasto jest "wsamraśne". Aż strach myśleć co by było gdyby Żuk nie wydał na inwestycje podczas pierwszej kadencji 2 mld zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4-5 lipca dobry turniej z b.mocną obsadą(Lechia, Hannover, Szachtar, Monaco)!!! wszyscy na trybuny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Lotnisko w pierwszym roku działania też kiepsko przędło a proszę zobaczyć co się dzieje teraz. Za chwilę nawet doczekamy się bazy Wizz Air.
  Dzieje się to samo co w pierwszym roku, no dobrze może ciut lepiej czyli nie jest tragicznie a marnie. Baza "landryny" = jeden nocujący samolot. No po prostu Hameryka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans na osiągnięcie tego wynku. Jak nazbierają 100 tysięcy to będzie sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans na osiągnięcie tego wynku. Jak nazbierają 100 tysięcy to będzie sukces.
  :lol:   tymczasem w artykule czytamy:  
Stadion odwiedziło do tej pory 100 tys. osób  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje się to samo co w pierwszym roku, no dobrze może ciut lepiej czyli nie jest tragicznie a marnie. Baza "landryny" = jeden nocujący samolot. No po prostu Hameryka!
Rzeszów, Bydgoszcz, Szczecin nawet tego nie mają! wszyscy w Polsce oceniają to jako bardzo duży sukces lotniska które funkcjonuje 2,5 roku! od września 50% wzrosty miesięczne, za ten rok będzię obsłużone 260 tys. za przyszły 400 tys. także doczytaj a potem się wymądrzaj ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje się to samo co w pierwszym roku, no dobrze może ciut lepiej czyli nie jest tragicznie a marnie. Baza "landryny" = jeden nocujący samolot. No po prostu Hameryka!
  taaaaak to samo, przybyło i przybędzie nowych kierunków, stare zwiększyły częstotliwość a ty piszesz, że to samo, jak nie masz pojęcia o temacie to może sobie daruj takie pisanie dla samego pisania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion sobie spokojnie poradzi, lotnisko też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna z  imprez , którymi się tak ekscytujesz nie wymaga tej totalnie przeszacowanej inwestycji , jak się obiektywnie okazało.   Bo nawet ostatni koncert , na który wpychano bilety na siłę okazał się frekwencyjną klapą.
Nie ekscytuje się, tylko cieszę się, że jest takie miejsce na duże imprezy. Przeszacowane? Rozumiem, że koncerty upchnąłbyś w grafitti, a mecze w Łęcznej. Frekwencyjna klapa? Owszem, bo organizatorzy muszą się jeszcze wiele nauczyć w kwestii promocji - ale to jest do dopracowania. Domyślam się, że jesteś jednym z tych, którzy stali pod akademikami Politechniki, bo przecież stamtąd też widać fajerwerki i po co płacić, tak? Idź się żalić gdzieś indziej, albo poproś mamę o 40 PLN i zamiast na piwsko pójdź z raz na jakąś imprezę na stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego głosowanie na prezydenta miasta powinno być jawne, teraz lemingi powinny płacić za ten stadion i lotnisko ja "zaścianek" twierdziłem i twierdzę, że ani stadion ani lotnisko nie jest potrzebne Lublinowi, nie ma z tego ani inwestorów ani pieniędzy. Macie swojego prezydenta to za niego płaćcie tępaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsensowna inwestycja dla kiboli, a na tunel pod Poniatowskiego nie będzie środków, totalnie zakorkowane centrum miasta. Słuszną politykę prowadzi nasza władza.
nie nasza tylko ich, ale od jesieni idzie zmiana na lepsze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion sobie spokojnie poradzi, lotnisko też
pewnie ze sobie poradzi, zapłacą za to twoi rodzice, ja moi znajomi inni Lublinianie w cenie wody, smieci, biletów mpk, podatku gruntowego , podatku od nieruchomości, czynszu i itp.... jak ja nie cierpię debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego głosowanie na prezydenta miasta powinno być jawne, teraz lemingi powinny płacić za ten stadion i lotnisko ja "zaścianek" twierdziłem i twierdzę, że ani stadion ani lotnisko nie jest potrzebne Lublinowi, nie ma z tego ani inwestorów ani pieniędzy. Macie swojego prezydenta to za niego płaćcie tępaki.
w końcu są inwestorzy! gdybyś chciał to byś zobaczył ale tobie wiele rzeczy to przysłania, PiS to nie partia, PiS to stan umysłu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego głosowanie na prezydenta miasta powinno być jawne, teraz lemingi powinny płacić za ten stadion i lotnisko ja "zaścianek" twierdziłem i twierdzę, że ani stadion ani lotnisko nie jest potrzebne Lublinowi, nie ma z tego ani inwestorów ani pieniędzy. Macie swojego prezydenta to za niego płaćcie tępaki.
  co najmniej jedna firma do Lublina już się wprowadziła ze względu na lotnisko, i nie mówie tu o bazie Wizza która sama w sobie zapewni kilkadziesiąt miejsc pracy - w skrócie piszesz głupoty   i jeśli uważasz, że bez lotniska jesteśmy w stanie rywalizować o inwestorów z Rzeszowem to gratuluję toku myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ze sobie poradzi, zapłacą za to twoi rodzice, ja moi znajomi inni Lublinianie w cenie wody, smieci, biletów mpk, podatku gruntowego , podatku od nieruchomości, czynszu i itp.... jak ja nie cierpię debili.
najlepiej jakby nie było nic, w myśl klasyka Kononowicza, muszę cie zmartwić ale ja i 60% mieszkańców miasta ma inny pogląd na miasto niż ty. Jeśli o mnie chodzi, jak najbardzierj nie mam niuc przeciwko żeby moje podatki szły na stadion i inna infrastrukturę, lotnisko itp które powstają w mieście! Posłuchaj co ludzie przyjeżdzający mówią o mieście i o zmianach, nie zakrzyczycie tego swoim szczekaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smoleńska sekta bez ustanku atakuje w internecie Żuka a powód tego jest prosty... dopiero teraz widać jaki marazm i stagnacja targały Lublinem przez 8 lat rządów ministra spraw zagranicznych Lublina czyli Andrzeja Pruszkowskiego... dopiero teraz widać w jakim stanie były miejskie drogi... dopiero teraz widać ilu inwestorów może w strefie dać miejsca pracy... dopiero teraz widać jak Lublin cierpiał na brak nowoczesnych obiektów sportowych... jak mało było nowoczesnej powierzchni biurowej która jest podstawą dla przyciągania poważnych firm... można tak wymieniać całymi godzinami jak Żuk zatęchłą dziurę zmienia w metropolię... mimo, iż PiS cały czas twierdzi, że Lublin jest wsamraśny i generalnie nic nie trzeba zmieniać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...