Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie nasza tylko ich, ale od jesieni idzie zmiana na lepsze ...
masz rację inni aferzyści i kolesie zastąpią dotychczasowych, dodatkowo będziemy mieli powrót czasów IV RP z ciemnogrodem, ograniczaniem swobód i praw obywatelskich i narzucaniem jedynej słusznej ideologii spod znaku PISuaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis już rządził w Lublinie i te rządy do tej pory odbijają się wszystkim czkawką. Wolę pozostać przy sprawdzonym Żuku. Jego ostatni konkurent w wyborach czyli Muszyński z tego co pamiętam obiecywał jedynie budowę muzeum chwały. Czyjej nie wiem ale strzelam, że Jarosława Polskę Zbawa. Z dwójki: a)wyjazd urzędników do innego miasta/kraju w celu poszukiwania inwestorów i ściągania do Lublina konkretnych rozwiązań, b)wyjazd urzędników na pielgrzymkę do Częstochowy w celu zawierzenia miasta Maryi ja jednak zdecydowanie wolę opcję nr 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno wiadomym było,że : LOTNISKO - jest potrzebne dla rozwoju Lublina i regionu. Popieram jego budowę. Stadion - ARENA LUBLIN ? Po co nam taki obiekt ? Waki Gladiatorów - Policja nie Pozwoli Mecze piłkarskie - zbyt słabe by cieszyły się widownią i zainteresowaniem. Koncerty, imprezy - zbyt drogie (cena biletu) by publiczność dopisała Społeczeństwo - lubelskie = zbyt biedne by inwestowało w kulturę i rozrywkę. I tak mamy STADION do którego przez 25 lat będziemy (wszyscy) dopłacać. ps. "wszyscy" - tak ogół mieszkańców ( podatki lokalne, opłaty za media w Lublinie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest gwarantuję ci, że na Motor w 2 lidze a daj boże i w 1 będzie przychodziło sporo ludzi, już teraz na 3 ligę przychodzą 2-3 tysiące[tyle Łęczna wykręca w Ekstraklasie] co jest nie lada wyczynem! zapotrzebowanie na futbol w naszym regionie a w szczególności samym Lublinie wbrew pozorom jest ogromne! Motor bez tego stadionu dalej gniłby i trzeba by było do niego rokrocznie dokładać a tak są szanse, że w końcu zacznie być samowystarczalny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto może być zmuszone do oddania części unijnej dotacji na budowę stadionu, jeśli do końca roku nie uzbiera 361 tys. widzów."   ..... zrobić kilka dużych imprez disco-polo z biletami po np. 2 - max. 5 zł (i darmowymi kiełbaskami z grilla) i frekwencja zapewniona.  :lol:  Do końca roku uzbiera się widownia. ..................... Skoro na tegoroczną Feliniadę disco-polo przyszło około 30 - 40 tys. ludzi to i stadion można zapełnić cały bez problemu.
disco polo to stan umysły dla studentów, a teraz wakacje a studentów nie ma to jak niby chcesz się dorobić na takim widowisku... a swoją drogą to wstyd mi za ciebie, że dałeś taki przykład, że niby tak nisko ludzi oceniasz, że na discopolo ktoś poleci... tam są dni studenckie to każdy idzie się najedbać tanim kosztem nie ważne czy to jakaś ira, koma czy bednarek  
Głupiś.. Ja kibolem nie jestem, baa nawet wielkim fanem piłki nożnej też nie, a z przyjemnością poszliśmy z dziećmi na mecz otwarcia (frajda dla dzieci), potem na pokazy pirotechniczne (frajda dla dzieci i dla mnie), ostatnio też na całkiem fajny koncert (frajda dla mnie)....a i na K.Melua też się wybieramy (frajda dla żony). Do tego moje dziecko miało ogromną frajdę zagrać na murawie (jak prawdziwi piłkarze :P) na finałach Deichman Minimistrzostwa.
szkoda, tylich ludzi popierdam jak ty, ale szkoda tylko, że nie ma w lublinie normalnej dróżyny, której mecze mógłbyś oglądać...   "wredni unijni pisowcy, wredni przedsiębiorcy , którym nie chce się wykupić loży VIP i wredni idioci , którzy nie chcą kupić nazwy stadionu pisowski spisek przeciw ukochanej władzy ludowej" nie wiem, chciałeś być niby śmieszny? idź być nieśmieszny gdzie indziej    
W czym problem? Wystarczy nadrukować biletów na darmowe zwiedzanie stadionu i rozdawać choćby w hipermarketach, do tego kilka cystern jabola pod nazwą cydr i sukces zapewniony.
ooo polaczek co uznaje tylkoo dwie formy alkoholu, wóda i piwo... a nie zapomnijmy, student pewnie, to musi być tania wóda (hiohihohiohio studencka) i tanie piwo studenckie... żal ci dać 10zł za coś, to nie rób z siebie pajaca w internecie ... na Perle i Wyborowej się świat nie kończy  
A co to jest Motor??? W tym mieście jedyny słuszny klub To KS Lublinianka. Wszyscy na Lubliniankę !!!!!
haha tak samo motor jest śmieszny jak i ta twoja lublinianka... dróżyny pokroju avii świdnik, co całe życie siedzą w niższej lidze zwanej okręgówka  
co najmniej jedna firma do Lublina już się wprowadziła ze względu na lotnisko, i nie mówie tu o bazie Wizza która sama w sobie zapewni kilkadziesiąt miejsc pracy - w skrócie piszesz głupoty i jeśli uważasz, że bez lotniska jesteśmy w stanie rywalizować o inwestorów z Rzeszowem to gratuluję toku myślenia
z kim ty o czym gadasz jak to jakiś cebulak, co pewnie nawet świata nie zwiedził, to on nawet o rzeszowie nie ma pojęcia... widać, że nawet nosa za kraj nigdy nie wystawił i dlatego nie wie czym jest lotnisko i jak z niego korzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co porabia Pan Darek Ochmiński? ma jakieś pomysły w mosir jak atywnie wspierać stadion?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynajmowac stadion zeby na siebie zarabial. Jak zawsze za komuny nieboszczki. gielda handlowa w weekendy, albo jehowi, impezy dla dzieci. i kasq by byla i liczba ludzi by sie zgadzala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 i 5 lipca tuż tuż a tu dopiero info o meczach z udziałem europejskich drużyn. Nic dziwnego że takie pustki z taką promocją imprez!! Gdzie info o terminach cenach biletów. Na tablicy ogłoszeń na stadionie?? Chyba że Pan Greń będzie sprzedawał przed wejściem. no i szkoda że zamiast tej Lechii nie gra Górnik Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak najprościej :   1. Niech profesjonalne prywatne firmy koncertowo-eventowe organizują imprezy, które przyniosłyby zysk dla organizatorów i zapewniłyby frekwencję (koncerty gwiazd prawdziwych, mecze, inne wydarzenia kulturalne). Wtedy one brałyby na siebie ryzyko ewentualnej wtopy i nie pasłyby się kasą podatników.   2. Po co robić szopki z góry skazane na porażkę - organizowane przez miejski MOSiR (i opłacane z pieniędzy podatników).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsensowna inwestycja dla kiboli, a na tunel pod Poniatowskiego nie będzie środków, totalnie zakorkowane centrum miasta. Słuszną politykę prowadzi nasza władza.
A po co tunel pod Poniatowskiego aby pod mostem można bylo jechać :D ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zamiast budowac stadion powinno wydać publiczne pieniądze na pielgrzymkę do Częstochowy jak to zrobili w Kraśniku :D i w opiece Matki bożej zostawić miasto i byśmy mieli teraz raj jak w Dubaju :D albo raczej jak w Grecji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeee bez przesady. Info o lotto Cup było i gazetach u w internetach. W 2-3 dni po informacji już poszło ponad połowę biletów. Bo chciałem kupić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rex: I tu dochodzimy do sedna sprawy! Taki stadion nie jest Lublinowi potrzebny, a na dodatek na taki Lublina nie stać. Ktoś chce z tym polemizować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion jest jak najbardziej potrzebny, krótko i na temat: wskaż mi miejsce w Lublinie gdzie w cywilizowanych warunkach zorganizujesz koncert na 18 tysięcy ludzi - tyle było na otwarciu stadionu który obiekt pomieści 25 tysięcy ludzi? tylko nie wyskakuj mi z lokalizacjami typu górki czechowskie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion jest jak najbardziej potrzebny, krótko i na temat: wskaż mi miejsce w Lublinie gdzie w cywilizowanych warunkach zorganizujesz koncert na 18 tysięcy ludzi - tyle było na otwarciu stadionu który obiekt pomieści 25 tysięcy ludzi? tylko nie wyskakuj mi z lokalizacjami typu górki czechowskie :)
  ewentualnie wskaż mi obiekt który spełnia wszystkie wymogi by zostać gospodarzem mistrzostw Europy u-21, by mogła na nim grać mecze Polska u-21 czy mogły się na nim odbywać turnieje takie jak ten 4-5 lipca, z udziałem solidnych europejskich drużyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiać porządną trasę, wypuścić krowy i kozy a Żuka zatrudnić jako pastucha. Partia Oszłomów odchodzi do historii, będzie miał chłopak jakieś zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ze sobie poradzi, zapłacą za to twoi rodzice, ja moi znajomi inni Lublinianie w cenie wody, smieci, biletów mpk, podatku gruntowego , podatku od nieruchomości, czynszu i itp.... jak ja nie cierpię debili.
A jak nazwiesz kogoś kto nie potrafi poprawnie pisać w swoim ojczystym języku. Prawdziwy geniusz gwałcący podstawowe zasady interpunkcji?  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest mecz to się czeka w kolejce ludzie rezygnują, mała frekwencja i do kogo te żale sam kilka razy zrezygnowałem z wejścia bo niemożna się doczekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprosić Boszaborę ! On na pewno stadion zapełni i to do ostatniego krzesełka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu na co i po co ten badziew w ogóle powstał??A ci bezmógowi urzędasy umieją tylko kasę w błocie topić a ta pieprzona arena to jest utopiona kasa w gó..ie za to ile dróg by było.Bezmózgie palanty co kasę topią. Brak słów i strzępienia języka
ile Pana zdaniem za 200 ml było by dróg? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...