Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnalazła się zaginiona Ewelina Wójcik

Utworzony przez JA, 16 listopada 2011 r. o 13:17
Ciekawe gdzie była??? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak mówiłam, pewnie u koleżanki albo u jakiegoś chłopaka. głupia dziewucha nie zastanowiła sie tylko na jaki stres naraziła swoich bliskich, którzy musieli tyle dni żyć w poczuciu totalnej bezsilności i w obawie przed najgorszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czep sie od niej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nic o niej nie wiecie to nie wypowiadajcie się na Jej temat, zawsze trzeba poznać człowieka żeby zrozumieć motywy postępowania!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodnie z artykulem na leczna24.pl Ewelina byla u kolezanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
migmig napisał:
zgodnie z artykulem na leczna24.pl Ewelina byla u kolezanki
Dziecko nie rób takich rzeczy miejscowa gawiedż już cię pogrzebała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja slyszalem ze ja martwa znalezli w rzece bez wnetrzności więc co to za artykuł ....? i jaka jest prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm.. Gratuluje odnalezionej.. Ja nigdy aż taki nie zapiłem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego Tofika też nie było kilka dni , a znalazł się na drugiej wiosce u panny i bawił się dobrze i gdyby panna nie miała dosyć to by nie wrócił.Przez chwile byłaś słynniejsza niż ekxpoze premiera w tym Cycowie,szkoda tylko wyjeżdżonego paliwa dla dobrej zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
jak nic o niej nie wiecie to nie wypowiadajcie się na Jej temat, zawsze trzeba poznać człowieka żeby zrozumieć motywy postępowania!!!!!
Obciążyć kosztami poszukiwania, to następnym razem poinformuje rodziców gdzie się wybiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nosek napisał:
Obciążyć kosztami poszukiwania, to następnym razem poinformuje rodziców gdzie się wybiera.
jeb sie idioto;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...