Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytanie brzmi kto był prokuratorem powiatowym 24 października 1963 roku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem szybko.Dwadzieścia lat szukać czaszki za pieniądze podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grabaż - lepiej dymać podatników od tyłu wpi...alając ośmiornice. Za pieniądze podatnika!   ges - ten, kto za morderstwa Żołnierzy Wyklętych otrzymuje emeryturę, o której możemy tylko pomarzyć. Za pieniądze podatnika!   Lalek piękna postać! Niestety przez to, że tacy ludzie zostali wytępieni (!) przez czerwoną zarazę nie mamy wolnej Ojczyzny (nawet dzisiaj!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie kto byl prokuratorem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone żydostwo z UB i MBP mordowało Polaków a dzisiaj ich dzieci i wnuki rządzą tym krajem. To jest dopiero SYF! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grabaż - lepiej dymać podatników od tyłu wpi...alając ośmiornice. Za pieniądze podatnika!   ges - ten, kto za morderstwa Żołnierzy Wyklętych otrzymuje emeryturę, o której możemy tylko pomarzyć. Za pieniądze podatnika!   Lalek piękna postać! Niestety przez to, że tacy ludzie zostali wytępieni (!) przez czerwoną zarazę nie mamy wolnej Ojczyzny (nawet dzisiaj!).
Dobrze prawisz tylko ciemnota zaślepiona TVN-em nie bardzo wie o czym mówisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem szybko.Dwadzieścia lat szukać czaszki za pieniądze podatnika.
Ty lepiej poszukaj Polaków u władzy w tym kraju. Zobacz co robią z ludźmi, na co wydają publiczne pieniądze... I rzecz najważniejsza - kto to robi? Polacy? Nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak  tak to ja napisałem , że lalek to chujek. A teraz to krótko uzasadnie . Otóż mój szanowny ojciec  w roku 1945 wstąpił do Ludowego Wojska Polskiego i przesłużył tam około trzech lat , między innymi w 16 kompanii KBW Poznań , tak tak ta sama co pacyfikowała rozruchy w 56 r. Później w PZPR od 53 r. , przepracował w Lublinie ponad 50 lat na różnych stanowiskach , przez ten cały czas płacił podatki i pełnił wiele funkcji społecznych. Historia jak wiele innych , ani zła ani dobra , może nawet nie ma o czym wspominać . Ale jednak nasuwa się pytanie czy Pan redaktor nie mógłby napisać np. o kimś takim jak mój ojciec a nie o czasce jakiegoś wsiowego czubka którego 10 lat gryzły w dupe kleszcze i ... chuj wie co jeszcze . Wiele lat tolerowałem ten dupo-narodowy, medialny bełkot ale teraz oficjalnie protestuję i nie życzę sobie aby media i co gorsza instytucje rzadowe  zajmowały się takimi pierdołami za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to normalny dezerter i w czasie działań wojny należała mu się "czapa". Bochater przez "CH".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czerwona holota pisze te komentarze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komentarze to chyba piszą dzieci czerwonych pająków. Skoro tatuś pełnił wiele zaszczytnych funkcji w PRL, to po 89 roku powinien wyemigrowac na Kubę i tam budowac ustrój szczęśliwości społecznej. Niech Lalek spoczywa w spokoju. Wirzę, że chciał tylko żyć w normalnym kraju. Ale mu nie pozwolono.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czerwonej hołoty: gdybyście napisali coś podobnego pod adresem eksterminowanych Żydów to mielibyście już prokuratora na karku. Polaka, jak widać, w tym kraju można obrzucać gnojem pytanie tylko czemu ten kraj nazywa się Polska? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho, ho jaki obrońca laleczki aż z kunady ło!!! , widział ktu ? Napisz coś z sensem i nie obrażaj mi ojca frajerzyno . Tak źle ci było w 3 RP , że aż tam dałeś dyla ? Powiedz komu robisz loda za pare zdechłych baksów? Jakiemuś żółtkowi ?, czy makaroniarzowi ? Zapraszam do dyskusji , no chyba , że za małe IQ , to przepraszam nie buło tematu .
 
Ho, ho jaki obrońca laleczki aż z kunady ło!!! , widział ktu ? Napisz coś z sensem i nie obrażaj mi ojca frajerzyno . Tak źle ci było w 3 RP , że aż tam dałeś dyla ? Powiedz komu robisz loda za pare zdechłych baksów? Jakiemuś żółtkowi ?, czy makaroniarzowi ? Zapraszam do dyskusji , no chyba , że za małe IQ , to przepraszam nie buło tematu .
Nie masz sie co chwalić takim tatuśkiem. Sam napisałeś ze pacyfikował w Poznaniu w 56. Może miał niską intelegencje i nie widział że służy ruskim, ale to nie powód żeby sie tym chwalić. "Lalek" to bohater, walczył o wolna Polske, ale ty tego nie zrozumiesz. Tatuś wyprał ci mózg, to juz raczej nieodwracalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak  tak to ja napisałem , że lalek to ch***. A teraz to krótko uzasadnie . Otóż mój szanowny ojciec  w roku 1945 wstąpił do Ludowego Wojska Polskiego i przesłużył tam około trzech lat , między innymi w 16 kompanii KBW Poznań , tak tak ta sama co pacyfikowała rozruchy w 56 r. Później w PZPR od 53 r. , przepracował w Lublinie ponad 50 lat na różnych stanowiskach , przez ten cały czas płacił podatki i pełnił wiele funkcji społecznych. Historia jak wiele innych , ani zła ani dobra , może nawet nie ma o czym wspominać . Ale jednak nasuwa się pytanie czy Pan redaktor nie mógłby napisać np. o kimś takim jak mój ojciec a nie o czasce jakiegoś wsiowego czubka którego 10 lat gryzły w d*** kleszcze i ... ch*** wie co jeszcze . Wiele lat tolerowałem ten dupo-narodowy, medialny bełkot ale teraz oficjalnie protestuję i nie życzę sobie aby media i co gorsza instytucje rzadowe  zajmowały się takimi pierdołami za pieniądze podatników.
Niezły trolling. Ale jeśli to prawda to twój ojciec tylko marnował tlen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho, ho jaki obrońca laleczki aż z kunady ło!!! , widział ktu ? Napisz coś z sensem i nie obrażaj mi ojca frajerzyno . Tak źle ci było w 3 RP , że aż tam dałeś dyla ? Powiedz komu robisz loda za pare zdechłych baksów? Jakiemuś żółtkowi ?, czy makaroniarzowi ? Zapraszam do dyskusji , no chyba , że za małe IQ , to przepraszam nie buło tematu .
Szkoda, że Wyklęci nie dorwali twojego tatusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grabaż - lepiej dymać podatników od tyłu wpi...alając ośmiornice. Za pieniądze podatnika!   ges - ten, kto za morderstwa Żołnierzy Wyklętych otrzymuje emeryturę, o której możemy tylko pomarzyć. Za pieniądze podatnika!   Lalek piękna postać! Niestety przez to, że tacy ludzie zostali wytępieni (!) przez czerwoną zarazę nie mamy wolnej Ojczyzny (nawet dzisiaj!).
GRABARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******************  BOHATER  LUBELSZCZYZNY  JOZEF  FRANCZAK *********************************  Józef  Franczak  *Lalka*  to  ostatni  bohaterski  źołnierz - NIEZŁOMNY  ZOŁNIERZ  RZECZYPO  SPOLITEJ  POLSKIEJ  który  pozostanie  w  Naszej  pamięci  i  historii .  Hanba  dla  Lubelszczyzny bo   na  Naszej  ziemi  został   ZDRADZONY ! .   W  1963 roku  został  ZAMORDOWANY  przez   sowiecko+komunistyczne  władze  w  lasach  w  okolicach  lubelskich  Piask . (sic?)  Kto  zdradził  NIEZŁOMNEGO  ZOŁNIERZA  tego  do  dzisiaj  JESZCZE  nie  ustalono  ale  kto  zbeszcześcił   zwłoki  Bohatera  Lubelszczyzny , odcinając  BOHATEROWI   głowę  jest  moźliwość  do  ustalenia. Zeby  sprawdzić  stan  uzębienia  nie  było  potrzeby  odcinać  głowę !.   RAZ  SIERPEM   RAZ  MŁOTEM  CZERWONA   CHOŁOTE !!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRABARZ
  To cytat nicka jakbyś chcial zauważyć.  
******************  BOHATER  LUBELSZCZYZNY  JOZEF  FRANCZAK *********************************  Józef  Franczak  *Lalka*  to  ostatni  bohaterski  źołnierz - NIEZŁOMNY  ZOŁNIERZ  RZECZYPO  SPOLITEJ  POLSKIEJ  który  pozostanie  w  Naszej  pamięci  i  historii .  Hanba  dla  Lubelszczyzny bo   na  Naszej  ziemi  został   ZDRADZONY ! .   W  1963 roku  został  ZAMORDOWANY  przez   sowiecko+komunistyczne  władze  w  lasach  w  okolicach  lubelskich  Piask . (sic?)  Kto  zdradził  NIEZŁOMNEGO  ZOŁNIERZA  tego  do  dzisiaj  JESZCZE  nie  ustalono  ale  kto  zbeszcześcił   zwłoki  Bohatera  Lubelszczyzny , odcinając  BOHATEROWI   głowę  jest  moźliwość  do  ustalenia. Zeby  sprawdzić  stan  uzębienia  nie  było  potrzeby  odcinać  głowę !.   RAZ  SIERPEM   RAZ  MŁOTEM  CZERWONA   CHOŁOTE !!! .
  Lalek został zdradzony przez Stanisława Mazura (TW Michał), członka rodziny za 5 tys ówczesnych polskich złotych. Niech się smarzy w piekle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 * SMIERC  WROGOM  OJCZYZNY*  dziękujemy  za  podanie  dra nia  który  zdradził  Zołnierza  Niezłomnego  Józefa  Franczaka ps. * Lalek*  . Ale  prosimy o  bliźsze  dane ,  czy  ta  *szmata* jeszcze  źyje  i  gdzie  obecnie  przebywa ? .  Ten  łobuz  nie  moźe  zaznać spokoju  do  konca  swojego  podłego  źywota ! .  Czy  ta  *szmata* ma  coś  wspólnego  z  Rodziną  śp. Józefa  Franczaka ? .              CZESC  PAMIECI  BOHATEROWI  LUBELSZCZYZNY !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o informację kiedy odbędzie się pogrzeb czaszki Lalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...