Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"17-letnia Marta P., poznała przez internet 52-letniego Mariana S., Polaka z niemieckim paszportem. Ustalił z Martą P., że wyjadą razem z dzieckiem na urlop na Mazury, a następnie do Niemiec. Wyjaśnił, że starał się o legalne zabranie Marty P. i jej córki na 4-tygodniowy urlop do Niemiec. Mężczyzna zapewniał, że chciał tylko pomóc dziewczynie. Obiecywał, że się z nią ożeni, kiedy tylko sam dostanie rozwód."   ... to jakiś harlequin czy ten dziadek na serio tak gada ? ;) Z drugiej strony ... dziecko (z powodów materialnych) na pewno lepiej miałoby tam niż na polskich kresach (Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE). Sam nie wiem co o tym sądzić, chociaż przestępstwo jest tu ewidentne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"17-letnia Marta P., poznała przez internet 52-letniego Mariana S., Polaka z niemieckim paszportem. Ustalił z Martą P., że wyjadą razem z dzieckiem na urlop na Mazury, a następnie do Niemiec. Wyjaśnił, że starał się o legalne zabranie Marty P. i jej córki na 4-tygodniowy urlop do Niemiec. Mężczyzna zapewniał, że chciał tylko pomóc dziewczynie. Obiecywał, że się z nią ożeni, kiedy tylko sam dostanie rozwód."   ... to jakiś harlequin czy ten dziadek na serio tak gada ? ;) Z drugiej strony ... dziecko (z powodów materialnych) na pewno lepiej miałoby tam niż na polskich kresach (Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE). Sam nie wiem co o tym sądzić, chociaż przestępstwo jest tu ewidentne.
  a Łapicka jeszcze więcej starsza i była to "wielka miłość", to nie wiem dlaczego sie dziwisz tutaj,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba lepiej dla tego dzieciaka że miałby rodziców niż miałby wylądować w domu dziecka lub co gorsza na śmietniku. takie moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba lepiej dla tego dzieciaka że miałby rodziców niż miałby wylądować w domu dziecka lub co gorsza na śmietniku. takie moje zdanie
MOJE RÓWNIEŻ. NIE ROZUMIĘ Z CZYM OTOCZENIE MA PROBLEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/Porwal-mala-Julie-by-sprzedac-ja-Niemcom-,artykuly,224198,1.html   "Namierzono Martę P. z Julią w maleńkim gospodarstwie agroturystycznym w Leleszkach na Mazurach. Zaginionym towarzyszył Marian S. i niemieckie małżeństwo. Prawdopodobnie wszyscy chcieli przeczekać zamieszanie medialne, bo zdjęcia zaginionych pojawiły się w prasie, TV i portalach internetowych, a dopiero potem przekroczyć granicę. Młoda matka nie miała prawa zabrać Julci ze sobą, bo formalnie opiekunami niemowlęcia są pracownicy ośrodka. W ramach prokuratorskiego postępowania będzie także badany wątek nielegalnej adopcji."    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJE RÓWNIEŻ. NIE ROZUMIĘ Z CZYM OTOCZENIE MA PROBLEM
Mamy problem z tym, że nie można sprzedawać ludzi jak pietruszki na targu. To po pierwsze. A po drugie ludziom, którzy nabywają dzieci nielegalną drogą, z jakiegoś powodu odmówiono prawa do adopcji w trosce o dobro dziecka, nie sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...