Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
śmieszy to ciebie??
Jeśli jesteś tą samą osobą, która wpisała zapier***aj ciołku bym miał lepiej na zasiłku to najprawdopodobniej będzie mnie to śmieszyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak_ja_nie_lubię_buractwa napisał:
Jeśli jesteś tą samą osobą, która wpisała zapier***aj ciołku bym miał lepiej na zasiłku to najprawdopodobniej będzie mnie to śmieszyć...
.....piekne .... )) hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to MEGA-WIOCHA nadajniki GSM - nie !! obwodnica - nie !! samoloty - nie !! te same stare grube obleśne babska, bojkotujące każdą inicjatywę w tym mieście codziennie rozwalają się na dwóch miejscach w moim autobusie a z rańca swoimi kundlami zasrywają mój trawnik mega-wiocha z paligłupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej tego nie da się ująć Mega wjocha. Cokolwiek chcieć robić to zawsze nie wyjdzie. Ludzie opamiętajcie się nie jesteśmy kotami życie jest tylko jedno..,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F-16 sa zajebiste Niech latają codziennie Lublin to mentalna wioska. Patologia codziennie drze ryja pod blokami/w bramach, a piekne mysliwce przeszkadzają ? Zazdroszcze tym, który latają bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin niestety napisał:
Ludzi trzeba przyzwyczajać że żyją w XXI wieku. W zacofanym "mieście" Lublinie PISowsko -radiomaryjowa ciemnota czerpiąca wzorce z czasów średniowiecza, boi się samolotów bo nigdy takowych nie widziała. Jak dziad(y)ki zrozumieją że od ponad 100 lat na niebie oprócz ptactwa pojawiają się samoloty to się może przestaną się bać. Fenomen mieszkańców "miasta" Lublina jest zadziwiający. Podejrzewam że zbyt często w telewizji wyświetlany jest film z rolnikiem w roli głównej, przeganiającym samolot z własnego nieba. Lublin miastem "Samych swoich".
Nie obrażaj średniowiecza, bo widzę, że nie masz pojęcia o tej epoce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ex ty idioto...ty pewnie mówisz że Lublin to wioska bo sam mieszkaszw jakichś Starych Juchach na mazurach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi babami starymi to sie zgodze....ale co z tego trzeba kombinować jak ja żeby nie mieszkać w mieście tylko 1km od miasta w domku jednorodzinnym to się użerać nie bedziecie...a ty Arch3r niestety się mylisz troche bo niestety Lublin ma słabą władzę dlatego takie zacofanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna sprawa mogliby ciut niżej no ale bardzo mi się podobało i proszę o więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F-16 nad Belgią latają często i to fajne jest bo wiadomo że chłopaki trenują i kraju pilnują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Arch3r: gamoniu lubelski. Tak samo jak Ty mieszkam w Lublinie. Z tą różnicą, że jestem przyjezdny i mentalnie bardziej rozwiniety niż wszyscy Ci co to już widzieli ruskich co to bomby zrzucają na Lublin z F-16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie bomba. kocham patrzeć na samoloty. A F16 - super, niecodzienny widok. Latajcie chłopcy, latajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu BU czemu nie latają nad Rykami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj ok. 15 miałem darmowy airshow nad moim blokiem (nie w Lublinie) F-16 robił nawrót i na pewno nie leciał kilometr nad ;-) super wrażenie dźwiękowe, z wrażenia odsunąłem się od okna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez dziesiątki lat nad Białą Podlaską latały samoloty. Mieszkańcy nie traktowali tego zjawiska jako uciążliwość. Wprost przeciwnie byli dumni ze swoich pilotów, samolotów, lotniska. Nisko przelatujące samoloty to była codzienność. Bardzo często mieszkańcy wiedzieli, który to z pilotów lub podchorążych tak dokazuje. Skarg nie było. A teraz są dylko dwie motolotnie, które smętnię, czasami krążą nad miastem i zarastające potężne lotnisko z najdłużśzym pasem startowym w Polsce. Jeśli Lublinowi przeszkadzają polskie samoloty wojskowe to my je zapraszamy do Białe Podlaskiej. Niech latają, krążą, ćwiczą, bo to nasza Polskie. Wam w Lublinie pewnie wystarczą krążące gołębie. Gołąb jest bezpieczniejszy to oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie latanie może być co najmniej 2 razy w tygodniu. Super pokaz kunsztu pilotów. F 16 to niezłe latawce z efektem dżwiękowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super wrazenie! ...ta predkosc, ten hałas nad lublinem... fantastycznie. Oby wiecej takich niespodzianek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tamtym roku u nas przeleciały chyba niżej i to na dopalaczach szyby drżały a w samochodach alarmy zaczęły wyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z lipowej wygladal jak mig 29! no ale widzielem go pod slonce wiec niekoniecznie to tak bylo ale z drugiej strony lepszy bylby mig ladniejszy bo 2 silnikowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
Nie obrażaj średniowiecza, bo widzę, że nie masz pojęcia o tej epoce!
a ty masz pojecie o sredniowieczu? bo z tego co w ksiazkach pisza to sredniowiecze to zabobon i glupota a lublin wlasnie taki jest!!! wszedzie koscioly stare baby z rozancami po ulicach laza zero slowa przepraszam na ulicy tylko chamstwo brud smrod i ubostwo!!! sredniowiecze!!!! ale fakt w sredniowieczu bylo wiecej wolnosci niz w lublinie bo w lublinie rezim katolicki rzadzi a jak samoloty lataly to wszystkie stare baby sie modlily na balkonach jedna nawet na kleczkach!!! buuuhahahaha i to nie jest sredniowiecze?! wez sie puknij w kul-owski pisowski leb!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...