Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy sędzia zapłaci z własnej kieszeni zadośćuczynienie nie słusznie zakazanego człowieka. Myślę że za szybkie załatwienie sprawy każdy wziął swoją dole a KOD-wcy niech dalej bronią skorumpowana watahe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SLEPA NADZWYCZAJNA KASTA TEMIDA ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KTO WYDAL POLECENIE OBCIECIA GLOWY ZE ZWLOK JOZEFA FRANCZAKA???? JAKIM PRAWEM JEGO CZASZKA TRAFILA DO RAK OSOB POSTRONNYCH - ZBESZCZESZVZENIE !!??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W 2015 roku sędzia pod wpływem alkoholu awanturuje się w lokalu. W swojej karierze skazał niewinnego  człowieka na pół roku więzienia bo pomylił imię,  numer PESEL oraz imiona rodziców oskarżonego. Kara jaka go spotkała od kolegów podwójna nagana. Brońcie dalej to towarzystwo wzajemnej adoracji. Niech żyje bezprawie w korporacji prawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UKLAD ZAMKNIETY - wizerunek nie jest ich priorytetową troską. Raczej "bezpieczny" stary układ betonuje ich postawy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny już artykuł napisany a nie przeczytany "(przesłuchiwani mieli być prokuratorzy, z którymi opolscy sędziowie współpracowali) (...) Sprawą tą zajęła się prokuratura opolska, która następnie przekazała ją do Lublina. Gdzie Olsztyn a gdzie Opole i skąd się wzięło?? Byk za bykiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KTO z was ma odlozone kilka milionow, pare mieszkan, domow, dzialek i ... podczas konttoli drogowej macha imunitetem sedxiowskim...??? Jest sie co bic!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wychodzi na to ,że gość jest niewinny zabójstwa tamtego gangstera ale niezawisły sąd którego tak bronią szczekacze ma już kozła ofiarnego za kratkami to co tam się spieszyć rok w tą czy w tamtą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
biorąc pod uwagę dossier tego pana wydaje się, że nawet jeżeli nastąpiła pomyłka to skutkowała jedynie tym, że kilka osób w swoim życiu przez tego pana nie zostało skrzywdzonych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki uczciwy przestępca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto przykład działania sądów!Oni mają w d.. człowieka,dbają tylko o własne koryto! Dokąd ludzie jeszcze będą wierzyli w sprawiedliwość? To jest tylko hasło wyborcze,a sprawiedliwość jest w trumnie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zabił czy nie zabił to i tak należy się dożywocie za to co zrobił wcześniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale te sądy są dociekliwe jak dotyczy patologii, tylko jak trzeba wyjaśnić sprawę Smoleńska, kto tam zawinił to sprawę zamietli pod dywan.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawa Pana Jacka Wachy budzi szereg kontrowersji ze względu na wcześniejsze Jego "dokonania" ( niestety nie są one mi znane). Mówimy o konkretnej sprawie - przypisanie określonego czynu zabronionego określonej osobie. Dlatego, jako przykład bez podtekstów , klarowny i czysty to: MORDY SĘDZIOWSKIE na LUDZIACH AUTETYCZNI NIEWINNYCH - 1/ CLAUDIU CRULIC BYŁ W MEDIOLANIE WE WŁOSZECH kiedy ktoś UKRADŁ portfel sędziemu sądu najwyższego w ...KRAKOWIE w lipcu 2007 r. 2/ WAWRZYNIEC JASTRZĘBSKI za to, że KUPIŁ 10 sztuk jajek I miał przy sobie kilkaset metrów od sklepu nawet PARAGON jako dowód ZAKUPU tych jajek . Takich czystych przypadków tragicznych w skutkach sędziowskich pomyłek jest bez liku. Przypominam także o tym jak w poprzednim systemie politycznym potraktowano seryjnego mordercę przypisawszy jego czyny BRACIOM MARCHWICKIM! Podobnie się dzieje także w sławnej AMERYCE gdzie w cela h śmierci przebywali NIEWINNI LUDZIE - niewielu z nich zachowało ŻYCIE!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ważne za co. Najważniejsze ze bandyta jest odizolowany od społeczeństwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lokaje europy , właściciele iii rp, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością. przez lata polską rządziła banda złodziei ! "po było grupą przestępczą!" nocne koszmary w po i właścicieli iii rp. „nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” . bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie. obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca. zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach. osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach. ******oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-czesc-1.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polskie sądy, śmiech na sali. Współpraca z prokuratorem i bezrozumne traktowanie policjantów jako wyroczni, w sprawach przeciwko niewinnemu obywatelowi, to norma. Wiele by podawać przykładów. Moja sprawa ma 18 lat i końca nie widać. Gdzie my żyjemy, chyba w piekle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trybunał Konstytucyjny orzekał w tym roku 13 dni. Koszty mieszkania i podróży prezes Przyłębskiej wyniosą 45 000. Już hotel wyszedłby taniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: