Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwołać prezydenta czy nie? Internauci w obronie Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2016 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie, za Pana kadencji Lublin zaczyna być metropolią, proszę nie wpuszczać do miasta tzw "dobrej zmiany"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop mało zarabia i chciał sobie dorobić, proponuję rezygnację z fotela prezydenta, ja się poświęce i wezmę ten mało chodliwy etat, z tych skromnych zarobków jakoś przecipie do pierwszego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gonić dziada, cała ta sitwa zawłaszcza sobie państwo,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Internautą i wbrew tytułowi, jestem za ODWOŁANIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak swoją drogą ciekawe ile tych "polubień" dokonano za pomocą terminali i łączy oraz w czasie godzin pracy finansowanych z pieniędzy publicznych. Kiedyś SMS Premium ze służbowych telefonów, a teraz akcja na FB i kręcenie prywatnych filmów w czasie godzin urzędowania. Może CBA powinno rozbić kalkulację kosztów odwołania i ewentualnego pozostawienia na stanowisku, bo za kilka dni ogłoszą jeszcze strajk solidarnościowy albo jakąś manifestację w czasie godzin pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKORO PZPR-SLD TAK GO CENI, TYM BARDZIEJ NIGDY NIE POPRĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako internauta chcę by Żuka odsunieto ze stanowiska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie g..no zaczyna wlewać się do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech pan Żuk odda 260 tyś. złotych na rzecz PCK i wtedy może zostać na stanowisku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jako internauta chcę by Żuka odsunieto ze stanowiska!" Jako mieszkaniec Lublina chcę by Żuka zostawiono w spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisdzielce zaczynają szczekać ! Trzeba im zęby spiłować . A mochery na łeb i skamlać nie mordy otwierać . Rydzykowi dajcie jeszcze że cztery miliony a nie przypieprzacie się do Miasta ! Wara wam mochersrwo !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja niektórych komentarzy sięga swego zenitu i upadłości honoru tu komentujących  obrońców prezydenta. Ciekaw jestem ilu z was tak zażarcie plujących na PiS wyciąga łapy co miesiąc  po 500+. Ilu tyraloby za 1300 zł nabijajac kasę pseldo bissnsmenom? Jeśli chodzi o inwestycje to śmiało należy powiedzieć że, wasze dzieci i wnuki nie spłaca zadłużenia powstałego na skutek błędnych dcyzji i przerostu ambicjonalnego urzędników. Propaganda sukcesu wychodzi obecnej władzy rządzącej miastem wspaniale tylko drodzy fascynaci tak pięknie rozwijającego się Lublina przyjdzie wam zapłacić za to że, przerost inwestycji nie był wzrost proporcjonalny do wpływów. Po drugie komiczna sytuacja jest gdy w czasie wyborów do sejmu i senatu na Lubelszczyźnie jak i w samym Lublinie wygrał PiS. A w wyborach samorządowych wygrało PO i PSL przy niecałej 27% frekwencji uprawnionych do głosowania. Można śmiało powiedzieć że do głosowania poszli sami urzędnicy i ich rodziny bo prawdziwi Polacy już nie wierzą żadnej opcji politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentujący przeciw Żukowi nie są chyba mieszkańcami Lublina, tylko Warszawiakami opłaconymi przez Nowogrodzką. Prosimy zostawić Lublin w spokoju. Nie jest super, objazdy i korki nas męczą, ale wszędzie widać, że zmierza ku lepszemu. Pruszkowski skrzyżowania Ducha-Północna nie zrobił, błonia nie miały ani jednej alejki, kibelka przy Zamku nie było. Miasto robi coraz lepsze wrażenie, miejcie litość dla Polski C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. państwo pislamskie nie może wygrać z Żukiem uczciwie, w wyborach, próbują go załatwić metodami policyjnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super inicjatywa!!! Nie damy PiSlamowi odwołać gospodarza o jakim wielu marzyło od lat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie się wściekli na PiS bo ta akcja CBA nosi znamiona politycznej prowokacji. Nie dziwię się, ABSOLUTNIE JESTEM ZA TYM, ŻEBY ŻUKA NIE ODWOŁYWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk musi zostać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Pisuar siedzi w pięciu radach nadzorczych i CBA problemu nie widzi. Natomiast Żuka się czepiają za jeden etat w PZU. Czujecie ten absurd? #dobrazmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lubelakiem i chcę odwołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS idzie po samorząd! W Lublinie nie wygrali, ale znaleźli sposób, by inaczej pozbyć się prezydenta z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...