Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Samorząd to co innego jak administracja państwowa,to się nawet gryzie między sobą.
gryzie?!  człowieku, przecież jego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad samorządem terytorialnym, czyli MUSI wiedzieć na czym to polega. to się nie gryzie. to współdziała. widać, że niektórzy nie mieli wiedzy o społeczeństwie. szkoda mi tego kraju, gdzie ludzie nie wiedzą podstawowych rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że ten 'słaby prawnik' aktywnie działa na obszarze powiatu zamojskiego. Pomógł wielu osobom i ma bardzo pozytywną opinię wśród wielu mieszkańców dość licznego Zamościa i okolic. Więc uważaj co mówisz. Kolejnym razem się zastanów i poczytaj o kimś, kogo chcesz zlinczować.
Potwierdzam, mi pomógł bezinteresownie - mądry człowiek, porządny Polak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na zmiany w LUW - Dośc patologii panującej w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze serdeczne gratulacje z podpuławskiej wsi! Trzymamy kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze serdeczne gratulacje od byłego studenta! Powodzenia! Lubelskie jest w dobrych rękach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny naukowiec. Już była dr rehabilitowana, dwojga nazwisk Jolanta Szoło-Koguc. Nie ma Lublin i lubelskie szczęścia do gospodarzy z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem z nim na roku to wiem, bardziej interesownej osoby nie spotkałem w mym zyciu, -bufon i karierowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A&A i Mietek, a mnie się wydaje, że Dyrektora Palonkę i jego zastępczynie Głos-Prożogo, PiS wywali na zbitą znaną część twarzy w pierwszej kolejności. Inni dyrektorzy i ich zastępcy też do wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalista od Konstytucji. Wojewoda został w nagrodę... Może to On podpowiada prezesowi jak zniszczyć, obalić demokrację i Konstytucję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam wojewoda, Elizówka to jest temat, kto zostanie prezesem już kolejny konkurs bez wyłonienia kandydata, czyżby dlatego, że pewien dr nauk ekonomicznych cały czas startuje w konkursie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sz
Szymczyk Jarosławie(PSL) - biurko już opróżniłeś. No, ale nie bój się chłopie. Nowy wojewoda ma dla ciebie zadanie na twoje możliwości. Będziesz odśnieżał i zamiatał z liści parking przy ul. Spokojnej i Lubomelskiej. Powodzenia Dyrektorku Generalny w nowej roli.
A czy ten gostek zna obsługę tego skomplikowanego urządzenia jakim jest łopatą. Wreszcie ten kmiot i cham odejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na zmiany w LUW - Dośc patologii panującej w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego !!!
Przy każdym artykule ten tekst. Ale o co chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A&A i Mietek, a mnie się wydaje, że Dyrektora Palonkę i jego zastępczynie Głos-Prożogo, PiS wywali na zbitą znaną część twarzy w pierwszej kolejności. Inni dyrektorzy i ich zastępcy też do wymiany.
Taaaaaaaaaaaaaaaak wymienić wszystkich!!!!! Huuuuuraaaaaaa ???????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszą decyzja i to najwazniejsza powinno być przestawienie KULi koło KULu, bo tak sterczy osamotniona. Jesli stanie KUL-a oboku KUL-u to będzię też świeciła podobnie jak KUL - głupotą! Może być całkiem niezła Szopka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cosik mi się wydaje że "tełoretyk " 'jak sto pięćdziesiąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, skąd ta krytyka? Czy ktoś z Was kiedykolwiek rozmawiał z tym człowiekiem, zna Jego poglądy, opinie na ważne kwestie? Od kiedy wykształcenie nie jest atutem, a czymś, co świadczy na czyjąś niekorzyść? Palikot też skończył KUL - i co?  Zupełnie nie rozumiem punktu widzenia większość osób, które skomentowały wybór P. Czarnka na nowego wojewodę. Człowiek jeszcze nie zaczął, a już go skreśliliście... To lepiej by było, żeby dotychczasowy wojewoda został na stanowisku? Pewnie ma większe doświadczenie w "wojewodowaniu":P Idąc tym tokiem rozumowania, nie powinniśmy wymieniać nikogo, bo przecież im dłużej ktoś piastuje jakąś funkcję, tym lepiej się na niej zna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze serdeczne gratulacje od byłego studenta! Powodzenia! Lubelskie jest w dobrych rękach
przyłączam się i zgadzam w 100% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr hab. Przemysław Czarnek jest dobrym kandydatem, prawnik, pracował w samorządzie terytorialnym więc zna specyfikę, pracował na kierowniczych stanowiskach i jest z Lublina.
Gdzie i kiedy pracował w samorządzie??? (w Radzyniu jego noga nigdy nie postała). Kierownicze stanowiska w administracji ?? - no chyba jaja sobie ktoś robi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr hab. Przemysław Czarnek = inteligencja, rozsądek, kompetencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...