Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogladaj odcinki ###### - ###### - Odcinek 7 - S01E07 ONLINE

Utworzony przez Gość, 22 grudnia 2013 o 01:10
Paweł i Mariusz planują czworokąt. Ewelina bije się z laską z klubu za... Trybsona. Mała jest ranna! Sajgon w kuchni wymaga współpracy męskiej części Ekipy - Paweł zwołuje chłopaków na wielkie sprzątanie i... razem zachęcają do tego dziewczyny, wstawiają im do pokoju śmietnik! Trybson lubi oglądać Elizę przy pracy. Wojtek: 'Jak ją zobaczyłem, to się mega ucieszyłem' - kto przybywa do domu Ekipy?                 OGLADAJ ODCINEK 7 EKIPY Z WARSZAWY NA WWW.WARSAW-SHORE.ORG.PL LUB BEZPOSREDNIO:              
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  Sprawdź sms'y twoich znajomych i co o tobie piszą i co przed tobą ukrywają ! Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy ! http://trzyw.pl/0a4  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: