Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogród Botaniczny: Prawie połowa pracowników do zwolnienia

Utworzony przez newpubj nancy, 17 sierpnia 2011 o 12:14 Powrót do artykułu
I słusznie! Niech rośliny same się podlewają i pielęgnują... Koło mnie nikt nie lata. A za dwa lata to nie będzie ogród a puszcza botaniczna... Komuś odbiła palma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelski ogród botaniczny niestety jest w opłakanym stanie. Jest zaniedbany, zarośniety. Kilka rabatek od ulicy wyglada jako tako, a resztę szkoda ogladac. Lepiek pojechac do pierwszego lepszego centrum ogrodniczego, zeby zobaczyć jak ogród może być piękny. W lubelskim botaniku powinno wymienić się cala kadrę. Finanse finansami, ale tam nikt nie ma ani pomysłu ani poczucia ogrodniczej estetyki. Przykre ale prawdziwie :-(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jezeli za ostatnie lata liczba pracujacych w Botaniku sie zmniejszyla o 15 osob i to widac po nim, ze jest zaniedbany, to co bedzie jak kolejnych 20 osob zwolna. Wstyd wladzom UMCS !!! Palca nie przylozyli w jego rozwoj, a cala lape w jego niszczenie. W Botaniku pracuja robole za grosze, a Wladzy UMCS siedza na 2 stolkach biorac podwojne duze pobory - WSTYD )))))))) Tu trzeba zwalniac )))))))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jak teraz pozwalniaja, to mysla, ze bedzie piekny? A co Dyrekcja Ogrodu na ta redukcje? Moze sama wyjdzie z graca? Ale wstyd )))))))))))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale Botanik sie zrobil brzydki ))))))))) W tym roku syf )))))))) A co bedzie za rok? Widac, ze nowa wladza Ogrodu - "do dupy"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zostanie tylko SAS do relaksu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W bataniku jest nie zle, lecz nogi mozna polamac. Bede chodzic do Saskiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najważniejsze to jest "kaleczenie" nazwiska Patronki Uniwersytetu UMSC !. Rektor , Profesorowie i nawet a może przede wszystkim Studenci powinni WRESZCIE zadbać by Uniwersytet pisał prawidłowe Nazwisko Patronki. Nasza Polska Wybitność Naukowa nazywała się MARIA SKŁODOWSKA . Po wyjściu zamąż za Francuza CURIE, przyjęła nazwisko MARIA SKŁODOWSKA CURIE . Ale Rektorat Uniwersytetu czynią z Polki... Francuskę i piszą ... MARIA CURIE SKŁODOWSKA czyli mylnie podają popularną nazwę Uniwersytetu UMCS a to jest błąd analfabetyczny!. Jako że to Lubelska Uczelnia, to i My Lublinianie mamy prawo wystąpić do Rektoratu Uczelni o przyjęcie prawi dłowego nazwiska Patronki Uniwersytetu na UNIWERSYTET MARI SKŁODOWSKIEJ CURIE (UMSC). Niech wreszczcie cały świat akademicki prawidłowo nazywa Lubelski Uniwersytet UMSC . Dziękujemy !. A odnośnie Ogrodu Botanicznego to proponuje Spotkanie Władz Miejskich z Elektoratem UMSC i Uniwersytetem Rolniczym w celu ustalenia właściwego PATRONATU nad OGRODEM BOTANICZNYM . Dyskusja powinna się toczyć nad propozycją przejęcia PATRONATU przez Uniwersytet Rolniczy i Urząd Miasta Lublina oraz poszukiwanie dodatko wych wsparć finansowych na utrzymanie i wzbogacanie wzorcowego OGRODU BOTANICZNEGO W LUBLINIE. NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" powinna wspierać tę propozycję,bo ona zapewni dalszą pracę obecnym Pracownikom a w przysz łości nawet tę kadrę pracowniczą może zwiększyć. Wszystko po to, aby LUBLIN z dnia na dzień był PIĘKNIEJSZY !. SZCZĘŚĆ BOŻE MEMU MIASTU LUBLINOWI !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://zielonagora.naszemiasto.pl/serwisy/lubuskie_perly_2011/glosowanie/904745,10-najciekawszych-atrakcji-turystycznych-glosowanie,galeria,1065579,id,t,tm,zid.html?ocena=1
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ogrodzie potrzebny jest dyrektor bo ta osoba co jest do niczego sie nie nadaje, zniszczy tak piekny ogród
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: