Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BRAWO GENIUSZ ŁYSOŃ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Akurat z tym występem TRIO to nie do końca prawda ( byłam osobiście w tym czasie). Pogoda była idealna do występów a i prognozy długoterminowe nie zapowiadały opadów w tym dniu :) - tak więc nie to było prawdziwym powodem odwołania koncertu :P (?) ! Inny "prztyczek" to brak informacji  () internet czy zwykła kartka w Muszli ) -  wstyd i zawód dla przybyłych na występ !
0
A ile to wydano na "remont" Saskiego? I ile ten remont trwał??????? Naprawdę musi być jak zwykle?
0
Akurat koncert został odwołany tylko i wyłącznie przez widzi mi się tria, bo od początku chodziło o dach i że gwiazdy tam nie będą grać jak pada bo ich nie daj boże zmoczy - wiem bo rozmawiałem z organizatorami tego koncertu. Informacja o odwołaniu koncertu natomiast była, zarówno na stronie CK, jak i na oficjalnym profilu Muszli Koncertowej na fb.  
Akurat z tym występem TRIO to nie do końca prawda ( byłam osobiście w tym czasie). Pogoda była idealna do występów a i prognozy długoterminowe nie zapowiadały opadów w tym dniu :) - tak więc nie to było prawdziwym powodem odwołania koncertu :P (?) ! Inny "prztyczek" to brak informacji  () internet czy zwykła kartka w Muszli ) -  wstyd i zawód dla przybyłych na występ !

0
pamiętamy że kiedyś przy muszli koncertowej była tablica informująca o zbliżających się koncertach i wydarzeniach w muszli. Może trzeba by ją ustawić po remoncie parku?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: