Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogród Saski otwierają w poniedziałek

Utworzony przez kozz, 27 listopada 2013 r. o 19:50 Powrót do artykułu
po co kruszywo? asfaltu dawac wiecej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko ktoś pilnował aby ludzie z kundlami nie wchodzi  do parku bo znowu cały park będzie zasrany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monitoring to za mało. powina być całodobowa ochrona zarówno na wejściu jak i w samym parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruszywo, brawo, teraz żadna kobieta na szpilkach nie będzie mogła spacerować po parku. Bardzo mądrze. Ciekawa jestem jaki facet robił projekt tego parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby była mentamorfoza to niech zaczną od usuwania opadłych liści a nie jak było gowno tak i jest . Mentalość lublina jeszcze się nie zmieniła i chyba władze miasta nie widziały co to znaczy zadbany park miejski....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wszystko fajnie a co z gołębiami i resztą tego ptactwa? co komu po nowych alejkach skoro znowu 3/4 z nich będzie w ptasich odchodach i każdy je będzie omijał szerokim łukiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruszywo, brawo, teraz żadna kobieta na szpilkach nie będzie mogła spacerować po parku. Bardzo mądrze. Ciekawa jestem jaki facet robił projekt tego parku
spacer w szpilkach po parku, to miejsce wyciszenia odpoczynku a nie rewii mody, w szpilkach możesz sobie po chodniku pospacerować, albo do klubu pójść, równie dobrze wypad nad jezioro etc... też założyć można  szpilki..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie. Jednym ruchem wywalili z parku rolkarzy itp. Super posunięcie. Rekreacja po lubelskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym kruszywem to niefajnie. Robi się ciapa i kałuże na wiosnę przy roztopach i nawet szpilek nie trzeba żeby się przekonać, że to niepraktyczne w naszym klimacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z psami? słyszałam, że ma być zakaz. Uważam, że byłoby to głupie. Nie sptkałam się, żeby w innym mieście w Polsce taki zakaz obowiązywał. No chyba, że są to ogrody przypałacowe. Komentarze o zniszczeniach powodowanych przez psy są wyssane z palca. Natomiast działania "ludzkiej ręki" widać gołym okiem. A teraz, gdy ławki i kosze na śmieci nie będą przymocowane, to tzw. "ludzie" sobie poużywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko ktoś pilnował aby ludzie z kundlami nie wchodzi  do parku bo znowu cały park będzie zasrany
Wolisz, żeby ludzie srali po ławkach ? Bo takie obrazki w "Sasie" są na porządku dziennym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...