Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogród Saski: Regulamin od dzisiaj. Z psem nie wejdziesz

Utworzony przez abdul wisimulacha, 19 kwietnia 2014 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Brawo!Precz z zasranymi kundlami z naszych ulic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do parku wpuszczamy tylko gości w krawatach! Gość w krawacie jest mniej awanturujacy się!I nie robi kupy na trawniku!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy obecność wróbli, wron, gołębi i innego ptactwa, nie odbije się na naszym ubraniu? Proponuję zatem żeby władze miasta powybijały wszystkie ptaki w parku. Debilizm naszej lokalnej władzy ma rozmiary nieograniczone. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy obecność wróbli, wron, gołębi i innego ptactwa, nie odbije się na naszym ubraniu? Proponuję zatem żeby władze miasta powybijały wszystkie ptaki w parku. Debilizm naszej lokalnej władzy ma rozmiary nieograniczone. :lol:
Oj wacuś, wacuś - aleś ty głupi, a władzy debilizm zarzucasz. Przemyśl jeszcze raz swoją wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, zachcioało się mieć pieska, to trzeba się nauczyć po nim sprzątąć. A że się na to nie zanosi - no to na spacerki gdzie indziej. To nie jakiś lasek na zadupiu, że się może pies załatwić, tylko park w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram bardzo słuszna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak właściciele "sprzątają" po swoich pupilach to widzimy na każdym rogu ulicy. Zgadzam się w 100% z ratuszem!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Park to jedyny skrawek zieleni gdzie każdy można przyjść  odpocząć  i wcale nie musi być narażony na obszczekiwanie przez psy które brudzą, a właściciele nie chcą po nich sprzątać. . Tych wystarczy pod blokami gdzie przejść trudno zapaskudzone chodniki i trawniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się urzędnicy z Ratusza narozpisywali i frustraci w kalesonach przed komputerami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeżeli rowerzysta nie posprząta po sobie, to ja na ubraniu będę miał placek, jak po dinozaurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% słuszna decyzja jak nie umiesz idioto sprzątnąć po swoim psie to wcale tam nie wejdziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam o rodziców z małymi dziećmi. Czy dla nich też zakaz będzie, ja się tego domagam! Nieraz widziałem, jak rodzic bierze swoje dziecko pod pachy, spuszcza mu gacie i dzieciątko radośnie sra na trawę. Żądam, aby taki zapis się pojawił w regulaminie Ogrodu Saskiego!!! Skoro psie gówno jest "bee" (gdzie właściciel psa jeszcze posprząta po swoim psie), to co dopiero ludzkie? Nigdy nie widziałem, aby rodzic posprzątał po swoim dziecku. A srają w krzakach gdzie popadnie! A szczające w parku dzieci pod drzewem? Co z gwarancją Ratusza na trawniki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że zakazano wproadzania psów. Byle tylko ten zakaz był egzekwowany, a nie pozostawał martwym zapisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowincja... co tu wiecej mowic ..., a szkoda bo takie piekne miasto... zacianek rzadzi..zakazami najlatwiej i najtaniej, a mozna postawic kosze  z jednorazowymi szufelkami...( wystrczy zobaczyc jak to jest w innych miastach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!!!  Obsrańcy - wysadzajcie swoje pieski na własnych trawnikach. Nie macie własnego trawnika? To na wsłanym kiblu! A nie w parku odwiedzanym m.in. przez dzieci !!!! BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE!!!!!!!!!! Wreszcie doczekałem się że nie bedę musiał oglądać gów..... na trawniku bo jakiś głupszy od swojego psa właściceiel po nim nie sprząta. BARDZO DOBRA DECYZJA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu porządek !!! Tyle pieniędzy kosztował remont, ile pracy włożonej, by mieli gdzie rodziny z dzieckiem czy osoby starsze pójść na spacer czy posiedzieć na ławeczce. A nie od wejśćia do parku uważać na psie kupy czy młodzież spożywającą alkohol. JESTEM ZA TYM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam o rodziców z małymi dziećmi. Czy dla nich też zakaz będzie, ja się tego domagam! Nieraz widziałem, jak rodzic bierze swoje dziecko pod pachy, spuszcza mu gacie i dzieciątko radośnie sra na trawę. Żądam, aby taki zapis się pojawił w regulaminie Ogrodu Saskiego!!! Skoro psie gówno jest "bee" (gdzie właściciel psa jeszcze posprząta po swoim psie), to co dopiero ludzkie? Nigdy nie widziałem, aby rodzic posprzątał po swoim dziecku. A srają w krzakach gdzie popadnie! A szczające w parku dzieci pod drzewem? Co z gwarancją Ratusza na trawniki???
Zgadzam się w 100%. Mnie na przykład wnerwiają małe wrzeszczące dzieci, idę do parku aby odpocząć a nie słuchać serenady jakiegoś dzieciaka. Wprowadzić zakaz wchodzenia do parku z dziećmi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...