Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogródek przed Ratuszem. "Pierwszy krok w miasto naszych marzeń"

Utworzony przez Andrzej, 24 października 2014 r. o 18:34 Powrót do artykułu
głupi pomysł z tym ogródkiem przez Ratuszem. I na takie durnoty idą nasze podatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"głupi pomysł z tym ogródkiem przez Ratuszem. I na takie durnoty idą nasze podatki?"   PARKING tam zrobić. Przed ratuszem to wejdzie ze 20 samochodów. Na samym deptaku wlazło by ponad 200. Pieszych tylko trzeba wyrzucić z deptaka. Niech będzie tam zakaz ruchu pieszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cztery lata było za mał teraz na miesiąc przed wyborami cyrk. Kogo chcą zachwycić sztucznę trawą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się aż krew przelewa gdy widzę niektóre tego typu komentarze i zasadniczo niska świadomość i wiedza ludzi umieszczających tutaj swoje komentarze...  -.-  Czy Wy na prawdę chcielibyście mieć całe miasto wybrukowane i rozjeżdżone przez samochody?? Zasada parkingów w dużych miastach jest podobna do zasady naczyń połączonych i ile by tych nowych parkingów nie powstało to zawsze będzie ich mało ( w ścisłym centrum miasta).   "głupi pomysł z tym ogródkiem przez Ratuszem. I na takie durnoty idą nasze podatki?"     Panie Andrzeju, zanim Pan zacznie się wypowiadać na takie tematy polecam się lepiej zapoznać z tym o czym Pan pisze  ;) Sam niedawno brałem udział w podobnym przedsięwzięciu i skądinąd wiem, że fundusze na realizacje takich ( zazwyczaj jednodniowych) działań pochodzą z prywatnych kieszeni bądź też sponsorów ( np producentów trawy z rolki  ;) ), którzy przy okazji mogą się zareklamować  ;) I de facto władze miasta nie mają wiele z tym wspólnego poza wydaniem zgody na takie mikro-działania  ;)   Wspomniane "durnoty" przy których ktoś się napracował mają na celu zwrócić uwagę ludzi ( również niektórych ignorantów  ;) ) na problemy jakie występują w miastach, np brak zieleni w zatłoczonych przestrzeniach czy też podział dawniejszego placu ( np Placu Wolności)  przez arterię komunikacyjną. Problemów jest więcej a świadomość mieszkańców miasta jest nadal niska co pokazują własnie niektóre komentarze...   Pozdrawiam ; )  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wracalem ze szkoły to się zastanawiałem po jakiego wała ktoś tam ten burdel rozłożył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego się denerwujecie? Przecież to ściema, prowizorka. Za dzień zamiotą to miotłą. Znów będzie betonowa kostka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznasz pochodzenie komentującego po jego nienawiści do zieleni i zamiłowania do wjeżdżania blachosmrodem pod dzwi domu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada to super proponuje zaadoptowac pomysl w przyszlym roku na wiosne zadnych parking deptaki sa dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto jest czasami posluchac co mysla o naszym miescie inni ja jestem za zwiekszeniem zieleni na deptaku pomysl extra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z tym  pseudo upiększaniem  miasta Lublina.  Piękno przed  Ratuszem to przestrzeń. W parkach - zieleń, tam  jej szukajcie i na osiedlach przed  blokowiskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...