Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogródek przed Ratuszem. "Pierwszy krok w miasto naszych marzeń"

Utworzony przez Andrzej, 24 października 2014 o 18:34 Powrót do artykułu
głupi pomysł z tym ogródkiem przez Ratuszem. I na takie durnoty idą nasze podatki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"głupi pomysł z tym ogródkiem przez Ratuszem. I na takie durnoty idą nasze podatki?"   PARKING tam zrobić. Przed ratuszem to wejdzie ze 20 samochodów. Na samym deptaku wlazło by ponad 200. Pieszych tylko trzeba wyrzucić z deptaka. Niech będzie tam zakaz ruchu pieszego.
0
cztery lata było za mał teraz na miesiąc przed wyborami cyrk. Kogo chcą zachwycić sztucznę trawą
0
Mi się aż krew przelewa gdy widzę niektóre tego typu komentarze i zasadniczo niska świadomość i wiedza ludzi umieszczających tutaj swoje komentarze...  -.-  Czy Wy na prawdę chcielibyście mieć całe miasto wybrukowane i rozjeżdżone przez samochody?? Zasada parkingów w dużych miastach jest podobna do zasady naczyń połączonych i ile by tych nowych parkingów nie powstało to zawsze będzie ich mało ( w ścisłym centrum miasta).   "głupi pomysł z tym ogródkiem przez Ratuszem. I na takie durnoty idą nasze podatki?"     Panie Andrzeju, zanim Pan zacznie się wypowiadać na takie tematy polecam się lepiej zapoznać z tym o czym Pan pisze  ;) Sam niedawno brałem udział w podobnym przedsięwzięciu i skądinąd wiem, że fundusze na realizacje takich ( zazwyczaj jednodniowych) działań pochodzą z prywatnych kieszeni bądź też sponsorów ( np producentów trawy z rolki  ;) ), którzy przy okazji mogą się zareklamować  ;) I de facto władze miasta nie mają wiele z tym wspólnego poza wydaniem zgody na takie mikro-działania  ;)   Wspomniane "durnoty" przy których ktoś się napracował mają na celu zwrócić uwagę ludzi ( również niektórych ignorantów  ;) ) na problemy jakie występują w miastach, np brak zieleni w zatłoczonych przestrzeniach czy też podział dawniejszego placu ( np Placu Wolności)  przez arterię komunikacyjną. Problemów jest więcej a świadomość mieszkańców miasta jest nadal niska co pokazują własnie niektóre komentarze...   Pozdrawiam ; )  
0
a jak wracalem ze szkoły to się zastanawiałem po jakiego wała ktoś tam ten burdel rozłożył.
0
Dlaczego się denerwujecie? Przecież to ściema, prowizorka. Za dzień zamiotą to miotłą. Znów będzie betonowa kostka.
0
Poznasz pochodzenie komentującego po jego nienawiści do zieleni i zamiłowania do wjeżdżania blachosmrodem pod dzwi domu. 
0
Wyglada to super proponuje zaadoptowac pomysl w przyszlym roku na wiosne zadnych parking deptaki sa dla pieszych
0
Warto jest czasami posluchac co mysla o naszym miescie inni ja jestem za zwiekszeniem zieleni na deptaku pomysl extra
0
Dajcie sobie spokój z tym  pseudo upiększaniem  miasta Lublina.  Piękno przed  Ratuszem to przestrzeń. W parkach - zieleń, tam  jej szukajcie i na osiedlach przed  blokowiskami.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: