Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAK KRASC TO MILIONYY :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZE MI TERAZ POWIEDZIEC KTO JEST NIEBEZPIECZNY?? LUDZIE Z BRONIA CZY ROSLINA? JESLI RZAD ZALEGALIZUJE MARIHUANE UDZIE PALACY JA A JEST ICH OKOLO 2 MILIONY W POLSCE BEDA KUPOWAC W SKLEPAH I PANSTWO NA TYM ZAROBI A NIE OD DILEROW I PIENIAZKI DO MAFII.. AJ ZAPOMNIALEM PRZEPRASZAM. PRZECIEZ W POLSCE MAFIA TO RZAD :)
Co ty sie tak tym panstwem przejmujesz nagle i podatkami, co ? Jak chesz to sobie pal, ale nie pieprz glupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty sie tak tym panstwem przejmujesz nagle i podatkami, co ? Jak chesz to sobie pal, ale nie pieprz glupot.
Wspierasz mafię? Która zyski z marihuany przeznacza na broń i utrzymanie armii, dzięki której wymusza haracze i popełnia inne przestępstwa? Np. handel ludźmi? Przemyt narkotyków za granicę i zza granicy? Hm? Kim ty jesteś, żeby mówić nam co mamy mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nie jara sie konopii przemysłowych debilu xd zawrzyj paszcze bo przyjdę po ciebie i twojego syna czy cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nono, jestem KUR*A dumny z naszej policji. Powinni od razu strzelać do nich, przecież oni HODUJĄ ROŚLINĘ! Dobrze że tak wielka ilość pieniędzy, które mogli by zarobić na tych krzakach (jak Polska nie chce, to niech sobie chłopaki zarobią) zostanie spalona przez złodziejskie ścierw. Brawo! Strzelać do rolników zamiast do bandziorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym filmie nie widze zadnych uzywek a jedynie male roslinki w malych doniczkach... a moze to konopie siewne? :) szykowali sie do zblizajacego sie sezonu ? :) niech zbadaja poziom THC :) heheheheheheh lub .. w drodze sledztwa niech je uprawiaja i wtedy zobaczymy co wyjdzie :) ...  www amsterdam.sklep pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policja szacuje, że narkotyki na czarnym rynku warte byłyby około 4 mln zł."  Czyli oprócz marihuany znaleźli jeszcze jakieś narkotyki? Dlaczeg nie napisali jakie to byly narkotyki ? Chyba, że marihuanę nazywają narkotykiem to by się zgadzało, ale marihuana to nie narkotyk więc nie rozumiem...  Jak łapią jakiś bimbrowników to nie mowią, "100 litrów narkotyku było wartę 10tyś złotych". A tutaj coś o marihuanie cos o narkotykach. Ja mam 15 lat i wiem, że marihuana to nie narkotyk tylko używka, w wielu przypadkach lek, wyrzadzający 100x mniej szkód niż wóda, mający wiele właściwości leczniczych. To, że w cywylizowanych krajach leczą marihuaną to każdy wie, to że nigdzie na zachodzie nie idzie się do pudła za MJ to też każdy wie, ale już nawet u nas w Warszawię jakiś lekarz z jajami zaczął dzieci z padaczką leczyć marihuaną i ataki padaczki spadły o 90 %. I wiecie co, ta marihuana w warszawie dla dzieci nie rózni sie niczym od teh co jest na filmiku,,, Marihuana to roślina, o wielu działaniach, to że ludzie się pośmieją przy okazji nie trując sie przy tym to tylko plus. Ale wlaśnie przez takich niekompetętnych ludzi ta roślina jest wciąż wrzucana do wora z podpisem "NARKOTYK- HEROINA - LEŻYSZ POD MOSTEM I UMRZESZ NA HIV"   Polityka w mediach - spisek czy realia dzisiejszego świata ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim Ty jesteś żeby  oceniać ludzi? Skąd możesz wiedzieć, że to była mafia ?  Może byli to tacy sami ludzie  jak Ty a hodowali dlatego, że mają pojęcie o TetroHydroCanabinolu, którego najwidoczniej Tobie brak. Masa przestępców jest na wolności tylko dlatego, że więzienia są zapełnione  palaczami marichuany. Ciekawe czy Ty chciałbyś iść do więzienia za damski ch***, bo zapaliłeś skręta i miałeś przy sobie 5 gram rośliny, która łagodzi ból i koi nerwy ??? ,,,, PEACE V 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę czuję się teraz bezpieczniej w domu, dobra robota naprawdę!   -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za pseudo akcja. strzelanie do zamka bo ciężko wyciągnąć ręke i otworzyć. Zgadzam sie z przedmówcą karać za uprawianie rośliny żałosne.Może stworzymy ugrupowanie które będzie pobierało opłaty od władzy za oddychanie bo przecież nam to szkodzi że oni nam zabierają powietrze daremniaki jeb@ne.Hwdp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udział w zorganizowanej grupie przestępczej - Do 5 lat. Uprawa konopi do 8 lat. Ekhm, ekhm, panowie politycy, czy naprawdę o to chodzi? Właśnie jestem po 'lekturze' reportaży BBC 'WEED' i 'WEED 2' (dr Sanjay Gupta) na youtube. pokazano tam dziesiątki większych, profesjonalniejszych i CAŁKIEM LEGALNYCH upraw, które służą chorym ludziom, chorym dzieciom. Służą przy tym państwu. Dlaczego mamy się zabijać o niegroźne zioło, to przecież nie ma żadnego sensu:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy frajer im zazdrosci ! Plac te podatki frajerze i uwielbiaj za to rzad ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc tak.    Sku***syny w niebieskich/czarnych mundurach mogą wykazać się wjeżdżając z m4 na bandę roślin które z resztą są uzbrojone.   Teraz Polacy czują się bezpieczniej a my itak będziemy sadzić i palić i żaden zjeb nam w tym nie przeszkodzi.   znajdźcie mnie i aresztujcie za własne zdanie bo takie jest właśnie państwo polskie.   Uprawiam hektary marihuany na terenie państwowym pod komisariatem ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac ku*** w obsrabych gaciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większa kara pozbawienia wolności za rośliny niż za udział w zorganizowanej grupie przestępczej... coś tu sie komuś poprzestawiało we łbie... przedsiębiorczy ludzie idą za kratki... a w wolnym normalnym kraju byliby chwaleni i legalnie zarabiali by ogromne pieniądze z których część mogłaby iść na podatki... eh, czy ktoś tu jeszcze myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnio jaram 10 gram na miesiąc i zauważyłem, że im więcej nalotów tym lepszy później jest materiał... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im wiencej takich Bezmuzgich Rolników złapią tzw. Frajerów ,tym mniejsza bedzie konkuręcja dla pozostałych !!! :lol: :D :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Takich Chu*ów to sie powinno zamykać! i z pierdla nie wypuszczać bo  Marihuana To jest zło! :o :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie musza naprawde być poje...żedy to palić. Szybciej sie tylko bo piachu pchaja bo zadnych innych korzyści nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciebie ku*** zjebało od zioła się odpier*** konfituro ku***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...