Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oto do czego doprowadziły nas popieprzone poprzednie rządy, precz z PSLowcami, teraz za to ich nie zapisywać do lekarzy, niech się leczą tym co zagarnęlli dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowałbym za to złodziejom z PO. I niech pier...ne lemingi nie piszą, że to nie ich wina. Odpowiadam: A czyja sk...syny miały 8 lat i władzę absolutną , woleli kraść i w d...pę szwabom włazić za ciepłe posadki zamiast budować kraj tak jak robi to Orban. I teraz jeszcze łobuzy łażą po ulicach i awanturują się bo świnie od koryta odsuną naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie swoją "darmową służbę zdrowia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że lecznie wymaga kontroli, czesem nawet co 3..4 tygodnie. Zapisy raz na rok, to dawanie ludziom złudzeń, że są leczeni u specjalisty. Śmieszne? Nie… tragiczne w swej wymowie, tym bardziej, że po złudzenia należy odstać swoje w upodlającej kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowałbym za to złodziejom z PO. 
Nie dziękuj, nie dziękuj. Pozamiatasz ulicę przed siedzibą PO i wystarczy. :lol:  :lol:  :lol:   Mamy pisowskiego prezydenta od sierpnia, rząd od miesiąca. Ja mam dobrą pamięć. Widziałem jak straSzydło pokazywała gruby plik gotowych projektów ustaw. Gdzie te ustawy? Dlaczego jeszcze ani jedna z ich obietnic nie została spełniona? Zamiast rozwiązywać realne problemy Polaków, to zajmują się TK, służbami specjalnymi i sprowadzaniem silosów atomowych z USA. Czy do tego, by skrócić kolejki w szpitalach trzeba im 3 czy 4 lat? Co robi kancelaria Dydy? Gdzie ta dupapomoc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publicza opieka medyczna jest wszędzie tylko dla najbiedniejszych, także szykujcie się ludzie na prywatne wizyty bo ten system nigdy nie bedzie wydolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowałbym za to złodziejom z PO. I niech pier...ne lemingi nie piszą, że to nie ich wina. Odpowiadam: A czyja sk...syny miały 8 lat i władzę absolutną , woleli kraść i w d...pę szwabom włazić za ciepłe posadki zamiast budować kraj tak jak robi to Orban. I teraz jeszcze łobuzy łażą po ulicach i awanturują się bo świnie od koryta odsuną naród.
Ktoś ich wybrał. Jak się każe kogoś kto chce pracować podatkami np. dochodowym, albo ZUS-em, który dla młodych osób, wchodzących na rynek pracy jest bez sensu bo zabiera im część płacy, żeby finansować emeryturki i renty ludziom którzy tak bezmyślnie wybierali rządzących po 1989 roku a sami w przyszłości nie mają na to co liczyć to nie ma co się dziwić takim sytuacjom jak te w służbie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na USG nie mają a na lądowisko dla bojaźliwych pilotów LPR mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po idą moje składki na tych darmozjadów, szkoda kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Prus taka mala kolejka to jest w uslugach pogrzebowych a nie do specjalistów,no chyba że zdjęcie robione w prywatnej przychodni gdzie wizyta zaczyna się od 100 zl w zwyż.Jest Pani zwyklym pismakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziękuj, nie dziękuj. Pozamiatasz ulicę przed siedzibą PO i wystarczy. :lol:  :lol:  :lol:   Mamy pisowskiego prezydenta od sierpnia, rząd od miesiąca. Ja mam dobrą pamięć. Widziałem jak straSzydło pokazywała gruby plik gotowych projektów ustaw. Gdzie te ustawy? Dlaczego jeszcze ani jedna z ich obietnic nie została spełniona? Zamiast rozwiązywać realne problemy Polaków, to zajmują się TK, służbami specjalnymi i sprowadzaniem silosów atomowych z USA. Czy do tego, by skrócić kolejki w szpitalach trzeba im 3 czy 4 lat? Co robi kancelaria Dydy? Gdzie ta dupapomoc?
Jesteś po jeb genetycznie K O D owany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziękuj, nie dziękuj. Pozamiatasz ulicę przed siedzibą PO i wystarczy. :lol:  :lol:  :lol:   Mamy pisowskiego prezydenta od sierpnia, rząd od miesiąca. Ja mam dobrą pamięć. Widziałem jak straSzydło pokazywała gruby plik gotowych projektów ustaw. Gdzie te ustawy? Dlaczego jeszcze ani jedna z ich obietnic nie została spełniona? Zamiast rozwiązywać realne problemy Polaków, to zajmują się TK, służbami specjalnymi i sprowadzaniem silosów atomowych z USA. Czy do tego, by skrócić kolejki w szpitalach trzeba im 3 czy 4 lat? Co robi kancelaria Dydy? Gdzie ta dupapomoc?
ciemnoto jakbyś trochę poszukał w necie a nie tylko ogladał tvn i czytoał koszerną to byś wiedział że zostały złożone projekty ustaw. ale jak się ma gówno zamiast mózgu to tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ten galop? Jak i tak jak ktoś chcę naprawdę dziecko wyleczyć to musi iść prywatnie. 100 czy 200 zł to nie majątek. Kiedyś też uczestniczyłem w tym galopie ale przeszło mi bo uwielbiam swoje dzieci i chcę żeby były pod opieką jednego dobrego specjalisty a nie raz ten leczy raz ten. Nie polecam takich eksperymentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawda, ze za kolejki odpowiadają nieodpowiedzialni rodzice. Zapisują dziecko, potem nie przychodzą. A ci co potrzebują pomocy muszą czekać. Powinny byc za to kary np. 100zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Prus taka mala kolejka to jest w uslugach pogrzebowych a nie do specjalistów,no chyba że zdjęcie robione w prywatnej przychodni gdzie wizyta zaczyna się od 100 zl w zwyż.Jest Pani zwyklym pismakiem.
zdjęcie może niezbyt aktualne, byłam tam w poniedziałek idąc na górę na kardiologie, ok godziny 11, tłumy, ścisk, trudno było przejść nie przeciskajac się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idziesz prywatnie dostajesz karteczkę i jesteś zarejestrowana natychmiast nawet w dniu przyjęcia żeby dwa razy nie jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry taki klimat mamy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra zapisuje drugi dzień dziecko przez internet do kardiologa i nic nie mam odpowiedzi masakra mam 100km do Lublina to jest kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziękuj, nie dziękuj. Pozamiatasz ulicę przed siedzibą PO i wystarczy. :lol:  :lol:  :lol:   Mamy pisowskiego prezydenta od sierpnia, rząd od miesiąca. Ja mam dobrą pamięć. Widziałem jak straSzydło pokazywała gruby plik gotowych projektów ustaw. Gdzie te ustawy? Dlaczego jeszcze ani jedna z ich obietnic nie została spełniona? Zamiast rozwiązywać realne problemy Polaków, to zajmują się TK, służbami specjalnymi i sprowadzaniem silosów atomowych z USA. Czy do tego, by skrócić kolejki w szpitalach trzeba im 3 czy 4 lat? Co robi kancelaria Dydy? Gdzie ta dupapomoc
Właśnie o to chodzi Petru i mediom - zamydlają oczy lemingom gadając w tvn ciągle o TK, a nie mówi się o tym, że część ustaw jest już złożonych. Szlag człowieka trafia gdy widzi ile jest ludzi łykających ideologiczną papką z tv....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest niestety prawda to co powiedziala pani rzecznik ze dzwonia 2 dni przed wizyta z przypomnieniem! ostatnio jak przepisano nas do innego lekarza tez nikt nie raczyl sie skontaktowac, uprzedzic czy zapytac czy w zwiazku z tym rezygnujemy. glupota jest tez to ze nie umawiaja na konkretne godziny, tylko trzeba przyjechac i siedziec z dzieckiem wsrod czesto poprzeziebianych,kaszlacych ludzi. na zdrowie! Ludzie ktorzy chodza systematycznie do lekarza powinni byc zapisywani na kolejne bez problemu, a jak ktos nie odwoluje tylko sie nie stawia niech wypada z kolejki i tyle. Tylko zeby ten telefon byl odbierany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...