Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne kręgi na górkach czechowskich. „To znakomite miejsce na randkę”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Chętnie zamieszkam na górkach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten park, co ma być to tylko ścieżki i zieleń czy jakieś place zabaw, boiska też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
A ten park, co ma być to tylko ścieżki i zieleń czy jakieś place zabaw, boiska też?
 myślę, że jeśli miastu uda się dogadać z deweloperem w sprawie zmiany planu to powstanie porządny park z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli na Górkach miałoby powstać coś w stylu osiedla Prestige to ja pierwszy się ustawiam w kolejce po mieszkanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie trzeba skosić ogródek bo strasznie zarosło , nie musi być jakoś strasznie artystycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Autorzy pomysłu zasięgnęli opinii botaników. Naukowcy potwierdzili, że land art nie będzie ingerował w glebę, ani zagrażał miejscowym gatunkom zwierząt." Można poznać nazwiska tych naukowców? Botanicy zajmują się roślinami więc jakim prawem oceniają czy zagraża on zwierzętom? Czy przypadkiem nie ma tam nor chomika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Land art to szczyt marzeń "obrońców" górek to ja dziękuję. Niech stawiają te apartamentowce w otoczeniu zielonego parku to przynajmniej będzie gdzie dzieciaki zabrać a nie tylko patrzeć jak przez całe lato znudzona młodzież chleje piwsko i się wydziera pochowana w okolicznych krzakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jeśli na Górkach miałoby powstać coś w stylu osiedla Prestige to ja pierwszy się ustawiam w kolejce po mieszkanie :)
 Ostatnio oglądałem mieszkanie na tym osiedlu i przyznam bez bicia, że okazało się całkiem fajne + bardzo spokojna okolica. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA......... Naprawdę tak Ci się podoba beton? Blok na bloku, zero zieleni i przestrzeni (nie mówię o koncertowej gdzie jeszce kilka drzew zostało po drugiej stronie teg wspaniałego osiedla). Ciekawe gdzie samochód postawisz i gdzie z dzieckiem wyjdziesz na spacer? Na Stary dobry jeszcze zielony Czechów?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info dla "gościa", który pyta o konsultantów naukowych. Szczegółowe info znajdziesz na stronie fkp. Jest tam M.in pismo skierowane do RDOS. Konsultacje były prowadzone np z prof. Urban, prof. Chmielewskim, prof. Trzaskowską, dr Szkolutem, dr Biaduniem i panem Tomaszem Buczkiem (ten ostatni jest ornitologiem oraz najlepszym w Lublinie znawcą chomika europejskiego specjalizację pozostałych można sobie wygooglować jak się nie wie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma pozytku z tych nieużytków mozna trochę zabudować resztę zrobić "dziki" park, jefnym słowem zagospodarować te obszary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pożytkiem z tych nieużytków" nawet dla Ciebie, piszącego ten komentarz, jest przewietrzanie miasta. Bo skoro piszesz, to chyba oddychasz? A ten teren to jedyny w północnej części miasta, jeszcze nie zabudowany bezmyślnie klin napowietrzający. Jeśli nie wierzysz innym czytelnikom, możesz łatwo znaleźć 10 min wykład prof Kaszewskiego, bodaj największego w mieście specjalisty od tych spraw, znajdziesz go na You tube, zarejestrowany podczas konferencji z ratusza zorganizowanej rok temu w maju przez Stowarzyszenie Obrony Górek Czechowskich. Przy okazji posłuchasz o tzw"wyspie ciepła" i jak ona Ciebie i Twoich bliskich dotyczy. Jak tam dotrzesz, będziesz w okolicy kopalni wiedzy, w której to inni prelegenci konferencji w krótkich setach naukowo i łopatologicznie wytłumaczą Ci dlaczego ten teren jest tak istotny i dlaczego karygodne jest myślenie o niszczeniu go przez betonowanie. Miłego odbioru. A potem dopiero się wypowiadaj i zachwalaj dewelopera. Niech buduje, jego działalność przyda się na pewno wielu ludziom. Ale niech buduje tam, gdzie nic nie zrujnuje. A zwłaszcza powietrza, jego klienci tez chyba oddychają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie z tą zabudową na 30 procentach! Przecież to ściema dla idiotów. Właściciel terenu może zabudować 2 % powierzchni powiększonej względem zakupionej przez TBV. Czechów w tym miejscu jest przesycony blokami a KANAŁ NAPOWIETRZAJĄCY (jedyny już w Lublinie) jest niezwykle cenny też dla mieszkańców innych dzielnic. W innych miastach w Polsce dąży się do odbudowywania takich kanałów (przez "udrożnienie") a tu nasz prezydent chce pozwolić to zabudować? I to ma być DOBRY gospodarz? Toż to ekonomista!! Zysk dla swoich, męka dla nas - mieszkańców Lublina. Nie, dzięki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...