Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne straty po pożarze kamienicy w centrum Lublina

Utworzony przez Jurek, 15 lutego 2013 r. o 14:24 Powrót do artykułu
"Najbardziej ucierpiał był mężczyzna w średnim wieku" - niewielu dziennikarzy używa dziś czasu zaprzeszłego. Tak trzymać DW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
"Najbardziej ucierpiał był mężczyzna w średnim wieku" - niewielu dziennikarzy używa dziś czasu zaprzeszłego. Tak trzymać DW!
Hahaha właśnie miałam napisać to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Językoznawcy już się cieszą, prawdopodobnie w redakcji dziennika pracuje ostatni redaktor, który świadomie używa starej polszczyzny. Żywy okaz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w tym samym temacie było lepsze cyt. ,,Pogotowie zabrało na noszach mężczyznę w średnim wieku podłączonym do aparatu tlenowego.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie w 20metrowym mieszkaniu tylko w 60 metrowym mieszkaniu mieszkała kobieta! nie wiedzą i piszą głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Szanownego Pana Własciciela kamienicy nie obchodzi nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie strażacy, czas najwyższy nauczyć się gasić pożary tego typu (wewnętrzne w przestrzeni zamkniętej). Mieszkanie 20 – 40 m2 i sześć ton wody? Przecież nie dziwne, że wszystko co poniżej zalane a resztę jak czytam spalone. Jakby trafiło na mnie zapłacilibyście mi za swoja niekompetencję. Na Waszym miejscu zrzekł bym się pensji przez dwa miesiące na rzecz pogorzelców i ich sasiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poszkodowanym nie trzeba pomocy? Może napiszecie, gdzie zwrócić się w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław napisał:
Panowie strażacy, czas najwyższy nauczyć się gasić pożary tego typu (wewnętrzne w przestrzeni zamkniętej). Mieszkanie 20 – 40 m2 i sześć ton wody? Przecież nie dziwne, że wszystko co poniżej zalane a resztę jak czytam spalone. Jakby trafiło na mnie zapłacilibyście mi za swoja niekompetencję. Na Waszym miejscu zrzekł bym się pensji przez dwa miesiące na rzecz pogorzelców i ich sasiadów.
No właśnie, ktos w końcu napisał prawdę o spartolonej robocie przez strażaków. Ja bym wysłał ich dodatkowo na jakieś podstawowe przeszkolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo jacy fachowcy się znaleźli jak tacy mądzry to dlaczego nie jesteście strażakami? Czyżby tchórz was obleciał? Czy za małe ambicje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No właśnie, ktos w końcu napisał prawdę o spartolonej robocie przez strażaków. Ja bym wysłał ich dodatkowo na jakieś podstawowe przeszkolenie.
A ty byłeś tam i wiesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>> Najbardziej ucierpiał był mężczyzna w średnim wieku << - GDZIE TEN PSEUDODZIENNIKARZ UCZYŁ SIĘ JĘZYKA POLSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos zainteresował się zalanymi, też ucierpiącymi po pożarze??/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warsztat napisał:
ooo jacy fachowcy się znaleźli jak tacy mądzry to dlaczego nie jesteście strażakami? Czyżby tchórz was obleciał? Czy za małe ambicje?
Strażak nie musi być bohaterem (nikt od niego tego nie wymaga) za to ma być wyszkolony bo płacę na to podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokaj napisał:
A ty byłeś tam i wiesz....
Nie nie byłem ale umiem czytać i potrafię sobie wyobrazić te sześć ton wody w tym małym mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten dom to w środku rudera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się, że Ty, który jestes tak oczytany i uczyłeś się języka polskiego z najlepszych źródeł nie znasz czasu zaprzeszłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
"Najbardziej ucierpiał był mężczyzna w średnim wieku" - niewielu dziennikarzy używa dziś czasu zaprzeszłego. Tak trzymać DW!
Dziwie się, że Ty, który jestes tak oczytany i uczyłeś się języka polskiego z najlepszych źródeł nie znasz czasu zaprzeszłego. [*] Odpowiedz [*] Cytuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem zdjecia z tego pożaru i nie dziwie się, zę straty są "ogromne". Jak leje sie wodę bez opamietania wykorzystując nawet drabinę mechaniczną nie może być inaczej. Jak bylem w Londynie, też ostro nade mną palilo sią mieszkanie ale do mojego nie przesiąkla nawet kropla. Chyba tam mają lepszą straż pożarną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Strażak nie musi być bohaterem (nikt od niego tego nie wymaga) za to ma być wyszkolony bo płacę na to podatki.
Nikt tam nie pracuje o tak sobie każdy w straży jest przeszkolony.Strażakiem nie jest się o tak sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...