Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko 12 lat więzienia grozi, a dostanie pewnie jeszcze mniej. To zbrodniarz należałoby go też poddać specjalnym torturom i by nigdy nie oglądały go własne dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwać chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiasy za pomoc w takiej akcji lubelski wymiar pseudosprawiedliwosci naprawdę nie zna granic samoośmieszania się aż strach myśleć jakie zawiasy wyłapie ten chwast, 2/3? i 500 zł nawiązki? . śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to malzenstwo powinno wisiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już ktoś wyżej napisał, wyrwać chwasta :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie śmiech na sali . To ja za to że prowadziłem rower po godz.23 przechodziłem przez przejście wracałe z meczu dostałem 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata. Miałem 0,44 promila, wypiłem z kolegą na meczu kilka piw. A ta kobita dobrze wiedziała że jej konkubent gwałci w piwnicy kobietę, wiedziała skąd ma te rzeczy do sprzedania i dostała o połowę mniej niż ja i też w zawieszeniu. Porównajcie te dwa przestępstwa i sami osądzcie jaka jest w Polsce sprawiedliwość. Owszem i ja byłem winny ale jaka jest szkodliwość tych dwóch czynów. Śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiasy dostała pewnie ze względu na dzieci. Taniej wyjdzie jak matka będzie się opiekować niż utrzymać czwórkę w domu dziecka i chyba jednak mimo wszystko lepiej dla dzieci być z matką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka matka? to potwór i kure**ie nasienie a nie matka. a skoro poruszyłeś temat dobra dzieci to właśnie dla ich dobra powinno się je chronić od takiej bandyckiej patologii 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciąć jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie w sprawie czy ma czwórke dwójkę czy dziesięcioro dzieci? Karalność czynu jakiego się dopuścił nie jest od tego zależna. To może zapytajcie go i kiedy potwierdzi swoje sympatie, to napiszcie np.   Wyborca i sympatyk PełO uprowadził i zgwałcił młodą kobietę.   Napiszecie tak? Napiszcie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie w sprawie czy ma czwórke dwójkę czy dziesięcioro dzieci? Karalność czynu jakiego się dopuścił nie jest od tego zależna. To może zapytajcie go i kiedy potwierdzi swoje sympatie, to napiszcie np.   Wyborca i sympatyk PełO uprowadził i zgwałcił młodą kobietę.   Napiszecie tak? Napiszcie.
To tam u POjebów wszyscy tacy ?  jak żyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...