Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko 12 lat więzienia grozi, a dostanie pewnie jeszcze mniej. To zbrodniarz należałoby go też poddać specjalnym torturom i by nigdy nie oglądały go własne dzieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyrwać chwasta
0
zawiasy za pomoc w takiej akcji lubelski wymiar pseudosprawiedliwosci naprawdę nie zna granic samoośmieszania się aż strach myśleć jakie zawiasy wyłapie ten chwast, 2/3? i 500 zł nawiązki? . śmiech na sali
0
to malzenstwo powinno wisiec
0
jak już ktoś wyżej napisał, wyrwać chwasta :(
0
Normalnie śmiech na sali . To ja za to że prowadziłem rower po godz.23 przechodziłem przez przejście wracałe z meczu dostałem 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata. Miałem 0,44 promila, wypiłem z kolegą na meczu kilka piw. A ta kobita dobrze wiedziała że jej konkubent gwałci w piwnicy kobietę, wiedziała skąd ma te rzeczy do sprzedania i dostała o połowę mniej niż ja i też w zawieszeniu. Porównajcie te dwa przestępstwa i sami osądzcie jaka jest w Polsce sprawiedliwość. Owszem i ja byłem winny ale jaka jest szkodliwość tych dwóch czynów. Śmiech na sali.
0
Zawiasy dostała pewnie ze względu na dzieci. Taniej wyjdzie jak matka będzie się opiekować niż utrzymać czwórkę w domu dziecka i chyba jednak mimo wszystko lepiej dla dzieci być z matką.
0
jaka matka? to potwór i kure**ie nasienie a nie matka. a skoro poruszyłeś temat dobra dzieci to właśnie dla ich dobra powinno się je chronić od takiej bandyckiej patologii 
0
uciąć jaja
0
A jakie to ma znaczenie w sprawie czy ma czwórke dwójkę czy dziesięcioro dzieci? Karalność czynu jakiego się dopuścił nie jest od tego zależna. To może zapytajcie go i kiedy potwierdzi swoje sympatie, to napiszcie np.   Wyborca i sympatyk PełO uprowadził i zgwałcił młodą kobietę.   Napiszecie tak? Napiszcie.  
0
A jakie to ma znaczenie w sprawie czy ma czwórke dwójkę czy dziesięcioro dzieci? Karalność czynu jakiego się dopuścił nie jest od tego zależna. To może zapytajcie go i kiedy potwierdzi swoje sympatie, to napiszcie np.   Wyborca i sympatyk PełO uprowadził i zgwałcił młodą kobietę.   Napiszecie tak? Napiszcie.
To tam u POjebów wszyscy tacy ?  jak żyć ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: