Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak. Ojciec siwdzial za granica (a jak jest za granica bez rodziny to wiadomo jak to sie koncZY) DAWAL KASE MATCE A TA SIEDZIALA CICHO BO JEST KASA. A ZE CZASEM JÃ TO Rzecz dla niego normalna. Wiec co tam i syna zabije! KASA KASA KASA I TYLKO KASA. MAGDA WYRAZY WSPOLCZOCIA ZE MASZ TESCIOWA HALINCIE PIERDOLNIETA NA GLOWE A Tescia MORDERCEEEEE!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur nie byl swiety a kto kurwa z nas jest swiety?! Jeszcze kurwa napiszcze ze ojciec MORDERCA byl swiwty albo matka materialostka!!!! Nie znacie a osadzacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale matka cyrk odstawila w sadzie razem z ta druga baba ,jak jakas dzicz z buszu wypuszczona... wyrazy wspolczocia pani Magdo,ze musi pani przez to wszystko przexhodzic. Oby skurwier dostal dozywocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pier*olenie głupot... czyta jeden zj*eb jeden z drugim taki szmatławy artykuł, nie wie jak było i wypowiada swoje nędzne do niczego nie potrzebne zdanie... jeszcze jak by pisali prawdę to rozumiem a nie że o jakiś mecz.... nie o mecz....znałem Artura nic do nie go nie miałem i nie mam ale też nie był święty... Niektórzy piszą że żona oskarżonego to że co to za matka?? Chyba co to za Żona zmarłego Artura Ś. że słysząc to wszystko jak się ojciec z synem szarpią między sobą nie zabrała męża do domu tylko udawała że nic się nie dzieje?? Biatch please nie chłapmy dziobem jeśli nie wiemy jak było, o co poszło i przede wszystkim jak miało być...
dobrze ze ty wiesz jak było,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda kobieta została sama z dziećmi, przez to, że ma nieopdpowiedzialnego teścia, który zabił własnego syna. Ludzie to nie jest ważne o co się pokłócili, ważne jest to co ten mężczyzna zrobił i jaki los zgotował swoim wnukom, którzy będą wychowywali się bez ojca. Jak można zabić własne dziecko nożem?! Dla tego człowieka nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pani Magdo wiem, że pani jest silną kobietą i poradzi sobie z problemami, które na panią spadają. Wierzę w panią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...