Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odfeminizujcie składy orzekające w sądach rodzinnych, w składach tych zasiadają w 90% panie - często rozwódki, po przejściach, kobiety z problemami emocjonalnymi, ma to wielki wpływ na orzeczenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Modliszki ... Hieny ... Nikt tak nie potrafi zatruć życia jak kobieta ... do tego robi to bez powodu i bezinteresownie ... ot .. dla "sportu". Czas na rozwód ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może coś powieci na temat tych wspaniałych TATUSIÓW co zostawiaja swoje dzieci i odchodzą do innych a z nami nawet nie chcą sie widzieć a te pindy sie z tego ciesza a CI WSPANIALI TATUSIOWIE NIC NA TO NAWET DRZWI NIE OTWORZĄ przwd swoim dzieckiem kiedy chciałam do niego pójść wychowałam sie bez OJCA I CO WY NA TO WSPANOIALI TATUSIOWIE A ZNAM TAKICH WIELU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zło jest złem i jako takie należy je poddać ocenie . Każde dziecko ma prawo do kontaktu z obojgiem rodziców. Każdy rodzic ma prawo do swobodnego kontaktu ze swoim dzieckiem. Różne prawa bronią tej zasady, utrzymywania więzi między ojcami a dziećmi, ale sędziowie nie używają ich w ich najpełniejszych rozmiarach, a czasami nie stosują ich w ogóle.Mężczyzni domagający się tych kontaktów są postrzegani jak demony. Odpowiedzialne osoby w sądach i różnego rodzaju instytucjach; politycy i dyrektorzy szkół, lekarze i psycholodzy; nie wykazują odwagi. Z powodu braku reakcji na tak chore traktowanie dziecka, Unia Europejska nie jest zdolna do obrony etycznych fundamentów naszego społeczeństwa. Problemem nie jest wadliwe prawo; problemem jest to, że ludzie, poprzez wybór argumentów jakich używają, okazują się tchórzami. Specjaliści powinni porzucić ich ukrytą aprobatę unikania interwencji i niszczenia dziecka oraz, z drugiej strony, silnie sugerować, że każde przestępstwo powinno być ukarane . Pamietajmy że jesli sa łamane prawa dziecka to jednocześnie sa łamane prawa ojca .I na odwrót to samo .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się!!!!Nasze Prawo Sądy i kobiety (które w środku są prawdziwymi potworami bez sumienia!!!!)pozbawiają mężczyznę bycia ojcem i jednym z pierwszych wzorców dla swojego dziecka!!! Najbardziej sprawiedliwa kara dla takich bezsumiennych pań to sprzątanie ulic!!!!!! Ojciec ma prawo być Ojcem!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na rozprawie rozwodowej Sąd powinien ustalać opieke na przemienna tz. tydzień ojciec tydzień matka wtedy będzie sprawiedliwe a alimenty powinni płacić oboje na konto dziecka!!! Nie było by sporów o kontakty ani o alimenty. Jak równouprawnienie to równouprawnienie!!!!! Ojciec=matka matka=Ojciec SZCZĘŚLIWE DZIECKO!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Państwo pomaga samotnej matce ,a ojca chcącego wychowywać własne dzieci dyskryminuje .Draństwo !!!!!!!!!!!!! Dobro dziecka, którym tak beztrosko szafują kobiety-matki nawet w porozumieniu z sadem, jest tym wszystkim co pozostaje w cieniu .Interes własny matki tylko się liczy . O tym zapominają matki-polki i sądy...I to jest najbardziej porażające.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram tego ojca. sam jestem w podobnym przypadku obu jak najmniej takich interwencji. Ale niestety matki traktują dzieci jak rzecz a później odbija się to zdecydowanie na psychice dzieci i to wszystko są właściwe predyspozycje rodzicielskie????????????????? Niech Sądu zrozumieją że za 20 lat bedzie nas tylko 30 milionów kto będzie wtedy płacił nam emerytury ?????? A Rodzinne Ośrodki Diagnostyczno-konsultacyjne niech analizują dokładnie akta sprawy a nie krzywdzą dzieci przez wydawanie nierzetelnych opinii
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie oceniamy ogółu po jednostkach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są matki które rodzą dzieci pod wpływem alkocholu czy środków odurzających i co wtedy ??????????????????????????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ODDAJCIE DZIECKU TATUSIA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współczuję. Niestety ojcowie sa na przegranej pozycji w takiej sytuacji. Sam mam dziecko i nie mam na szczescie takich problemów jak TN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przed mężczyznami, którzy chcą wychowywać dzieci, stoi mur zbudowany z prawnych barier i społecznej wrogości. Zupełny brak reakcji na tak traktowanie dziecka,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sad ograniczyl tej matce wladze rodzicielska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skandal i paranoja- sąd ograniczył władzę rodzicielską Matce, która bardzo dobrze zajmuje się dzieckiem. Sąd ukarał ją tylko za to, że ojciec stracił kontakt z synem - na własne życzenie. Zostawił dziecko, po 2 latach sobie o nim przypomniał, bo teraz mści się na żonie, że w końcu przejrzała na oczy. Gratulacje Tomku, na pewno jesteś zadowolony, ale wcale nie myślisz o dziecku, któremu już całkiem odbierasz poczucie bezpieczeństwa. Prawdziwy ojciec zająłby się naprawianiem szkód, które wyrządził, a nie biegał po mediach i robił zamieszanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MĘŻSZCZYZNA KOBIECIE JEST TYLKO POTRZEBNY PO YO ZEBY ZROBIC JEJ DZIECKO A POTEM ZEBY KOBIETA MOGŁA Z NIEGO DOIC KASĘ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
powinni tych ojców pobić , obojętnie czy wynajęci bandyci czy policja jak za komuny co sobie te chłopy wyobrażają, że zobaczą własne dzieci ? jaka równość wobec prawa, niech sobie sami urodzą dzieci są własnością matki, tak było jest i będzie batem ich, batem chamstwo i tyle
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: