Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okładka informatora ZOOM szokuje radnych PiS

Utworzony przez nie z PIS-u, 17 lutego 2013 r. o 15:03 Powrót do artykułu
rest napisał:
Propozycja dla autora artykułu. Proszę się tak łatwo nie "szokować": to oznaka skłonności do egzaltacji. Okładka jest zwyczajnie prymitywna i wulgarna, co na ogół jest w stanie zobaczyć każdy, dla kogo oczywista pozostaje różnica między siusianiem w odosobnieniu a siusianiem np. pod drzwiami urzędu miasta. Proszę się więc nie zastawiać "zszokowanymi radnymi pisu", tylko śmiało przeprowadzić własny estetyczny coming out. Odwagi. Na pewno poczuje się Pan lepiej.
Jakoś nie mogłem sam dostrzec w tym wulgaryzmu! Dobrze, że mi podpowiedziałeś ! A może jesteś jasnowidzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy co widzicie na okładce. Ja zobaczyłem kciuk:) Widać PiS myśli cały czas o czymś innym. To pewnie przez debatę o związkach partnerskich w sejmie. Palikot już by im Freuda wypomniał. http://www.itvl.pl/news/co-radni-pis-widza-na-okladce-zoom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój Boże jacy oni biedni i nie wyżyci,wszystko im się kojarzy z seksem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy spostrzega to co chce.Ja natomiast odnoszę wrażenie,że tak wygląda każdy bezpostaciowy PSdnięty. A dlaczego Tułajew się obraził?Przecież na tym manekinie nie ma jego twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli radni są zniesmaczeni, że im się to z penisem kojarzy, to ja czuję się nimi jeszcze bardziej zniesmaczony, że im się to penisowo kojarzy. czy to może o to nieszczęsne krzesło chodzi? bo to może być jakieś zupełnie niedostrzegalne, ukryte pisowe dno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to medialna prowokacja a wy zastanawiacie się co jest ma polsce. Oni chcą rozgłosu i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być co jest na okładce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie osobiście okładka się podoba gdyż w wymowny sposób obrazuje głównego członka Rucha Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(252, 252, 252)]Ja myślę, że ta alegoria to personifikacja a być może nawet antropormo­fi­za­cja polegająca na metaforycznym przedstawieniu konferencji prasowej, gdzie prezes w związku z sermocinatio nadaje konferencji szczególnego waloru przez zabieg factio personae uzyskuje status zbliżony do dramatis persona. W tym moralitecie wtóruje prezesowi widoczny na drugim planie konferansjer złotousty Adam H. Oczywiście alogerezy są w stanie dokonać tylko słuchacze jedynie słusznego radia.[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę penisa i myślę, że tyle warta jest ta okładka co centrum kultury i całe warsztay kultury w Lublinie. A Żuka nikt nie oszuka:) bo niczego nie widzi. Nawet tego jak źle jest w tym mieście, a daje kasę na takich baranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maju głodny o chlebie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ZOOM od kilu lat. Okładki bardzo brzydkie, jakby redakcja usiłowała zniechecić do przeczytania . A przecież to przewodnik po kulturze Lublina, dla wszystkich umiejących czytać, a nie tylko dla znajomych Koziary czy innych "znakomitości". Przewodnik wydawany jest za pieniądze samorządu dla obywateli miejscowych i przyjezdnych...Jest to więc także prezentacja kultury lubelskiej (nie tylko Lublina). ..Może na próbę niech redakcja wyda np. 1000 sztuk za własne pieniądze i sprawdzi, czy forma i treść przyciągnie klientów? ...Może ogłaszać konkursy na informator?...Zorganizować wystawę "dzieł" plastycznych prezentowanych w ZOOM-ie...Sprawdzić (np. w gimnazjum i liceum, na ulicy) z jakim skutkiem czytelnik zorientuje się na podstawie informatora w kulturze miesiąca...Wygląda mi na to, że redakcja ZOOM "jedzie na prowokacji", jakoby to była formuła artystyczna...No cóż, jeśli Lublin ma być stolicą Palikota, to zrozumiałe. Ale niech wobec tego Palikot płaci za to..Na razie ZOOM jest wizytówką władz Lublina, a PiS nie ma tu nic do gadania, jak udowodniła awantura dotycząca ZOOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ZOOM od kilu lat. Okładki bardzo brzydkie, jakby redakcja usiłowała zniechęcić do przeczytania . A przecież to przewodnik po kulturze Lublina, dla wszystkich umiejących czytać, a nie tylko dla znajomych Koziary czy innych "znakomitości". Przewodnik wydawany jest za pieniądze samorządu dla obywateli miejscowych i przyjezdnych...Jest to więc także prezentacja kultury lubelskiej (nie tylko Lublina). ..Może na próbę niech redakcja wyda np. 1000 sztuk za własne pieniądze i sprawdzi, czy forma i treść przyciągnie klientów? ...Może ogłaszać konkursy na informator?...Zorganizować wystawę "dzieł" plastycznych prezentowanych w ZOOM-ie...Sprawdzić (np. w gimnazjum i liceum, na ulicy) z jakim skutkiem czytelnik zorientuje się na podstawie informatora w kulturze miesiąca...Wygląda mi na to, że redakcja ZOOM "jedzie na prowokacji", jakoby to była formuła artystyczna...No cóż, jeśli Lublin ma być stolicą Palikota, to zrozumiałe. Ale niech wobec tego Palikot płaci za to..Na razie ZOOM jest wizytówką władz Lublina, a PiS nie ma tu nic do gadania, jak udowodniła awantura dotycząca ZOOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...