Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okna Lublin / okolice

Utworzony przez Radzimihr, 27 sierpnia 2014 o 22:46
Szukam jakiegoś sprawdzonego dystrybutora okien w okolicy Lublina ew. Piachu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawdzałeś duże sieciówki czy szukasz czegoś innego?
0
Czy ktoś korzystał z usług partnera oknoplastu w Lublinie? Szukam jakiś informacji, ewentualnie proszę jeżeli ktoś zna innego dobrego producenta produkującego na profilach veki lub brugmana. Dziekuje od razu za aluplast, a na pewno nie glsystem.
0
Czy ktoś korzystał z usług partnera oknoplastu w Lublinie? Szukam jakiś informacji, ewentualnie proszę jeżeli ktoś zna innego dobrego producenta produkującego na profilach veki lub brugmana. Dziekuje od razu za aluplast, a na pewno nie glsystem.
  Jeżeli na vece to zdecydowanie Oknoplast, zresztą nie tylko dlatego bo jako marka mają wiele swoich własnych rozwiązań. Cieżko porównać też między jednym a drugim profilem, wszystko zależy od Twojego budżetu i potrzeb.
0
Na co zwrócić uwagę przy tym porównaniu ? Wiesz, jestem trochę laikiem w temacie, a nie chcę zbędnie poddawać się marketingowi ;)
0
Gdzie się budujesz/remontujesz? Jakiś wolnostojak czy blok?
0
W Tomaszowicach, dlatego najbliżej mi będzie do Lublina, chyba że jest coś w Nałęczowie.
0
Jeśli chodzi o lublin to śmiało możesz korzystać z oferty firmy Atos. mają świetne okna, a w dodatku w niskich cenach. jeśli chcesz to też je dla ciebie zamontują - ja skorzystałem bo wszystko zostało szybko i sprawnie wykonane. okna sprawdzają się doskonale, więc moim zdaneim jak najbardziej warto.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: