Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradł sklepy w galerii handlowej. Policja szuka tego mężczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2017 r. o 19:39 Powrót do artykułu
no własnie, widocznie nie dostaje 500+ to sobie sam je wziął, no i co pisowce, o to wam chodziło, jak dajecie to wszystkim albo wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki 500+ zniknęło wśród dzieci ubóstwo, wiec po-pslowski siepaczu zamilcz wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki 500+ kupa nierobow ma z czego żyć i beztrosko sie rozmnażać, konsumowac i warcholić się hałastrą w lidlach i biedronkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wyborca PO ! tylko ci imbecyle kradną i kłamią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba byc deb*lem, żeby przed filmem mogącym pomóc ująć przestępcę puścić reklamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władze miasta nas okradają i zamkneły basen zewnętrzny na aqua lublin od 6 do 8 rano nie ma wejścia chociaż obiekt jest czynny woda podgrzana ratownicy siedzą i nic nie robią okoł 12 ludzi kasy są czynne sauna również ,ochroniaze obsługa tech sztab ludzi pracuje nawet szatnia kolejne 2 osoby około 6 sprzątaczek i dba o nasze zdrowie i bezoieczenstwo, skoro nikt nie wejdzie to i nikt sie nie utopi I to jest obiekt użyteczności publicznej?? jak i gdzie popływać przed pracą ,czy nie można podnieść cen albo zrobić basenu niestrzezonego tylko PRL ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dzieki 500+ zniknęło wśród dzieci ubóstwo, wiec po-pslowski  siepaczu zamilcz wreszcie.
 moje dziecko idioto nie dostaje i jest biedne, co krzywy ryju, zadowolony jesteś, że bardzo bogaci w tym ci z rządu dostają na wybryki a moje dostaje żywność z biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacan napisał:
undefined napisał:
Dzieki 500+ zniknęło wśród dzieci ubóstwo, wiec po-pslowski  siepaczu zamilcz wreszcie.
moje dziecko idioto nie dostaje i jest biedne, co krzywy ryju, zadowolony jesteś, że bardzo bogaci w tym ci z rządu dostają na wybryki a moje dostaje żywność z biedronki
 Gej czy impotent? A może jakiś aidsowiec albo cierpiący na inna chorobę zakaźną, że baby znaleźć nie może.Ta, masz dzieciaka. Rosnie mi tu kaktus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacan napisał:
undefined napisał:
Dzieki 500+ zniknęło wśród dzieci ubóstwo, wiec po-pslowski  siepaczu zamilcz wreszcie.
moje dziecko idioto nie dostaje i jest biedne, co krzywy ryju, zadowolony jesteś, że bardzo bogaci w tym ci z rządu dostają na wybryki a moje dostaje żywność z biedronki
Widać żeś pacan. Zdania sklecić nie możesz. Na jednego bachora się nie należy, bo to nic Państwu nie daje. Dopiero min. 2 dzieci wypełnia zasadę zastępowalności pokoleń peowski baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy bylo to zdarzenie? pol roku temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty szykowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AdBlock mi powiedział, że nim obejrzę złodzieja muszę obejrzeć jakieś reklamy. Ja nie chcę sponsorować złodzieja więc adblocka nie wyłączę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...