Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogłoszenia matrymonialne? Autor artykułu powinien sprawdzić w słowniku znaczenie słowa matrymonium. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wspólnej nocy?  Czyli jak rozumiem pedały się spotkały na alkohol i pykanko a później jeden zrobił w ch...a drugiego i go okradł.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewianci pokroju paligłupa, biedronka, kabansińskiego i grondzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ogłoszenie TOWARZYSKIE  a nie matrymonialne. Umówił się na seks a później się zdziwił  ;-) Swoją drogą jakiś wpływowy facet, że tak szybko wszystko łatwo odzyskali ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej ogłoszenia towarzyskie powinno być. z tego co wiem w Polsce jeszcze małżeństw homo się nie zawiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwicie redaktorowi, przepisał bezmyslnie z inteligentnej notatki policyjnej więc jak stało matrymonialne to napisał że matrymonialne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wspólnej nocy?  Czyli jak rozumiem pedały się spotkały na alkohol i pykanko a później jeden zrobił w ch...a drugiego i go okradł.
  czyli jak się okazuje wśród pedałów też są złodzieje, a tacy mili się wydają. Nie, jednak nie chcę być pedałem. Niech mnie już podłe kobiety okradają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże broń od tego pedalstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odpowiedział na matrymonialne ogłoszenie, umówił się na randkę, a po wspólnej nocy okradł swojego partnera."   .... jakiego partnera ? Życiowego czy przypadkowego seksualnego ? ;) Zwykła ustawka dwóch homosiów, po której jeden okradł drugiego. Ja tu żadnego partnerstwa nie widzę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedały, precz na Madagaskar, liście na drzewa pompować i nie psuć powietrza w POlsce. A najlepiej każdemu pedałowi przyszyć różową gwiazdę na plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewianci pokroju paligłupa, biedronka, kabansińskiego i grondzkiej.
mój wcześniejszy post został usunięty ! POWTARZAM   w starożytnej Grecji , kolebce cywilizacji i kultury europejskiej to nie byli by dewianci i zboczeńcy. homoseksualne związki były powszechnie wysoko cenione 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się dajecie napuszczać na robienie afery ze zwykłej sprawy. Codziennie jakiś koleś okrada kobietę czy kobieta kolesia i w prasie o tym nie piszą. A tu spotkało się dwóch chłopaków i wielkie halo. Dla mnie wasze komnentarze to po prostu rzygowiny zaściankowych moherów. Trochę zrozumienia dla poszkodowanego, ale również należy zrozumieć przyczyny dla jakich młody chłopak ukradł te rzeczy. Może nia miał pracy, a może to okazja uczyniła go złodziejem? Ale dla większości płykich umysłow jakie tutaj wypisują komenty to tylko spotkanie dwóch pedrylów. Daję sobie głowę uciąć, że większość plujących w ten sposób jadem to ukryte kryptocioty, które źle wspominaja swój pierwszy raz z innym kolesiem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedały, precz na Madagaskar, liście na drzewa pompować i nie psuć powietrza w POlsce. A najlepiej każdemu pedałowi przyszyć różową gwiazdę na plecach.
O k...a mać! kolejny Hitlerek nam rośnie, tym razem z lubelszczyzny. Za takie szerzenie nienawiści powinni cię przymknąć do pierdla. Tam dopiero zobaczyłbyś co prawdziwi heterycy- skazani mordercy i złodzieje, robią z takimi chłopakami jak ty. Oj- poszerzyłby ci się annus :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...