Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Maniek!. Ale dlaczego odejdę w niechwale? To pytanie nie jest w związku z protestami na rzecz utrzymania zniewolonej RP. Uważam, że narodowcy muszą się znaleźć w parlamencie RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto zachowuje się wieśniak który walczył o fotel prezydenta. Dzięki opatrzności że nie przeszedł. Wstyd Marian, wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Szymon Pietrasiewicz ciągle maluje te siusiaki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kod smrod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To faktycznie kodowcy starzy oderwani od koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że ten kod odejdzie w niesławie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Szymon Pietrasiewicz ciągle maluje te siusiaki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protasiewicz teraz ma więcej problemów, Schetyna juz mu nakopał a ten jeszcze portek nie moze podciągnąć, będzie dalsze kopanie. Że też takie nic znalazło gniazdko w naszym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy obywatel Polski wspierający najazd islamistów/uchodźców ekonomicznych na nasz kraj winien być skazany za świadome sprowadzanie zagroiżenia na naszą Ojczyznę. Kodziarstwo, PO, PSL, SLD, Nowoczesna w pierwszej kolejności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy obywatel Polski wspierający najazd islamistów/uchodźców ekonomicznych na nasz kraj winien być skazany za świadome sprowadzanie zagroiżenia na naszą Ojczyznę. Kodziarstwo, PO, PSL, SLD, Nowoczesna w pierwszej kolejności.
Nie damy rady....Po prostu zmuszą nas , bo mamy za duzo u nas zdrajców z PO, SLD, Nowoczesnej i PSL co służy nowej Targowicy. Protasiewiczów takich mamy wszedzie. Z drugiej strony ataku nie dokonali emigranci, ale obywatele Belgii, urodzeni w Europie muslemi. Tak jest z integracją, jak z próbą oswojenia dzikiego kota...Nie idzie, albo muslem albo europejczyk, inaczej u nich nie ma. Pokojowy Koram karze niezabijać tylko niewinnych. A niewinny to muslem, bo wszyscy inni winni apostazji bo każdy człowiek rodzi się muslemem, odchodzac od tego mozna już go zabić jak psa bo już jest winnym. Wiec komu oni bajki chcą wcisnoąć o pokojowych, o ludzkich itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Szymon Pietrasiewicz ciągle maluje te siusiaki ?
  faktycznie obraz męskiego przyrodzenia ciągle przejawia się w tej jego "twórczości". Może jakieś traumatyczne przeżycia z dzieciństwa? Ból? Skalpel? Obcy ludzie sięgający tam gdzie nie powinni? Może polecić mu jakiegoś specjalistę i uwolnić go od tych zjaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że obrzezanie pozostawia po sobie taką traumę, a do tego te normalne kompleksy zwykłego króciaka. Tylko w PO takich lubią bo przynajmniej te średniaki robią za potężnych posiadaczy zkarłowaciałego przyrodzenia. Pan Krytyk sztuki niech ich nie próbuje tłumaczyć jakimś obcym elementem, przecież ostatnio pan z różowym kondomem zajmuje się opróżnianiem małpeczek w swoim niebycie, to gdzie mu tam takiego "dotykac", może tak mu polecić panią Grodzką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja kwestionuje ład demokratyczny w Polsce, ponieważ nie chce uwzględnić wyniku wyborów -decyzji suwerena, jakim jestesmy MY- WYBORCY. RYJE ODRYWANE OD KORYTA KWICZĄ? Niech kwiczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODowi nie chodzi o koryto tylko o co s ZUPELNIE innego. Niestety, zeby to zrozumiec trzeba byc wyksztalconym powyzej poziomu 6 klasy szkoly podstawowej. PIS aby pozbyc sie KODu maluje to jako wlasnie odrywanie od koryta, A bierzcie sobie to koryto.... Chodzi o demokracje. Ale zeby to zrozumiec to trzeba miec minimum wyksztalcenia.... A tak zwani liderzy tak zwanego Panstwa Polskiego liderzy, bezdzietni (moze homoseksualni???) , niewyksztalceni (Prawda Panie Kowalski????) lub po prostu zaslepieni nie rozumieja tego podstawowego konceptu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem na żywo i mam jedno wrażenie :)))) Pietrasiewicz ma problem :)))) kiedyś ceniłem go za wkład w ogólni pojęte starania Lublina w ESK 2016, ale to co zobaczyłem na manifestacji KODowcow to kpina z artystycznych wartości ...!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Szymon Pietrasiewicz ciągle maluje te siusiaki ?
  marzy o posiadaniu pełnowymiarowego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... ów Kowalski wydaje mi się być osobnikiem specjalnej troski, a ten typ ludzi wzbudza empatię nawet wśród organów ścigania. Wszak skazywać, nawet na symboliczną karę, człowieka z poważnym deficytem intelektualnym uniemożliwiającym zakończenie edukacji odrobinkę wyższej od podstawowej nie przynosi chwały nikomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zabić Ich" - to nie groźba "Penis" - to nie ch....j "Kaczor" - to nie zwierzę ? Kaczor - to ptak, ptak to penis, penis to ch..j, z abić wszystkich ch...ów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźmy to, co wzięli najwięksi matematycy świata w polu teorii liczb. Nie wolno? Wolno! Bo będzie dla każdego. For all (for any, for each) relatively prime u,v such that u-v is positive and odd: [(u^{2}-v^{2})^{2}]^{2} + [2(u^{2}+v^{2})2uv]^{2} = [(u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}]^{2]. Wiadomo, że podstawa drugiego składnika jest równa Y^{2}. Otrzymamy analogiczną postać równania, jak postać równania wyjściowego. Korzystamy z metody spadku Fermata i cacy - istnieje podstawa kwadratu w sumie mniejsza od założonej, co wg wielkich kończy dowód dla n=4. Nic podobnego. LWG drąży i drąży, by uciec z niewoli. To jest bowiem dowód innego twierdzenia, nie dowód WTF dla n=4. Dlaczego? Bajka. Otóż dlatego, że z założenia podstawa kwadratu będącego sumą nie może być kwadratem, a to oznacza, ze nie ma dowodu dla n=4. Dowód były wtedy i tylko wtedy, gdyby równanie wyjściowe X^{4} + Y{4} = z^{2} było następnikiem równania Fermata dla n=4. Na mocy mojego twierdzenia ta suma nie może być kwadratem: (u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}. Tego nie wolno z góry przyjmować, skoro ma to być dowód także dla n=4. Zrozumiano? Dlatego tylko mój dowód WTF dokładnie dla n=4 jest jedynym na świecie poprawnym dowodem WTF dla n=4. I dla n nieparzystych również tylko mój. Zrozumiano? Jednakże Nobelka, czyli Medal Abelka otrzyma amerykański Anglik, oszust A.J. Wiles, Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej pytamy o istnienie u,v. Proszę zauważyć, że w życiu codziennym czyli z dnia na dzień, w zastraszajacym tempie wzrasta ilość zdań, które się różnią. Nie widzę możliwości zmiany tego stanu rzeczy, bo ma on miejsce w ogóle na świecie. Nie pomogę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...