Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto to jest OKULISA???????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bosko recydywa dostaje w zawiasach... nic dodać nic ująć ... pieniądz rządzi w sądach.... jesteś biedny będziesz gnił w kiciu ... a inni będą robić ci jesień stulecia. 
0
Czyli gnojek praktycznie wyszedł z tego cało. Jedyną karą dla niego będą więc roszczenia regresowe ze strony firm ubezpieczeniowych.
0
Czyli gnojek wykręcił się z tego małym kosztem , jedyną prawdziwą karą będzie dla niego roszczenie regresowe firmy ubezpieczeniowej.
0
Mam nadzieję że firmy ubezpieczeniowe jak i sami poszkodowani będą domagać się porządnego finansowego zadośćuczynienia.
0
Seba trzymaj się, pier***ol internetowych hejterów, zakomplesionych "małych ludków" którzy nic w życiu nie osiągnęli poza zawiścią w kierunku innych. 
0
No istny kabaret Nowaki hehehe Uświadomił sobie naganność swojego postępowania hehehe Będzie musiał oddać prawo jazdy heheh Niektórzy mają fajnie - oddają prawo jazdy wtedy kiedy chcą heheh No istny kabaret N (jak Nowaki)
0
Przecież ten człowiek powinien pójść do więzienia bo już trzeci raz traci prawo jazdy za jazdę po pijanemu, to cud, że jeszcze nikogo nie zabił na drodze!
0
a przymusowe leczenie ? ... zresztą to nie wyrok.
0
Zupełnie nie rozumiem co wnosi wyrok w zawieszeniu??? Nie jestem takze za bezwzględnym więzieniem w kazdym przypadku, szczegolnie ze to jest na koszt podatników. Kara powinna być taka żeby ją skazany odczuł i powinna służyć społeczeństwu. jak by połatał asaltem ulice albo popracowal na budowie jakiegoś hospicjum to moze by miał czs na przemyslenia. Dlaczego w polsce nie stosuje się tego typu kar???!!
0
Kuriozum, dać zakaz recydywie zamiast zabrać prawo jazdy dożywotnio? Czy w tym kraju nigdy nie będzie równości przed sądem? Psychopata, który wcześniej zażywał a potem "leczył" dzieciaki w Klinice, cham i przestępca jest traktowany z łagodnością bo wyraził skruchę? buchahahahahha boki zrywam z takiego wymiaru sprawiedliwości. Nie jestem za bezwzględnym karaniem tylko za konsekwentnym piętnowaniem owych 3%, które jest niereformowalne. Tak panie Nowak, w mojej ocenie stanowisz te 3% marginesu społeczeństwa.
0
Uzmysłowił sobie powagę czynu.... aż do czwartego razu, gdy kogoś zabije po pijanemu. Ręce opadają.
0
temu osobnikowi należ zabrać nie tylko prawo jazdy,ale też prawo wykonywania zawodu! kto zaręczy że nie będzie wykonywał operacji naćpany?!
0
No proszę, a mówi się, że ludzie wykształceni niby tacy kulturalni, inteligentni. A tu proszę. Pan okultysta spowodował wypadek. I co wy na to wykształciuchy??
0
Seba trzymaj się, pier***ol internetowych hejterów, zakomplesionych "małych ludków" którzy nic w życiu nie osiągnęli poza zawiścią w kierunku innych.
Jestem ciekawa, czy tez bys tak napisał, jakby Twoj kolega kogos zabił...a ma na to szanse, zważywszy na sądową pobłażliwość.
0
Hahahaha wiedziałem ze tak będzie. Możecie go wszyscy pocałować w pale.
0
  Zgłoś Sebę na Lekarza Roku. I daj mu medal.
0
NAZWISKO !!!! Nazwisko podać tego pijaka !!!
0
Jak najbardziej popieram pomysły przedmówców. Deb0308 - Dobyr case:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: