Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dostaną zawiasy i PO sprawie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak Państwo zarabia na każdym litrze 3 zł to nie jest przestępstwo....
0
Jadzia napisał:
A jak Państwo zarabia na każdym litrze 3 zł to nie jest przestępstwo....
ale to jest w majestacie prawa, to tak samo jak w filmach jakiś dealer wejdzie na terytorium innego to tamten na filmie zaraz go likwiduje, bo po co mu konkurencja :-)
0
Majom rozmach sk..wesyny
0
Kilka lat temu też głośno było o grupie z lubelszczyzny co zarabiali ogromną kasę na paliwach i jakoś sprawa ucichła. POtrafili odPOwiednio się wywinąć i teraz cieszą się wolnością i ogromną kasą. W POlsce widocznie niektórzy tak mogą.
0
czy ja dobrze zrozumiałem? Kupowali paliwo, te paliwo ZGŁASZALI DO OCLENIA potem sprzedawali firma matka sprzedawała firmie córce i na tym polega przekręt? A jak sprzedawany jest WĘGIEL przez ile firm matek córek przechodzi.
0
Poperam Jadzia, najpierw powinno sie zaczac od okradajacego nas panstwa bo to przez nie ceny sa tak wysokie :/
0
Szkoda że nie wyjawniono co to za nielegalny proceder. Bo o ile mi wiadomo sprzedawanie i kupowanie jest legalne tak jak i zakładanie i likwidowanie działalności.
0
głupi bo uczciwy napisał:
Kilka lat temu też głośno było o grupie z lubelszczyzny co zarabiali ogromną kasę na paliwach i jakoś sprawa ucichła. POtrafili odPOwiednio się wywinąć i teraz cieszą się wolnością i ogromną kasą. W POlsce widocznie niektórzy tak mogą.
Ty PiSek
0
"Pozornie wszystko stwarzało pozory" ... no takich byków nawet ja nie robię...
0
Gość napisał:
Ty PiSek
JUDE ???
0
Gdzie tu przekręt? Legalne firmy, legalna sprzedaż. Jeżeli Redaktor nic nie może napisać ze względu na "dobro śledztwa" to po co ten artykuł? Poziom gazety - żenada.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: