Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp szykuje się do otwarcia. Kino, kręgielnia, nowe sklepy

Utworzony przez sepjotorr, 9 października 2013 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Z tego co wiem to już są conajmniej 2 mediaexpert w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
media expert jest na witosa i koło juli na mełgiewskiej, więc to będzie trzecie panie redaktoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR PANY BÓJCIE SIE CHAMY ! hwdp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOFRY IRENKI???? czyzby to ta sama Pani Irenka z targu na zana?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWDP - super zespół, wprost uwielbiam ich ostatnią płytę. A utwór z Mezo gościnnie "Pachnie jesień" jest turbo odlotowy. Pychotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOFRY IRENKI???? czyzby to ta sama Pani Irenka z targu na zana?????
o tym samym pomyślałam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś co to za kręgielnia? jakiś czas temu czytałem chyba, że ma być klub bilardowy i kręgle , ciekawe czy to aktualne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręgle i bilard otwiera ta sama firma, która jest nad KFC i na Wojciechowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Debiec  bedzie  juz tylek po sraniu wycieral pieniedzmi(mowil ze dwustozlotowkami)  z czynszow wysokich,  ma ich juz tak duzo,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie! Dużo ciekawych punktów (Bardadyn, Ziaja, Multikino) - na pewno odwiedzę. A ta meksykańska restauracja to sieciówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to już są conajmniej 2 mediaexpert w lublinie
 
Z tego co wiem to już są conajmniej 2 mediaexpert w lublinie
He! He! MediaExpert -superFajny sklep z "niskimi cenami"... W RtvEuroAgd  (3 tyg.temu) telefon Sony Xperia T  można było kupić za 1399zł, W MediaExpert "w promocji" ten sam telefon był "za jedyne" 1890zł. Ja kupiłem całkiem nowiutki i z 2-letnią gwarancją za... 1050zł w "sklepiku" na Zana. No i takie to "internetowe niskie ceny" w MediaExpert :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam gdzie kurwa sklepy , których nie ma w lbn .? cały czas to samo . W tym olimpie nie ma nic 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ch*j aldik? niech lepiej New Yorker, SinSay czy coś dadzą... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam gdzie ku*** sklepy , których nie ma w lbn .? cały czas to samo . W tym olimpie nie ma nic
Naucz się pisać buraku. A sklepy, o których mówisz będą w Felicity i Tarasach Zamkowych. Luzuj zwieracze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście? Deb0308 - Fajna rzecz:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Dołączam do pytających. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej w temacie? Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...