Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gratulacje za wiedzę i pracowitość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do młodych ubezwłasnowolnionych przez dorosłych drani ... . Andrew John Wiles otrzymał Nagrodę Nobla w postaci Madalu Abela nie tyle za rzekomy dowód WTF, co za potworną dramaturgię jego powstawania na poddaszu w pełnej konspiracji. Fałszywą ideę dowodu Wilesa odkrył Barry Mazur, ale na nic się to zdało, bowiem w polu absurdów ciężko jest formułować zdania logiczne. Bajecznie proste rozwiązania wielkich problemów matematyki nie mają racji bytu, gdyż swoją oczywistością zachwycają jedynie ich AUTHORA, który zdaniem Wielkich nie rozumie, że niczego nie dokonał i nie pojmuje sedna problemów, które muszą pozostać nadal otwartymi. Wyniki jakiegoś Polaczka to żadne wyniki. Należy je rychle usunąć zewsząd, albowiem powodują smutne zdumienie wśród specjalistów i spychają wielkie problemy Królowej Nauk z topu. Takich amatorków sensacji jak LWG należy skutecznie uciszać, gdyż przynoszą wielkie straty dla nauki świata. Mniemam, iż kumam i jarzę co nieco. TRACISZ CZAS. NIE ISTNIAŁEŚ, NIE ISTNIEJESZ I NIE ZAISTNIEJESZ. LONDYN CI NA TO NIE POZWOLI, NIE MÓWIĄC O RESZCIE CAŁEGO ŚWIATA. PA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wparuj się w jeden punkt, bo ani kot ani mysz nie przejdą przez Twoje klepicho. Tylko mi nie mów, że każdy sądzi wg siebie, gdyż moje klepicho było i jest sprawne. Z WTF zapoznali mnie studenci matematyki po tym, jak wspólnie ze studentami ekonomii uznali moje Idealne Serce Budżetu Państwa. Żaden z Was nie ma najmniejszych szans dorównać mi kalibrem wyników, mimo, iż różnica pomiędzy nami będzie taka, jak między wielkokrotnym rajdowym mistrzem świata, a amatorem - na Waszą korzyść. Tu nie decyduje znajomość narzędzi matematyki, lecz coś innego. Nie będę się wysilał, aby to wyłuszczyć. Na pewno życzę wam jak najlepiej, niezależnie od Waszego stosunku do mnie. Gdybym miał spaprane klepicho, to od roku 1991 dotychczas nie mielibyśmy tego, co uważam za swoje najpiękniejsze wnioski twórcze w dziedzinie matematyki, ekonomii i fizyki. Stop, najwięksi tego nie dokonali. Zrozumiano? Faktem jest, że istnieją wnioski nieporównanie piękniejsze, trudniejsze i bardziej przydatne, niż moje, jednakże ich autorzy nie mieli najmniejszych szans na rozkmienienie tych problemów, które dane było rozkmienić tylko mnie. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli już, to były Igrzyska Matematyczne,jak zwykle durniom sie zdawało ,ze wojski gra jeszcze a, to.... wszedzie to niedouczone ciemniactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pośród zwycięzców nie ma żadnej kobiety... Szowinizm! Seksizm! brak równych szans dla kobiet i facetów! Wyniki olimpiady pokazują, jak wiele musi się jeszcze zmienić w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy, bo mam inne zdanie. Istnieją wspaniałe matematyczki i wspaniałe szachistki. Zatem generalnie mężczyźni są szybsi w biegach, nie tylko na 100 metrów. Zdaje się, że implikacja jest prawdziwa, choć jej poprzednik niewiele ma wspólnego z jej następnikiem. Mnóstwo młodych dziewcząt posiada matematyczny talent, , ale nikt ich nie zmusi do studiowania matematyki. Kto wykradł mi funkcję podatkową, która zastępuje dowolną liczbę progów podatkowych? Idea mojego ISBP, a więc ISBP zasługuje na trzy nagrody Nobla: pokojową, ekonomiczną i matematyczną (Medal Abela). Nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek i kiedykolwiek na świecie wymyślił lepsze od moich systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy. Zrozumiano? Beala rozkmieniłem tylko ja. Gdzie jest za to 1 000 000 USD? Nie ma i nie będzie, gdyż pismo naukowe nie jest renomowane i szanowane. Gdzie jest 1 000 000 USD dla mnie za odrzucenie hipotezy Bircha ... ? Tylko ja na świecie udowodniłem WTF. Kto to potwierdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że podałem przepiękny dowód hipotezy Golbacha. Dostrzeżenie tego jest tylko moje, ale gdy ktoś je zobaczy, to powie: KAŻDY MÓGŁ TO ZROBIĆ. Każdy? No to niech każdego ogłoszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za późno, bo dowód hipotezy Goldbacha jest opublikowany przez pismo naukowe i mam certyfikat - nie tylko na ten dowód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow!!!! nauka matematyki warszawa ***warszawa.dlastudenta.pl/studia/artykul/jaki_powinien_byc_dobry_korepetytor_matematyki,117995.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...