Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oliwia będzie chodzić, jeśli jej pomożesz

Utworzony przez olo, 15 lutego 2011 r. o 06:28 Powrót do artykułu
Chciałem przelać pieniądze. Gdzie jest numer konta Oliwii? Cholera z taką organizacją. Artykuł dobrze, że jest, ale lepiej gdyby wskazywał drogę konkretnej pomocy. A tak? Szukaj wiatru w polu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Chciałem przelać pieniądze. Gdzie jest numer konta Oliwii? Cholera z taką organizacją. Artykuł dobrze, że jest, ale lepiej gdyby wskazywał drogę konkretnej pomocy. A tak? Szukaj wiatru w polu...
http://www.oliwiapukas.blogspot.com/ - tutaj jest więcej informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dllaczego nie podano numeru konta na które można wpłacać pieniądze?CZy mozna przekazać 1% podatku-też nie napisano. Wychwalano natomiast lubelską klinikę:". W lubelskiej klinice wyrównywano już z powodzeniem większe różnice" Nie przypuszczam,aby ktoś oddał dziecko do tej placówki.Tam fachowiec operuje zdrowe biodra (nóżki) dzieci i jeszcze wciska ludziom,że aby leczyć chorą kończynę,należy zoperować zdrową.Może dlatego tak długo i nieskutecznie przebiega proces leczenia.Przy takich fachowcach to już lepiej pojechać do USA lub do Serwinki.Tam przynajmniej nie spowodują większego kalectwa niz u naszych rodzimych konowałow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO na litość Boską, czytaj wszystko uważnie i jeśli to możliwe ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam kilka rzeczy do zrobienia z moim zdrowiem,a zwłaszcza z rehabilitacją, podać Wam mój numer konta?Potrzebuję jakieś 200-300tys. na początek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuśtyk, szkoda mi takich ludzi jak ty! Jeśli nie chcesz pomagać to przynajmniej nie pisz durnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytul sugeruje, ze jesli nie pomoge Oliwii (nie przeleje kasy na konto tej rodziny) to to dziecko nie bedzie chodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę w miarę możliwości dajcie wsparcie małej Oliwce możecie przekazać 1% podatku Fundacji dzieciom zdążyć z pomocą dane do zeznania podatk. KRS 0000037904 infor.uzup. 11802 Pukas Oliwia konto 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 przelew z dopiskiem: 11802 Pukas Oliwia- darowizna na pomoc o ochronę zdrowia wiecej: www.oliwiapukas.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.oliwiapukas.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Kuśtyk, szkoda mi takich ludzi jak ty! Jeśli nie chcesz pomagać to przynajmniej nie pisz durnych komentarzy.
Do Niko : nie obrażaj innych ludzi.Dlaczego czyjeś potrzeby są ważniejsze od moich potrzeb? Dlaczego innych kasa jest ważniejsza? Kto o tym ma decydować? TY NIKOŚ? NO CHYBA DZISIAJ Z PIECA SPADŁEŚ razem z Minister KOPACZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
safdjh napisał:
tytul sugeruje, ze jesli nie pomoge Oliwii (nie przeleje kasy na konto tej rodziny) to to dziecko nie bedzie chodzic
Pieniądze wpłaca się na konto fundacji, a nie na konto rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucjan napisał:
Do Niko : nie obrażaj innych ludzi.Dlaczego czyjeś potrzeby są ważniejsze od moich potrzeb? Dlaczego innych kasa jest ważniejsza? Kto o tym ma decydować? TY NIKOŚ? NO CHYBA DZISIAJ Z PIECA SPADŁEŚ razem z Minister KOPACZ.
kazdy sam decyduje czy chce ten procent przekazac czy nie -Niko ma racje jesli ktoś nie chce pomagać to po co wogóle czyta takie artykuły,z czystej ciekawości ludzkiego nieszczęscia???Krytykanci-postawcie sie w roli takich rodziców jak Paweł i Kasia nie zrobilibyście wszystkiego co możliwe żeby wasze dziecko było zdrowe!!!!!??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuśtyk, Tobie, to już tylko leczenie na główkę pozostało... Kazdy potrzebuje, ale są tacy, którym bardziej potrzeba i trzeba takim pomagać, a dzieciom w szczególności-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikkha'el napisał:
Kuśtyk, Tobie, to już tylko leczenie na główkę pozostało... Kazdy potrzebuje, ale są tacy, którym bardziej potrzeba i trzeba takim pomagać, a dzieciom w szczególności-
Osobiście nie wpłacę już nigdy żadnych pieniędzy, ani Owsiakowi,który na tych akcjach bierze do swojej kieszeni ogromne kwoty i to w majestacie prawa. Pozostałe fundacje i różnego rodzaju Ściepy niczym się nie różnią i przestańcie ludziom mylić oczy. To jest przeważnie zwykłe złodziejstwo,żerujące na uczuciach ludzkich i to wszędzie trzeba ludziom uświadamiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienek napisał:
Osobiście nie wpłacę już nigdy żadnych pieniędzy, ani Owsiakowi,który na tych akcjach bierze do swojej kieszeni ogromne kwoty i to w majestacie prawa. Pozostałe fundacje i różnego rodzaju Ściepy niczym się nie różnią i przestańcie ludziom mylić oczy. To jest przeważnie zwykłe złodziejstwo,żerujące na uczuciach ludzkich i to wszędzie trzeba ludziom uświadamiać.
Chłopie za taki wpis powinieneś po uszach oberwać. Oliwka jest moją siostrzenicą i w tym momencie obrażasz mnie i całą moją rodzinę która prowadzi akcję oraz wszystkich ludzi którym fundacje pomagają. "Złodziejstwo" to bardzo mocno słowo i chyba zdecydowanie przesadziłeś. MÓWIĘ STOP TAKIM NAWIEDZONYM JAK TY, Z DALA OD KLAWIATURY, POMYŚL NAJPIERW ZANIM COŚ NAPISZESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i mam prośbe-LUDZIE JESLI NIE CHCECIE TO NIE CZYTAJCIE,NIE POPIERACIE AKCJI-NIE DAWAJCIE KASY ALE DO CHOLERY PO CO KOMU WSTAWIAC BZDURY ŻE TO ZŁODZIEJSTWO.Poczytajcie najpierw co to są fundacje i jak działaja!!!Gienek zastanów się czy jakby twój dzieciak był chory to wypiął byś się na wszystkie organizacje mogące Ci pomóc?????Bo ja myśle ze pierwszy byś łapę wyciągnął!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Fundacja i pomoc ludzi dobrych serc mojego synka by dzisiaj ze mną nie było.... Zastanówcie sie wszyscy, którzy negujecie działalnosć fundacji i tym podobnych instytucji co piszecie i mówicie Ci rodzice walczą o zdrowie swojego dziecka nie z chęci zysku ale po prostu z miłości... Szkoda że na tym forum wypowiadają się osoby, które tego nie rozumieją, nie potrafią wyjsc spoza swojej skorupy i dostrzec problemy i potrzeby innych. Obyście nigdy nie znależli się w takiej sytuacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie na świecie rezygnuje się z takich akcji,po wielu skandalach wielokrotnie opisanych i udowodnionych.Pomoc z takim trudem organizowana dla głodnych dzieci w Afryce,trafiała do grupki osób związanych z dyktatorami,którzy zwyczajnie kradli pieniądze i rzeczy przekazywane w ramach tej pomocy.Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej-skompromitowana, Owsiak zabiera ok 5% zebranych środków, pieniądze zbierane w dużych ilościach na ratowanie życia chorych dzieci,przepadały nie wiadomo gdzie po nieudanych próbach leczenia i zgonach tych dzieci.Polska,Bułgaria,Rumunia-to są głownie te państwa w Europie,gdzie wiarygodność tego typu akcji budzi najwięcej znaków zapytania i dlatego najpierw postarajcie się o zaufanie wśród potencjalnych darczyńców,a dopiero potem rozdzierajcie na sobie szaty,no chyba,że żyjecie z z tych zebranych pieniędzy,to wtedy paszoł won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mam chore dziecko i gdyby nie Fundacja Dzieciom Zdążyć z pomocą nie dałabym rady ze wszystkimi wydatkami na rehabilitację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu tutaj piszącym powinno się uświadomic, że Rodzina nie dorabia się prosząc ludzi dobrej woli o pomoc...wszystkie pieniądze nadesłane na konto Fundacji idą wyłącznie na określony cel, w tym przypadku na operację Oliwki. Jeżeli okaże się, że zostały pieniądze, wtedy automatycznie przekazywane są one dla innych potrzebujących, tzn. na leczenie następnych dzieci. Też nie rozumiem, jaki cel miało umieszczenie artykułu w gazecie, skoro nie podano konta Fundacji, by pomóc Oliwce. Przecież o nic więcej w tym przypadku nie powinno chodzic, tylko o pomoc dziecku. Moim zdaniem nikt nikogo nie zmusza, by pomógł, tylko prosi o pomoc. Każdy z nas mając dziecko w takiej sytuacji szukałby pomocy wszędzie, gdze się da - każdy, to znaczy ten, dla którego szczęście własnego dziecka jest wartością najwyższą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...