Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oliwier Janiak w Lublin Plaza (wideo)

Utworzony przez Gość, 8 marca 2009 r. o 00:01 Powrót do artykułu
żal . pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za miasto facet prowadził programy w całej polsce zjezdził góry i pomorze i nic kazdy olewka tylko tutaj sie rzucili po autografy jak by to brad pitt był;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B się bawi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze: jestem zszokowany! Mam nadzieję, że tego nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada ale wiocha!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gruba: "dzięki, dzięki bardzo... ufff a teraz idziemy do KFC..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwiazda? działacie mi na nerwy dziennikarzepapugi-jak nie tacierzyństwoplepleple to gwiazdalaluś-zero edukacji i mądrości czytam tę gazetę wschodu chcąc się dowiedzieć czegoś ciekawego i na poziomie a tu pobieżne liznięcie tematu i niusy o nibygwiazdach zajmijcie się urzędnikami którzy nic nie pomogą zwykłym ludziom tylko wzajemnie się adorują stwarzając mur niedoprzebicia gdzie dyżur prawnika?to jest potrzebne mieszkańcom Lubelszczyzny żeby ukracać samowole i obojętność urzędasów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kto to jest Oliwier Janiak? Jakiś piłkarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam te "tłumy" - bez problemu można było podejść do barierek i stać w pierwszym rzędzie, dziennikarzy/fotoreporterów było więcej niż zainteresowanych, którzy byli tam głównie przypadkowo-na zakupach.Raz Janiak w poszukiwaniu interakcji z otoczeniem wyszedł do ludu i na siłę zaczepiał dwie dziewczyny, które nie za bardzo chciały odpowiadać, więc kiedy kręciły głową, zgadywał co miały na myśli. Tyle obserwacji z wczorajszych 40 minut zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bezrybiu i rak (czytaj Janiak) rybą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...