Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szpiedzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpiedzy?
z krainy deszczowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy już zamoczył w rosyjskiej przyjaźni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy są już po słowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona przyjechała z Rosji, on z USA. W Lublinie uczą się języka polskiego i nie tylko,co widać po jej oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard. W Lublinie Rosjanin czy Ukrainiec ma więcej przywilejów, zwłaszcza stypendialnych niż biedny student z Polski. Kiedy wreszcie przestaniecie pomagać i uszanujecie dzieło z 1989 r.? Kiedy wreszcie Polscy studenci zostaną docenieni i dostaną stypendia i wreszcie będą traktowani jak ludzie? Polscy studenci zawsze muszą o wszystko żebrać i nikt się nie zastanowi, że bazowanie na problemach politycznych Ukrainy i Rosji jest zwyczajnym zabijaniem potencjału ludzi, którzy idąc na studia od samego początku zostają ograniczani i zrównani z ziemią przez własną uczelnię. Jak jest możliwe, że uczelnie, które są terytorialnie w Polsce działają sprzecznie z prawem? Zwłaszcza jeśli student z Ukrainy dostaje za sami studiowanie na katolickim uniwersytecie dostaje ponad 1000 zł. Niech ktoś wreszcie oszczędzi przynajmniej ujawnianiu w prasie takich informacji i zdjęć. Dla mnie takie zdjęcie jest obrazą. Jeśli ta Pani z Rosji przyjechała do mojego kraju robić karierę, to niech ją robi, ale nie w polskich mediach, tylko rosyjskich lub ukraińskich. Dla mnie jest to zniewaga. Ponieważ ta Pani nie wygląda na studentkę ale na szukającą sobie rozrywki. Znając taktykę studentów ukraińskich i rosyjskich są oni na tyle wrogo nastawieni, że nasyłają na Polaków w Lublinie swoje kontakty pod przykrywką studiów i jeszcze drwiąco śmiejąc się w twarz demonstrując swoją wyższość. Dla mnie Rosja i Ukraina jest zacofana. Oni w Lublinie nie wiedzą nawet jakie mają prawo i wszystko trzeba za nich robić, co więcej udają, że nie znają języka, oszukują etc., zwłaszcza w kwestii egzaminów, ośmieszają, plotkują i donoszą.Zwłaszcza widać, to kiedy przy pierwszej wizycie w dziekanacie polski student zostaje uderzony, wyrzucony żeby przepuścić biednych z Ukrainy, a potem w akademiku musi jeszcze tej osobie usługiwać. Dla mnie to w Polsce bardziej łamie się prawa człowieka niż na Ukrainie czy w Rosji. Nie wierzę w ich krzywdę po przeczytaniu historii ekonomii. Totalna bzdura.Dla mnie Ci ludzie powinni zostać u siebie, bo cywilizacja pracuje na siebie, i takich ludzi uważam za niepoczytalnych, totalnie bezradnych, niedouczonych, niepoważnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZPIEDZY I "PRZYJACIELE" TFU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jej język polski jest na dobrym poziomie to mogłaby być nauczyciel praca języka rosyjskiego Lublin poprzez platformę Preply http://preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-rosyjskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chca przejac teraz Polske i wwiezc swoja tania sile robocza do niemieckich zakladow pracy to nagle ucza sie Polskiego. Zdradzieckie Uniwersytety zamiast bronic niepodleglosci Polski to wspieraja takie akcje. Nagle Amerykanie pokochali Jezyk Polski? Dlaczego? Bo mozna na tym zarobic. Zdradzieckie metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...