Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni sprzątają po swoich psach. A Ty?

Utworzony przez .... .., 8 lipca 2014 r. o 23:52 Powrót do artykułu
"– Chcemy pokazać, że odpowiedzialny właściciel psa sprząta po swoim ulubieńcu."   A jak "sprzątnąć" mocz?   Pampersa psu założyć ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to dobry pomysł? Jak pies narobi na chodnik to tak. Jak na trawnik to nie bardzo. Na trawniku się rozłoży i użyźni glebę. Nie trzeba stosować potem nawożenia ktore darmo nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątanie na trawnikach jest ważne z uwagi na to, że one nie służą tylko do wyprowadzania psów. Na trawnikach bawią się dzieci, uprawiamy sporty itd. Aby psia kupa uległa rozłożeniu potrzebny jest czas i nie jest to 1 czy 2 dni. Takie niesprzątnięte psie odchody potrafią zalegać na trawnikach nawet i 2 tygodnie. Przestrzeń zielona może być wielofunkcyjna o ile wszyscy będziemy chcieli o to dbać. Każdy po sobie posprząta: papiery, butelki czy psią kupę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na "Czubach " gdy się wrowdziliśmy na naszej klatce mieszkało 5 piesków na 10 rodzin !Mieszkam na parterze obsrane schody co chwila !Mialam !Na trawniku nasrane , jak natym filmie pl.Nie ma piesków jest czysto.Ogród jest dla ludzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na osiedlu "Botanik"i przyległych Wspólnotach gdzie nie ma ogrodzeń zasrany jest każdy metr trawnika! Jak tak miłośnicy czworonogów je miłują, to niech pozwalają im srać w salonach, a potem wyprowadzają je żeby sobie nóżki rozprostowały po tym jak poleżą na łożach w sypialniach! Ja wierzę,że są tacy, którzy sprzątają po swoim psie, ale 99% ma to gdzieś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sprzątam i nie będę sprzątać !!! Mój pies nie załatwia się na chodnikach tylko na trawnikach. Jeśli chodzi o kwestię sprzątania, uważam, że płacę wstarczająco dużo podatków co miesiąc, żeby zajmowały się ty służby komulane. Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej to trzeba sprzątać po takich co najwięcej im psy, koty i inne zwierzęta przeszkadzają. Jest to motłoch, któremu się coś zaczęło wydawać od niedawna... jak dotąd nic z tego repertuaru nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł pojemników na psie odchody w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do spuszczenia wody w kibelku wzywasz służby komunalne? w końcu płacisz za ścieki więc niby czemu sam miałbyś spuszczać wodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sprzątam i nie będę sprzątać !!! Mój pies nie załatwia się na chodnikach tylko na trawnikach. Jeśli chodzi o kwestię sprzątania, uważam, że płacę wstarczająco dużo podatków co miesiąc, żeby zajmowały się ty służby komulane. Pozdrawiam,
No to i Ty sraj na ulicy. Przecież ktoś posprząta, po co w domu smrodzić. I napisz jeszcze ile tych podatków zapłaciłeś w 2013. Bo najwięcej krzyczą ci, co płacą najmniej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość tematu psich kup co dwa dni. Może ktoś przejrzy na oczy i zobaczy jaki syf pozostawiają po sobie młodzi. Poza tym jeśli nade mną staje ktoś i patrzy czy posprzątam po psie w momencie jak sięgam do kieszeni po woreczek to trafia mnie szlag. Specjalnie dla szanownej podstarzałej paniusi cofnęłam ręke  i nie posprzątałam. Takie szczucie na właścicieli psów budzi we mnie reakcję alergiczną. Każdy jest odważny do człowieka z psem, natomiast wszyscy głuchną i ślepną kiedy po nocach odbywają się libacje, imprezy, panowie z flaszkami robią burdel i wqiele innych rzeczy. Po drugie w dalszym i nieustającymciągu czekamy na wybieg, którego zapewne i tak się nie doczekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się na psy biegające po parku . Zapłaćcie za ogrodzenie i zajęcie terenu i sobie puszczajcie. W granicach miasta jest sporo nieużytków.   Jak ktoś ściga się samochode po ulicy-zagraża innym, to samo dotyczy psów puszczonych bez opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na wsi ale sprzątam po psie.Bardziej jednak niż psie kupy w mieście przeszkadzają mi puszki,butelki,worki ze śmieciami w krzakach,pampersy,niedopałki i kapsle...o pobitych butelki szkłach nie wspomnę.Pies robi co musi sama natura.Fakt na chodniku nie powinno być kupy i właściciel powinien sprzątnąć.To my robimy gorszy chlew niż zwierzaki.Przydały by się ogrodzone wybiegi dla psów,żeby właściciele mogli porozmawiać,psiaki wybiegać.To zwierzęta stadne więc na pewno było by to korzystne dla nich i dla nas.Na takich placach umieścić kosze i woreczki.Myślę że każdy właściciel by sprzątną po swoim pupilu.Może zamiast wydawać 1000 zł na kolację w knajpie i zagraniczne wycieczki to by się wziął za robienie coś dla mieszkańców i zaczął NAS słuchać.Jak na razie to pakują kasę we wszystko "pro przyszła kadencja" nie patrząc na koszty,opłacalność i potrzebę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oj biada ,biada! baba do psa gada, stań se babo obok psiej kupy i pogadaj psu do d*py!" :lol:   Nie bardzo rozumiem: do czego "służy" pies w mieście, tzn.w mieszkaniu w bloku??? Na wsi albo przy wolnostojącym domu w mieście obecność psów jest uzasadniona. Ale w bloku? - nie wiem po co... W parku (obok kościoła na ul.Gospodarczej) kilka tygodni temu zrobiono ładny remont. Obecnie jest tam dość ładnie -ale... No właśnie: nie da się tam wytrzymać ani chwili, bo śmierdzi psimi odchodami im cieplej na dworze, tym większy smród! Śmierdzi jak w chlewie na wsi! Brrrr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goście na moim osiedlu też śmierdzi moczem, ale dookola blokow to kocie dzialania (tabuny dzikich kotow) a w sadzie za blokami to dzialania ludzkie. Więc nie generalizuj tak bardzo. Co dzien przedzieram się przez tony szkieł z butelek po piwie spożytym przez młodzież osiedlową, orlik na biedronki jeszcze chwila i otoczony bedzie wałem śmieci z butelek po napojach , szkieł i papierów po sportowcach. Owszem psie kupy są kłopotliwe i nalezy gonic wlascicieli do sprzątania, ale są więksi śmieciarze od psów w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i dodam że co dzień tez ogladam kilogramy resztek jedzenia wszelakiego wywalanych na trawniki w imię dokarmiania gołąbków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Dziewanny w noc około północy ,ktoś wypuszcza z domu białego pieska ,podobny do małej "krówki".Ludzie po co komu taki duży pies w bloku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...