Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ONR: Nie popieramy zamachu Breivika, podamy Palikota do sądu

Utworzony przez pytalski, 16 listopada 2011 r. o 16:02 Powrót do artykułu
wszyscy byli łobuzami tylko nie my... Czy tak odczytać tą wypowiedź? Dziwne koalicje się potworzył na manifestacyjne potrzeby, dziwne.... Kto ma lekkie gadanie ten myśli,że już rozumy pozjadał, ale poza tymi którzy przyjmują wszystko jako prawdę, są tacy co nie wierzą każdej gębie, w szczególności zrzucania odpowiedzialności na innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam pana, panie Marianie oraz cały ONR Lublin. Polak, kibic Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju dostaliby od ZOMO po dziesięc pał na krzyż i poszliby do domu ale w Katolandzie gdzie istnieje ochronka na faszystów banda pójdzie do sądu się sądzić. Ot w jakim to cyrku przyszło nam żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWÓJ CHŁOP, a nie jakieś politykierki i karierowicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Pozdrawiam pana, panie Marianie oraz cały ONR Lublin. Polak, kibic Motoru.
kibice to margines
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Marianie b. szczera wypowiedz, właśnie takiej świeżości i szczerości potrzebują media. Obserwuje bacznie Starania Ruchu Narodowego w Polsce od kilku lat. Dwa ostatnie lata sa dla mnie miłym zaskoczeniem. a od ok 08.11. Kwestia nacjonalizmu zostaje poruszana przy każdej okazji. Okazja dla Was inni czytelnicy. Nie opłaca sie wierzyć mediom. W Mediach - kłamcy, w rządzie- złodzieje. Taka POLSKA nie ma prawa istnieć. Czy ONR i inne organizacje tego typu sa na to lekarstwem? Czy zapał młodych aktywistów będzie skteczny? Czy przywrócą porządek ? Zdecydowanie! I apel! Rodacy ! Państwo i miłość do Ojczyzny Naszą Drogą! Bądźmy odpowiedzialni za nas samych. Mamy obowiązki Polskie. Twórzmy nadal historie, ale twórzmy ja tak aby nie było nam wstyd przed wnukami. Pozdrawiam członków Obozu narodowo-Radykalnego. (ciągnijcie za sobą masy) Sympatyk Roman Czołem Wielkiej Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Marszu Niepodległości, a konkretnie przed jego rozpoczęciem na Pl. Konstytucji policja jest odpowiedzialna za powstały tam chaos. Na plac schodzili się ludzie z całej Polski (często nieznający Warszawy)a policja przez te swoje megafony zagłuszała polecenia organizatorów. Policja zamiast prowokować przez te swoje szczekaczki mogłaby się zamknąć na 10 minut, żeby ludzie usłyszeli organizatorów a nie byłoby "zamieszek". Ci co stali dalej od policyjnych megafonów usłyszeli organizatorów i poszli w kierunku przez nich wskazanym a ci którzy tylko słyszeli szczekanie tego nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytalski napisał:
wszyscy byli łobuzami tylko nie my... Czy tak odczytać tą wypowiedź? Dziwne koalicje się potworzył na manifestacyjne potrzeby, dziwne.... Kto ma lekkie gadanie ten myśli,że już rozumy pozjadał, ale poza tymi którzy przyjmują wszystko jako prawdę, są tacy co nie wierzą każdej gębie, w szczególności zrzucania odpowiedzialności na innych
Jedno pytanko do ~pytalskiego~ Byłeś na Marszu? Jak nie byłeś, to nie filozofuj, bo to cię przerasta. I mam drugie pytanko dotyczące twojego nicku-pseudonimu. "PYTALSKI", to od "pytania", czy od "pyty"? Jak by to ujął klasyk "Kto PYTA ten błądzi". Ogarnij się chłopie i nie błądź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto potwierdzenie słów rzecznika. http://www.onrlublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=109:kara-mierci-dla-mordercow-ulotki&catid=1:news Palikot znów mija się z prawdą a jego zLEWAKI łykają wszystko jak pelikany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyfaszysta napisał:
W normalnym kraju dostaliby od ZOMO po dziesięc pał na krzyż i poszliby do domu ale w Katolandzie gdzie istnieje ochronka na faszystów banda pójdzie do sądu się sądzić. Ot w jakim to cyrku przyszło nam żyć.
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA. Przeczytaj to imbecylu, o ile coś z tego zrozumiesz. 1. W czasach kiedy było ZOMO, Polska nie była "normalnym krajem".2. Nie ma takiego państwa jak Katoland a jeśli jest, to mi to udowodnij i pokaż mi je na mapie.3 .Krzyż to symbol Chrześcijaństwa a tobie z pewnością chodziło o lędźwie, ewentualnie kręgosłup.4 . Nie dziesięć, ale czterdzieści pał i to w dodatku lewackich od niedawna zaśmieca Polski Sejm.5 .Z tego co wiem, to cztery kordony policji ochraniało waszą "kolorową niepodległą", przed naszą biało-czerwoną delegacją. Więc o jakiej ochronce mówisz? Tych niemieckich lewusów z Nowego Światu policja też przechowała u siebie, dla ich własnego bezpieczeństwa.6 . Prawdziwi antyfaszyści, ci którzy naprawdę walczyli z faszyzmem, szli obok nas w Marszu jako kombatanci NSZ i AK a ty jesteś tylko lewacką ścierą.7 .Oprócz Nich nie ma w Polsce innych antyfaszystów, bo narodowcy nie są faszystami, tylko Polakami. Dlatego ty śmieciu i twoi towarzysze, nie jesteście żadnymi "antyfaszystami", tylko antypolakami. Na dodatek ty jesteś wyjątkowo tępy, co zresztą wyżej udowodniłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby wszyscy biadolą, że cała manifestacja to faszyści i kibole, i że taka niebezpieczna. Może ktoś z władz wyjaśni, dlaczego w takim razie 25 tysięcy luda szło przez pół Warszawy bez eskorty policji i nic się wtedy nie działo? Zadymy były tylko tam gdzie wjeżdżała policja. A komenda główna niech wyjaśni, czy polska policja świadczy usługi ochroniarskie tylko dla Szczuki i Blumsztajna? Wypłatę dostają w złotówkach, czy w szeklach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy pokazali po której stronie idą. Cała ta napinka z "antyfaszyzmem" to śmiech na sali. Lewica z Gazetą Wyborczą i Krytyką Polityczną na czele, mając cały ogromny aparat medialny, polityczny i finansowy zgromadziła na swojej pedalskiej imprezie tylko kilkaset osób. Większość z nich to "goście" z Niemiec, pseudoartyści zaangażowani w tę imprezę i sami organizatorzy. Z drugiej strony narodowcom z ONR i Młodzieży Wszechpolskiej, bez tej całej machiny medialnej udało się przyciągnąć ponad dwadzieścia tysięcy Polaków. Polska ulica to PRAWICA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA.
A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa. Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obraz Nędzy i Rozpaczy napisał:
A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa. Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
Masz jakąś fobie z tymi "łysymi pałami"? Czego kwiczysz, ja mam włosy. Czytasz za dużo lewackiej propagandy. Ty nie pisz więcej bo się kompromitujesz. To, że Breivik nas wychwalał, to nie znaczy że my wychwalamy jego. Skoro czytałeś jego manifest, to powinieneś wiedzieć dlaczego nie popieramy ani Breivika, ani jego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosy to może masz, ale co najwyżej w nosie. Widać jakiś ty tępy... nie dość, że używasz pojęć, których znaczenia nie rozumiesz, to nie dociera do ciebie żadna próba wyprowadzenia cię z błędnego ich rozumienia. Rzeczywiście szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję z tobą. Jak tak bardzo chcesz walczyć z lewactwem, to jedź do Peru. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś np. w peruwiańskiej dżungli doświadczysz na własnej skórze co to jest lewactwo. Może wtedy zmądrzejesz? Przynajmniej wielu peruwiańczyków byłoby ci wdzięcznych za twój wkład w walce z lewackim, maoistycznym Świetlistym Szlakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...