Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coś pięknego, aż się łezka w oku kręci. Chciałabym być tak pożegnana kiedyś, miły gest Lubliniacy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś pięknego, aż się łezka w oku kręci. Chciałabym być tak pożegnana kiedyś, miły gest Lubliniacy!
Lublinianie, nie Lubliniacy - wybacz, że się czepiam ale mi też się łza w oku kręci jak coś takiego czytam. :wacko:
0
Więcej ludzi tam nie było że tylko te peowsko-peeselowskie facjaty pokazujecie?!
0
Panie redaktorze a kto go teraz zastąpi !!!! czy od jutra nie dowiemy się czy wybiła już godzina 12 ?? Zdawkowa informacja chyba, że będzie cd pozdrawiam
0
A może chodzi jednak o nazwisko… ?
0
Lublinianie, nie Lubliniacy - wybacz, że się czepiam ale mi też się łza w oku kręci jak coś takiego czytam. :wacko:
Lubliniacy- liczba mnoga od słowa lubliniak- potocznej nazwy mieszkańca Lublina. To forum, a nie lekcja języka polskiego ;) Swoją drogą powinnam napisać to słowo małą literą, mój błąd. Każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego, droga, jak mniemam, lublinianko. Btw- zasięgnęłam rady u Cioci Wikipedii- istnieje taka grupa, jak Lubliniacy.
0
Długich lat na emeryturze w zdrowiu.
0
Schowajcie to chamsteo ! Wymiotować się chce jak się czyta ten popieprzony hejt ! Ale porąbani BURAKI ! Anen
0
A może chodzi jednak o nazwisko… ?
przeczytaj uważnie nazwisko troche Ci się chyba pomylilo ;)) ...
0
Więcej ludzi tam nie było że tylko te peowsko-peeselowskie facjaty pokazujecie?!
Nie było  Już jest dawno po wyborach i PIS ma to w głębokim poważaniu
0
Nie było  Już jest dawno po wyborach i PIS ma to w głębokim poważaniu
0
A co na to Petru? Będzie demonstracja KOD w ramach protestu?
0
Panie redaktorze a kto go teraz zastąpi !!!! czy od jutra nie dowiemy się czy wybiła już godzina 12 ?? Zdawkowa informacja chyba, że będzie cd pozdrawiam
w komórce będziesz mieć 12.00
0
A co na to Petru? Będzie demonstracja KOD w ramach protestu?
idź się połóż lepiej
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: